Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących łańcuszek do smoczka uspokajającego

Data utworzenia : 2016-06-03 12:44 | Ostatni komentarz 2024-02-23 09:52

Redakcja LOVI

7014 Odsłony
73 Komentarze

Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszej nowości - łańcuszków do smoczków uspokajających!

2020-03-03 12:36

Łańcuszki piękne jednakże synek był w stanie je spokojnie urwać 

2020-02-23 14:12

Nam 2 łańcuszki urwane, jedna babcia nam zepsuła nie wiedziała jak się obsługuje ? a druga syn mocniej pociągnął i się złamała :(

2020-02-21 11:29

Nam również udało się wygrać łańcuszek i super jest nawet nie wiedziałam że macie je w ofercie nie raz pytam w moich lokalnych sklepach i nigdy mi nie zaproponowali moja córka się z nim nie rozstaje i jej super bo dłuższy ładny dobrze się trzyma ubranek .No i ta kolekcja jest piękna łącznie z smoczkiem tworzy idealny komplet polecam 

2019-11-14 16:14

Z naszych testów wynika: 

-Bardzo ładne zapięcie, choć trzeba się przyzwyczaić do formy zapięcia- nie klasyczna żabka, łatwo się zapina. Solidny klips, który chroni łańcuszek przed oderwaniem od ubranka. 

-Prosty uchwyt pozwala na zapięcie łańcuszka nawet jedną ręką.

-Dobrze trzyma smoczek. Pomaga w codziennym życiu, nie trzeba co chwilę biec i myć smoczek. Dzięki łańcuszkowi do smoczka dziecko nie zgubi smoczka. 

-Bardzo fajna zawieszka, bo można ją mocno przymocować. Dziecko nie jest w stanie oderwać łańcuszka. 

-Bezpieczny kształt. Obły kształt eliminuje ryzyko zadrapania czy skaleczenia. Unikalny kształt nawiazujacy do elementów graficznych LOVI. 

-Bardzo ładny, oryginalny łańcuszek. 

 

Córeczka Julia testowała łańcuszek do smoczka z kolekcji Retro Baby Girl i jest bardzo zadowolona. 

U nas sprawdził się rewelacyjnie. Polecamy mamusiom łańcuszek do smoczka uspokajającego LOVI. 

 

Dziękujemy LOVI za możliwość testowania łańcuszka do smoczka uspokajającego z kolekcji Retro Baby Girl. 

2019-11-10 09:17

Łańcuszek sprawdzi się każdej mamie na spacerach szybko i sprawnie można znaleźć smoczek . Mój synek używa tylko do spania więc akurat nie ma przyczepionego łańcuszka w dzień ale na spacery zakładam żeby mieć pod ręką smoczek i szybko zareagować jak zaczyna płakać :) 

 

2019-10-02 09:38

Dostałam się do testowania łańcuszka z kolekcji Indian Summer. Bardzo ładnie się prezentuje. Kolory są stonowanie nie rzucające się w oczy. Smoczek bardzo ułatwił nam spacery. Smoczek ani razu nie wypadł z wózka. Jestem z niej zadowolona 

2019-09-13 21:16

Łańcuszek sprawdził się podczas spaceru. Wiem, że jest to łańcuszek do smoczków, ale ja zawieszam na nim grzechotkę z gryzakiem. Kształt karabińczyka jest super, bo dzięki niemu gryzak nie blokuje się i dziecko może nim swobodnie obracać. Jedyne co bym zmieniła to mechanizm karabińczyka tak by można było zaczepić na nim zabawki o większym przekroju. 

2019-08-18 23:39

Mieliśmy możliwość testowania zawieszki z kolekcji indianin summer i świetnie sprawdza się na spacerach , smoczek jest zawsze pod ręką i odkad używamy już nie mamy problemu ze smoczkiem . Kilka razy zdarzyło mi się że syn odpiął końcówkę . Bardzo podoba mi się za zaczepienie jest na zatrzask, a smoczek można w łatwy sposób zaczepić .