Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących łańcuszek do smoczka uspokajającego

Data utworzenia : 2016-06-03 12:44 | Ostatni komentarz 2024-02-23 09:52

Redakcja LOVI

7031 Odsłony
73 Komentarze

Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszej nowości - łańcuszków do smoczków uspokajających!

2017-07-06 23:56

Też mamy taki łańcuszek. Zakupiony ostatnio przez tatusia. U nas konieczność, bo córcia lubi bawić się smoczkiem, wyciągać i wkładać do buzi, przekładać w rączkach, co często skutkuje wypuszczenie smoczka na podłogę, łańcuszek na spacerach to podstawa, a i on często służy do zabawy

2017-06-12 11:26

Lancuszki do smoczka z lovi w przeciwienstwie do innych ktorych probowalismy dobrze trzymaja sie ubrania i wytrzymuja szarpanie przez moja corke. Rzadko korzystamy z lancuszkow do smoczka, bo coraz mniej korzystamy z samego smoczka - natomiast niezaprzeczalnie jest to praktyczne rozwiazanie by nieustajaco nie gubic smoczka i by on nie ladowal tam, gdzie nie powinien (np. W blocie! )

2017-06-04 18:54

U nas łancuszki rewelacja. Nie raz uratowaly smoki przed upadkiem na trawe :) Piekne wzory, zawsze dopasowujemy do smoczkó wiec mamy kompleciki :) Maluszek jak narazie nie sciaga sam wiec sluza nam bardzo dobrze :)

2017-04-04 13:24

MAM miałam ze zwykłą zabka, ale ona sprawdzi się tylko u mniejszych dzieci. Moja kombinatorka ciągnęła i kilka razy lancuszek i zabka zsunela się z ubranka, klips był za lekki lub się już wyrobił. O tyle niebezpieczne, że niewiele brakło, a trafiła by w oczko. Przy Lovi jeszcze tego nie dokonała, choć mocno szarpie. A tak wygląda:

2017-04-04 12:53

A łańcuszki lovi mają żabkę w sensie, żeby przypiąć trzeba nacisnąć, czy są takie, że trzeba najpierw odgiąć wsunąć kawałeczek ubranka i przycisnąć? Ja mam łańcuszek z canpolu i niestety to drugie zapięcie, obawiam się, że z czasem może się poluzować, poza tym jakoś żabka wydaje mi się praktyczniejsza

2017-04-03 16:03

Nie byłam zwolenniczką łańcuszków do smoczków ale gdy dostałam łancuszek od Lovi bardzo mi się spodobał pod względem wizualnym, od tamtej pory gdy wychodzimy gdzieś z córką zakładamy łańcuszek aby nie zgubiła smoczna. Przydatna rzecz i ładnie wygląda ;)

2017-03-23 21:38

Łańcuszek wygralam jakis czas temu w konkursie organizowanym przez Lovi, moja corka nie używa od dawna smoczkow więc oddałam go szwagierce. Poprosilam ja o opinie gdy juz zaczna z niego korzystać. Łańcuszek bardzo im się spodobal ze strony wizualnej. Ma ładny wzór a jest przy tym jest solidnie wykonany. Szwagierka postanowiła używać łańcuszka bo wiecznie mieli problem znalezieniem smoczka. Teraz dzięki lancuszkowi, smoczek jest zawsze pod ręką i nie muszą tracić czasu na szukanie go;) Tak wiec łańcuszek okazal się przydatna i bardzo praktyczną rzeczą:)

2017-03-08 09:50

Mamy łańcuszek dokładnie taki jak na zdjęciu. Co prawda jeszcze zbyt często go nie używamy, lecz jak idziemy np do lekarza to przypinamy synkowi, aby nie spadł na ziemię. Sprawdza się świetnie. Dobrze trzyma się ubranka i ładnie wygląda. Dodatkowo syn uwielbia bawić się łańcuszkiem i mimo dość mocnego szarpania go nie jest w stanie go zerwać i nadal świetnie przylega do ubranka. Polecam!