Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących smoczki dynamiczne do karmienia LOVI

Data utworzenia : 2013-06-10 12:09 | Ostatni komentarz 2021-01-17 16:35

Redakcja LOVI

17214 Odsłony
54 Komentarze

Zestaw dynamicznych smoczków do karmienia LOVI (przepływ wolny i średni) stanowił część składową nagrody przesłanej na początku czerwca najbardziej pomocnym użytkownikom naszego forum. Prosimy o podzielenie się opinią :) Prosimy także laureatów konkursu edycji lipcowej. Dziękujemy

2015-11-04 12:09

Super połączenie przy karmieniu piersią. Często karmie z butelki gdy sciagam pokarm i smoczki nie zaburzaja odruchu ssania .. mogę karmic tak i tak rewelacja;-) polecam wszystkim

2015-11-03 22:59

super smoczki :) na pewno nie zaburzają odruchu ssania i śmiem twierdzić że są antykolkowe ;) mój synek pięknie je zasysał i pokochał od razu. Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale przy innych butelkach ulewał tak że aż chlustał a po przejściu na butle ze smokiem dynamicznym Lovi nie wymiotoował na tak duże odległości,bo ulewac ulewał dalej(wina mleka) ale nie chlustał. Więc chyba rozmiar smoczków jest jak najbardziej odpowiedni do wieku i dziecko nie zasysa niepotrzebnie powietrza które może powdować kolki czy właśnie ulewanie.

2015-11-02 11:24

Wydaję się smoczek jak każdy inny byle pasował do butelki. Ale tak nie jest zaletą skoczków Lovi jest to że czy to cyc czy butelka dziecko będzie pięknie ssać. W naszym przypadku nie było z tym problemów. Jeśli chłodzi o rozmiary jakoś mniejszy starcza na dłużej niż te podane załóżmy +0 Czyści się je świetnie większych problemów nie było niż to że zmienił kolor gdy podałam soczek marchewkowy. No cóż mamy teraz swój unikatowy kolor ale to robi problrmu. Zaparkowane są fajnie choć para nie koniecznie się od razu przydaje. Bądź co bądź są godne uwagi i polecenia.

2015-10-28 22:12

Jestem zadowolona ze smoczków, przy czym nie powiem by moje dziecko miało problem z piciem z innych rodzajów czy firm. Niemniej ten bardzo lubi. System odpowietrzania działa bardzo sprawnie, praktycznie w ogóle nie zdarza się, by smoczek podczas picia zassał się za mocno. Smoczki w rozmiarze 0 mają tą przewagę nad 3+ i większymi, że nie wylatuje z nich mleczko kiedy dziecko ma ochotę potrząść sobie buteleczką :-). Ale to jest chyba oczywiste. Materiał z którego są wykonane jest bardzo trwały i w naszym przypadku na pewno posłuży na dłużej, a wymiana nastąpi dopiero przy potrzebie przejścia na większy rozmiar. Dobrze byłoby by smoczki w większym rozmiarze (6 i wyżej) miały również system Supervent oraz by była możliwość zakupu pojedynczych sztuk, niekoniecznie od razu pary.

2015-02-17 17:11

Smoczki sprawdzają się bardzo dobrze. Dostosowują się do rytmu ssania dziecka, zapobiegają kolkom. Jedynym mankamentem ich jest to, że po około 2 miesiącach dziurka robi się nieco większa, tzn. szybko pękają. Miałam taki przypadek w dwóch parach. Synek nie miał wtedy jeszcze ząbków i po około 2 miesiącach zastanawiałam się czemu on tak szybko je i okazało się, że dziurka się, jakby większa zrobiła. Poza tym żadnych innych uwag nie mam i uważam, że spełniają swoją funkcję.

2014-09-05 22:15

Bardzo dobrze się u nas spisują. Są bardzo wytrzymałe, pomimo iż na pierwszy rzut oka zdają się być bardzo delikatne. Syn ma już prawie pełne uzębienie (nadal się butelkuje niestety) a smoki pozostają niewzruszone. Nie da rady ich przegryźć, co mu się udało w innych markowych smokach. Dobrze się czyści i nie zachodzi nawet po soczkach. Świetny dla maleństw, ponieważ odzwierciedla naturalne ssanie piersi. Polecam!

2014-07-02 22:19

bardzo byłam zadowolona z tych smoków i również moje dziecko bardzo chętnie jadło mleko przez ten smok! ja sama bardzo polecam tą butelkę jak i smok, który bardzo fajnie przystosowuje się do jamy ustnej dziecka, przypominając brodawkę sutkową mamy!

2014-02-09 23:10

Super sprawują się przy karmieniu piersią jak również jak trzeba nakarmić dziecko butelką. Z różnych butelek u nas wygrała butelka ze smoczkiem lovi. Jas od razu załapał i wiedział co z nim zrobić. Czasem tylko się zapowietrza smoczek i nie wiem czy to ja nie umiem karmić małego czy tak po prostu jest.