Opinie testerów (38 Wątki)

Opinie osób testujących laktator elektroniczny LOVI Expert

Data utworzenia : 2017-08-21 10:56 | Ostatni komentarz 2020-07-28 22:27

Redakcja LOVI

7589 Odsłony
58 Komentarze

Podziel się z nami opinią na temat elektronicznego laktatora Expert. Szczególnie zapraszamy mamy, które zostały nagrodzone laktatorami w naszych testach. Nasz nowy laktator to ekspert w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych i odciąganiu pokarmu. Jakie jest Wasze zdanie na jego temat?

2019-10-17 01:38

Laktator jest fantastyczny. Bardzo mi pomógł przy nawale pokarmu. Jest bardzo prosty w obsłudze, mega łatwy w czyszczeniu i co najważniejsze bardzo szybko i bezboleśnie da się odciągnąć pokarm. Super rozwiązaniem jest dwufazowość urządzenia. Faza stymulacji pobudza piersi do wypływu pokarmu, natomiast faza głębokiego ssania pomaga w bardziej efektownym jego odciąganiu, choć w tym pierwszym przypadku również idzie odciągnąć go dużo :) kolejnym plusem jest możliwość dostosowania mocy w obu trybach, dzięki czemu każda mama może ustawić laktator według własnych potrzeb i oczekiwań. Dodam jeszcze, że odciągnięcie pokarmu w moim przypadku nie trwało/trwa dłużej niż 15 minut i jest tu mowa o pełnej lub prawie pełnej butelce. Ogromnym plusem jest także nakładka masująca, która podczas odciągania pokarmu "skurcza" się i rozszerza w rytm ssania, dzięki czemu nie ma problemu z wciągnięciem brodawki, co z kolei wpływa na efektywny wypływ mleka i to w bardzo krótkim czasie. Jednym słowem laktator to rewelacja! Z czystym sumieniem polecam go każdej mamie.

2019-07-08 09:47

Owszem. Laktator do testowania otrzymałam , kiedy mały był na mm, obecnie mam nadzieję ogromną, ze pomoże nam rozkręcić laktacji i będzie z nami długo, długo. 

2019-07-05 11:11

Dziewczyny myślę, że Zamaranczy chodziło o to, że przy pierwszym dziecku nie miała okazji testować laktatora bo o ile mnie pamięć nie myli to praktycznie odrazu był na mm i miała problemy z laktacją i być może wtedy też jeszcze tego laktatora nie miała i dlatego teraz chciałaby mieć na to szansę a to, że dostała drugi raz laktator do testowania to wynika z tego, że nagrody się powtarzają, sama dostałam 2x kolekcję Indian Summer tylko, że za pierwszym razem w kolekcji nie było jeszcze butelki i niekapka i nie było łańcuszków dla chłopca na magazynie wtedy i trzeba było wybrać inny a przez kilka miesięcy wcale nie było mnie w rankingu, tak już jest raz się jest wytypowanym a raz nie a Redakcja co miesiąc nie ma łatwo wybierając określoną liczbę mam, ja bardzo chciałam podgrzewacz, ale niestety się nie udało, ale zapewne tak jak i wszystko inne do testów jeszcze wróci i będzie na to szansa jeszcze

2019-07-04 13:20

Piasecka zamareczna będzie ściągać z dwóch piersi naraz pokarm 

2019-06-30 21:25

Hmm z tego co kojarzę Zamarancza w swoim wątku z ubiegłego miesiąca o karmieniu piersią pisałaś, że posiadasz ten laktator elektryczny od LOVI, więc nie widzę przeszkód go odpakować i z niego korzystać jak już maleństwo przyjdzie na świat ;P

2019-06-17 14:21

Jesteśmy na początku ciąży i bardzo chcemy wypróbować ten laktator i w drugiej ciąży karmić się piersią. :)

2019-05-11 00:41

Przy następnym dziecku skuszę się na ten laktator obecnie miałam elektryczny z innej firmy i jak dla mnie tragedia strasznie słabo odciągał pokarm.

2019-04-26 21:32

Chętnie wytestowałabym ten produkt, bardzo mnie ciekawi, dość ciekawie wygląda. Posiadam kilka drobnych rzeczy z firmy lovi - smoczki, wkładki, butelkę, termoopakowanie. Najbardziej zastanawia mnie czy ten laktator też sprawdza się przy bardzo małych, bądź bardzo dużych brodawkach (laktator nie ma doboru rozmiaru lejka). Niestety, aby to sprawdzić musiałabym zakupić laktator, a to taki trochę duży zakup. Może ktoś ma doświadczenie w takich przypadkach?