Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących smoczki dynamiczne do karmienia LOVI

Data utworzenia : 2013-06-10 12:09 | Ostatni komentarz 2021-01-17 16:35

Redakcja LOVI

17197 Odsłony
54 Komentarze

Zestaw dynamicznych smoczków do karmienia LOVI (przepływ wolny i średni) stanowił część składową nagrody przesłanej na początku czerwca najbardziej pomocnym użytkownikom naszego forum. Prosimy o podzielenie się opinią :) Prosimy także laureatów konkursu edycji lipcowej. Dziękujemy

2017-02-15 22:58

My też jesteśmy bardzo zadowoleni z tych smoczków i wszystkich butelek razem wziętych. Osobny smoczek miałam do mleka a drugi znowu do herbaty czy soczku. Syn jest tak mocno przywiązany do tej butelki że nie chce jej za nic w świecie zamienić w domu na kubek....ciągle tylko butelka i butelka. Zakupiłam do tych butelek też uchwyty do ich trzymania.Rewelacynie się sprawdzają.Syn sam trzyma i dumnie przechyla tyle ile potrzebuje.Wypije to odkłada. Jedynym minusem który przychodzi mi do głowy teraz to za dużo wypustek u podstawy smoczka.Podczas picia soku marchewkowego lubi sie tam gromadzić osad,pomimo mycia butelki od razu po wypiciu soku... I jakby pojawiły się większe przedziały w rozmiarach smoczków byłoby rewelacyjnie!!! Wiem że dzieci po 1r.ż powinne już pić z kubka żeby chronić zęby ale mojego łobuza nic nie da przekonać...próbowałam na kilkanaście sposobów już.Musze mu dać tyle czasu ile potrzebuje. Super by było jakby się pojawiły 12m+ i 18m+ :)

2017-02-12 13:18

Smoczki w butelkach rewelacyjnie podpasowaly mojej córce. Chetnie bez problemów z nich pije. Nic nie cieknie po brodzie. Mamy większy przeplyw dzięki czemu córce łatwiej jest pić mleczko i trwa to krócej niż w poprzednich butelkach, gdzie córka spora porcje zostawiala bo nie chcialo jej się ciągnąć mleka, spieszyla się do zabawy albo piła na raty ;) Mimo ze mleczko leci szybciej nie powoduje krztuszenia wiec wszystko odbywa się jak nalezy.

2017-02-10 08:46

Jesteśmy zadowoleni. Butelka sprawdza się nie tylko podczas podawania mleka ale także leków. Będąc w szpitalu dziecko nei chciało jeść z innych butelek.

2016-09-21 15:22

Dostałam butelkę z tym smoczkiem w prezencie i jestem zadowolona. Karmię piersią, ale odciągam również mleko i na spacery, czy jakieś wyjścia używamy właśnie butelki z tym smoczkiem. Położne ostrzegały, że mała może się oduczyć ssania piersi, gdy dostanie butelkę z tego względu, że ze smoczka leci samo, a z piersi trzeba pociągnąć. Jednak u nas nic takiego się nie zadziało. Mała chętnie je z piersi, jak i z tej buteleczki, chociaż czasem marudzi i wręcz woli pierś. Cieszę się, że produkt nie zaburzył odruchu ssania u mojej córci, dzięki czemu możemy dalej kontynuować nasz sposób karmienia :)

2016-09-05 09:17

Smoczki mają odpowiedni kształt, maluch nie odzwyczaja się od piersi, nie zaburzają odruchu ssania. Są wygodne, wytrzymałe i bezpieczne. Rozmiary smoczków również dobrze dostosowane do wieku dziecka, choć to też bardzo indywidualna kwestia. Faktem jest, że córka właśnie te smoczki lubi najbardziej, a trochę ich testowałyśmy :)

2016-07-11 15:34

Smoczki świetne! Już nie raz przekonaliśmy się z mężem, że Lovi to najlepszy wybór. Z innych butelek i smoczków synek jadł dużo szybciej, mleko płynęło samo a tutaj musi pracować podobnie jak przy piersi, co sprawiło że nie rozleniwił się na butelce jak to często rodzice się skarżą. Dalej ssie pierś, co dla mnie jest najlepszą rekomendacją. :)

2015-11-26 14:54

Zdarzają się dzieci, które nie od razu piją z butelki, nie od razu akceptują smoczek do karmienia, albo po prostu nie akceptują tego konkretnego. Moje dziecko było na początku takim problematycznym dzieckiem. Karmienie piersią było sielanką, natomiast z butelki nie chciał pić. Na mojej liście wyprawkowej znalazła się oczywiście butelka lovi z dynamicznym smoczkiem do karmienia niezaburzającym odruchu ssania. Niestety syn, nie umiał pić z tej butelki, z kolejnych butelek innych marek również nie. W okolicach 3 miesiąca znalazłam w końcu butelkę, którą syn zaakceptował. A może po prostu "dorósł" to butelki? Teraz syn pije bez problemów z każdej butelki i każdego smoczka, więc głównie używamy LOVI. Dynamiczne smoczki do karmienia LOVI oceniam bardzo dobrze, synek ładnie pije. Nie zaburzyły odruchu ssania, syn nie odrzucił piersi. Cały czas karmimy się mieszanie - i cyc i butla. O antykolkowości smoczków nie wypowiem się, bo nie mięliśmy tego problemu.

2015-11-16 21:57

Chciałabym się zapytać, czy to są te smoczki, które są dołączane do butelek. Jeśli tak, to przyznam, że nie jestem z nich zbytnio zadowolona. Kupiłam córce butelkę z załączonym smoczkiem i teraz, gdy przechodzimy na karmienie mieszane pięknie z butelki pije. To na plus. Wcześniej miała problem z chwyceniem butli, za to teraz nawet zbytnio nie marudzi. Nie wiem, czy jest to zaleta smoczka, czy innego mm. Denerwuje mnie natomiast to, że nie ma w smoczku żadnej dziurki, która by wyrównywała ciśnienia, tak jak jest w smoczkach innych firm. Efekt jest taki, że jak córka intensywnie pije, to smoczek staje się płaski i w butelce brakuje powietrza. Muszę wtedy przerwać karmienie i poczekać, aż butelka się napowietrzy, bo malutka nie potrafi efektywnie pić.