Opinie testerów (38 Wątki)

Opinie osób testujących smoczki dynamiczne do karmienia LOVI

Data utworzenia : 2013-06-10 12:09 | Ostatni komentarz 2019-03-30 13:07

Redakcja LOVI

12627 Odsłony
53 Komentarze

Zestaw dynamicznych smoczków do karmienia LOVI (przepływ wolny i średni) stanowił część składową nagrody przesłanej na początku czerwca najbardziej pomocnym użytkownikom naszego forum. Prosimy o podzielenie się opinią :) Prosimy także laureatów konkursu edycji lipcowej. Dziękujemy

2019-03-30 13:07

Smoczki ktore dostalismy do pakietu z butelkami, są naprawde bardzo fajne. Miękkie, wykonane z elastycznego tworzywa smoczki powodują, że dziecko bez problemu chwyta smoczek, a anatomiczny kształt sprawia, że jestem w stanie pogodzic karmienie piersią i butelką, gdy muszę wyjść z domu i dziecko zostaje pod opieką innej osoby. Nie ma problemu ani z jedzeniem z butelki ani z piersi, zatem naprawde u nas nie zaburzył sie proces karmienia piersią przez dokarmianie butelką.

2019-03-08 11:30

Smoczki sa świetne. Synek był tylko i wyłącznie na piersi do 6 miesiąca i dopiero wtedy dostał pierwszy raz butelkę z moim odciagnietym mlekiem i ze spokojem szło go przystawic z powrotem do piersi a butelkę dostał gdy mnie nie było tylko babcia i tatą mieli zadanie bojowe nakarmić dziecko, gdy mamy nie ma i bez problemu od nich pił i później bez problemu pił z piersi i smoczki też sprawnie się czyści

2018-12-31 21:39

Słyszałam dużo dobrych opinii o tych uliczkach. Mam nadzieję, że i u nas sie sprawdzą. Póki co jeszcze czekamy do końca ciąży i na narodziny synka.

2018-12-14 07:15

Ja dostałam butelkę ze smoczkiem od mamy i to jedyna butelka której ufam. Karmię piersią, ale gdy potrzebuje wyjść z domu to bez oporu zostawiam odciagniete mleko. Mam butelki kilku innych producentów i widzę ogromną różnicę pomiędzy nimi. Mok synek z innych nie potrafi jeść, ponieważ chce chwycić jak brodawke. Tylko ten smoczek najbardziej mu pasuje i daje radę podczas karmienia. Kształt bardzo zbliżony do brodawki daje mi pewność, że nie oduczyć się jedzenia bezpośrednio od mamy :)

2018-11-19 10:47

Smoczki do butelek są rewelacyjne ;) przede wszystkim bardzo łatwo sprawnie się je czysci. Synek mimo że jest na piersi to bez problemu pije mleczko z butelki Lovi jak musze wyjść ;)

2018-11-15 17:15

Dostałam pierwszą butelkę innej firmy. Drugą kupiłam Lovi. Smoczki są dużo prostsze w myciu. Syn dużo lepiej sobie radził przy smoczkach dynamicznych. Karmienie przebiegało dużo spokojniej. Bez ciągłego poprawiania smoczka gdy zaciągnęło się powietrze do butelki. Już nie zmieniłam smoczka na żaden inny.

2018-11-10 02:48

To świetnie, że jest tutaj tyle opinii. Dzięki temu znacznie ułatwi mi to wybór smoczka :)

2018-06-24 09:26

Córeczka ostatnio po raz pierwszy piła odciągnięte mleczko z butelki Lovi medical + i mini smoczka dynamicznego. Wszystko poszło miło i bezproblemowo. Smoczek jak najbardziej na plus, karmię piersią, butelkę chcę podawać sporadycznie, a wiem, że ten smoczek nie zaburzy odruchu ssania i jest bezpieczny dla mojej laktacji. Także jesteśmy zadowolone, na pewno przy nich zostaniemy :-)

2018-06-12 13:22

Smoczki są super! Dzięki nim łączenie karmienia piersią oraz swoim mlekiem podawanym z butelki to bajka! Polecam.

2018-04-26 21:44

Bardzo dobrze sprawdziły się i nas, synek zaakceptował ksztalt i szybkosc przeplywu. W chwili obecnej izywsmy doraźnie ale najwazniejsze, że mały nie.odrzucił butelki a co ważniejsze piersi po podaniu pokarmu w butelce.

2018-04-17 21:23

Najlepsze smoczki jakie są dostępne na rynku. Tylko te smoczki moja córka akceptuję w butelkach.

2018-02-05 13:19

smoczki są super. Bardzo dużym plusem jest fakt, że można je wymieniać w butelkach, a nie całe butelki. Syn bardzo się przyzwyczaił do tych smoczków, dodatkowo przy ssaniu nie zasysają się do środka, nie odkształcają się i nie przebarwiają. Często też je myję w zmywarce i nie ma problemu z tym.

2018-01-23 21:34

Otrzymaliśmy parę smoczków wraz z butelką do testów. Mogę się dopiero teraz wypowiedzieć, bo zaczęliśmy ich namiętnie używać. Synek tylko te smoczki i butelki LOVI toleruje. Generalnie mają idealny przepływ, są świetnie wyprofilowane, nie leje się mleczko bokiem , nie ma po nich kolek i bólów brzuszka . Jednym słowem genialny produkt warty zakupu i testowania. Od momentu przejścia na butelkę, tak wybrał synek, przerobiliśmy kilka firm. Ale nic tak jak LOVI nie podeszło naszemu testerowi i ekspertowi od ssania butli :D Tak się zakochaliśmy, że zakupujemy smoczki do kaszy :D Z niecierpliwością czekamy na możliwość kolejnych testów :)

2018-01-02 13:47

Smoczki bardzo dobrze wyprofilowane dla maluszka mój synek jeszvze jak byl mniejszy średnio lubil butelki jedyną butelka z jakiej pił była butelka lovi i myślę że to przedewszystkim przez ten dynamiczny niezaburzajacy odruchu ssania smoczek. Później już wgl nie chciał butelki może też dlatego że silikon kojarzył mu się z gryzakami i zamiast pic próbował gryźć. Ale ogólnie mega super smoczki podobnych nie znajdzie się te z lovi są jedyne w swoim rodzaju i jedyne z jakich syn jeszvze pił.

