Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubki LOVI 360

Data utworzenia : 2013-05-16 22:58 | Ostatni komentarz 2023-05-05 22:10

Redakcja LOVI

41782 Odsłony
232 Komentarze

Zapraszamy osoby, które w kolejnych edycjach konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum wygrały kubeczki LOVI 360, do podzielenia się opinią o produkcie.

2020-03-03 11:45

Super kubek choć zauważyłam że w zależności od rodzaju chodzi o kolor czy grafikę też różnią się ciut np kubek z misiem grafika jesy trwała a w kubku indiana summer grafika całą zeszła w dodatku po dłuższym czasie zauważyłam rysy. Myją się super prócz nakrętki która niestety ma zakamarki gdzie nie zawsze gąbka da się domyć dobrze w kąciku ale szczotka daje rade osobiście batdzo polecam to ulubione kubki mojego synka nir zamieniłabym ich na inne :) 

2020-03-01 19:40

Kubki 360 są świetne. Dużo łatwiejsze w utzrymaniu czystości od zwykłych niekapkow. Mój synek musiał do niego dorosnąć. W naszym przypadku sprawdził się dopiero po 2 roku. Wcześniejsze próby kończyły się niestety porozlewanym napojem. O ile nauka picia trwała sekundę gorzej z delikatnym jego odkładaniem.

2020-02-10 09:23

Kubeczki 360 są super zaczęliśmy naukę picia ale coś nam nie idzie bo synek bardzo przyzwyczajony jest do kubeczka niekapka mimo wszystko się nie poddajemy . Przykłada ładnie tylko jakby nie wiedział że ma pociągnąć i koło się zamyka :/ 

2020-01-29 12:28

polecam kubek 360 z kolekcji Indian summer dostaliśmy go  do testów jest super i ładny i praktyczny . moja corka jest zadowolona . trzeba dobrze uszczelke wlozyc .tak jak podkresla producent nie jest to niekapek ale kubek do nauki picia z otwartego kubka . 

2020-01-21 10:44

Otrzymaliśmy kubek z kolekcji Indian Summer, kubek jest piękny, solidnie wykonany, elagancki wzór, narazie mam maluszka w domu wiec nie wykorzystamy ale myślę że będzie super się sprawdzał, przy pierwszym synku nie używałam takich kubków i napoje były wiecznie rozlewane teraz nauka picia z kubeczka powinna byc łatwiejsza dla Nas:) 

Konto usunięte

2020-01-10 20:38

Do tego kubka miałam bardzo mieszane uczucia. Owszem - jest piękny, a jego funkcjonalność cudowna. Ale u Nas okazało się, że był zbyt skomplikowany dla 12miesięcznej córki. Przez to kubek poszedł w odstawkę. Wróciliśmy do niego jakieś 3-4 miesiące później i to był strzał w 10tkę :) Córka zaczęła z niego  pić, nic się nie wylewa, a konstrukcja jest stabilna. Córka go lubi, a ja uwielbiam, bo wiem, że jak córka z niego pije to nie porobi plam w mieszkaniu :)

2019-12-28 20:16

Te kubki to bardzo dobry produkt.Porządnie wykonane, łatwo się je składa i najważniejsze nie przecieka!Mojemu synkowi trochę trudno było załapać jak skorzystać z tego kubka ale myślę,że to kwestia czasu i będzie to jego ulubieniec :)

Kubek  z kolekcji Buddy bear jest śliczny ❤️

2019-11-14 13:10

Kubek 360 stopni z kolekcji Buddy Bear - Jest tak samo śliczny, z wyglądu prawie identyczny jak kubek niekapek. Oczywiście posiada te same zalety czyli uchwyty, zatyczkę, dużą pojemność. Różni się jednak tym, że nie ma ustnika z dziubkiem ale za to ma specyficzne otwory wokół, dzięki którym można się napić z każdej strony kubeczka, niezależnie jak dziecko złapie to z tej strony może się napić. Jest też silikonowa osłonka, żeby dana ciecz się nie rozlewała na wszystkie strony, tylko na tą gdzie dziecko przykłada usta. Kubek jest świetny i już nie mogę się doczekać aż mój maluszek go przetestuje osobiście.