2017-11-09 23:57

A ja powiem Wam szczerze ze jak je pierwszy raz zobaczyłam nie byłam przekonana - myślałam ze takie duze jakies i wogole ;) az do czasu jak corcia przechodzila na mm. Bardzo szybko zaakceptowala smoczek w butelce i ciagnie mleczko ino tak ;) jesteśmy przy drugim rozmiarze ale już tak przymierzam się do zmiany na 6+. Sa bardzo fajne zarówno w użytku jak i myciu, brod nigdzie się nie odkłada. Fajne, polecam ;)

2017-10-27 18:07

Bardzo fajny smoczek mamy powyżej 3 miesięcy syn ma 7 ale dziurka jest dosyć duża wiec zostaniemy przy niej. Bardzo dobrze sie myje , jedyny minus dla mnie to słabo widoczny odpowietrzacz . po "roztrzepaniu " mleczka musze go szukac słabo widoczny .

2017-10-27 14:30

Ze smoczkami do karmienia Lovi mamy do czynienia od pierwszy dni życia synka i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim nie zaburzają odruchu ssania u dziecka, są dobrze wyprofilowane i dostosowane do wieku. Mycie również nie stanowi problemu. Polecam serdecznie!!!

2017-10-25 22:35

Smoczki rewelacja wytrzymałe łatwe w utrzymaniu czystości niezaburzające odruchu ssania polecamy serdecznie synek nie chce innych

2017-09-20 21:58

Smoczki Lovi są jak każdy produkt świetnie. Ich kształt przypomina pierś mamy więc maluch nie ma problemu z dalszym piciem mleka z piersi. Żeby się napić musi też się trochę napracować a więc jest dokładnie tak samo jak gdyby pił z piersi - smoczki nie zaburzają odruchu ssania i są na prawdę wytrzymałe.

2017-09-20 08:06

Smoczki są naprawde takie jak je opisuje producent. Nie zaburzają odruchu ssania u mojego syna. Za dnia karmimy się piersią, a w nocy pomiędzy karmieniami piersią podaję mu butelkę z tym smoczkiem przez sen. Mały bardzo dobrze go toleruje, nie wypluwa, ładnie z niego je. No i najważniejsze - faktycznie nie zaburza odruchu ssania. Mały plynnie przechodzi między butlą a piersią.

2017-06-04 18:51

Dla nas smoczki rewelacja! Na poczatku jak maly mial zbyt slabe miesnie okrezne ust, to smoczki 0+ sprawdzily sie rewelacyjnie a i doradczyni laktacyjan powiedziala ze "niechcay" do jego wady wybralismy super smoki :) Przy karmieniu mieszanym nie zaburzał odruchu ssania piersi co bylo dla mnei mega wazne. Smoczki 0+ mimo ze maluch ma juz prawie pol roku uzywamy do tej pory, no i powoli wprowadzamy 3+ które rowniez sprawdzaja sie rewelacyjnie

2017-05-04 15:29

Jestem bardzo zadowolona z tych smoczków. W chwili obecnej córka 4,5 miesiąca kupiłam nowa butelkę że smoczkiem dla dzieci powyżej 3 miesiącach i niestety dziurka jest dla niej za duża bo za szybko jej leci mleczko dlatego musiałam wrócić do poprzedniego smoczka poniżej 3 miesiąca. Drugim problemem jest moim zdaniem kwestia ilości smoczków w paczce. Niestety są do kupienia po 2 sztuki a nie zawsze jest taka potrzeba...

2017-02-26 12:15

Używamy najmniejszego rozmiaru smoczka dnia prawie trzymiesiecznej córci i większego rozmiaru dla drukarka. Smoczek nie zaburza ssania piersi u corki. Minus tak jak mama wyżej napisała, to to, że smoczek ma sporo wypustek gdzie gromadzi się osad, ale tu dobrze radzi sobie szczotka

2017-02-15 22:58

My też jesteśmy bardzo zadowoleni z tych smoczków i wszystkich butelek razem wziętych. Osobny smoczek miałam do mleka a drugi znowu do herbaty czy soczku. Syn jest tak mocno przywiązany do tej butelki że nie chce jej za nic w świecie zamienić w domu na kubek....ciągle tylko butelka i butelka. Zakupiłam do tych butelek też uchwyty do ich trzymania.Rewelacynie się sprawdzają.Syn sam trzyma i dumnie przechyla tyle ile potrzebuje.Wypije to odkłada. Jedynym minusem który przychodzi mi do głowy teraz to za dużo wypustek u podstawy smoczka.Podczas picia soku marchewkowego lubi sie tam gromadzić osad,pomimo mycia butelki od razu po wypiciu soku... I jakby pojawiły się większe przedziały w rozmiarach smoczków byłoby rewelacyjnie!!! Wiem że dzieci po 1r.ż powinne już pić z kubka żeby chronić zęby ale mojego łobuza nic nie da przekonać...próbowałam na kilkanaście sposobów już.Musze mu dać tyle czasu ile potrzebuje. Super by było jakby się pojawiły 12m+ i 18m+ :)