Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących łańcuszek do smoczka uspokajającego

Data utworzenia : 2016-06-03 12:44 | Ostatni komentarz 2024-02-23 09:52

Redakcja LOVI

6947 Odsłony
73 Komentarze

Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszej nowości - łańcuszków do smoczków uspokajających!

2020-10-30 15:12

ja uwielbiam Lovi za solidność wykonania,grafikę,trwałośc i bezpieczeństwo.łańcuszek pasuje dla chłopca jak i dla dziewczynki

2020-10-30 11:01

przygody z tymi lancuszkami juz mielismy, poprzednie niestety nie przetrwaly proby czasu 1 zepsula babcia drugi zas syn pociagnal i sie rozlecialo. natomiast ten ma przepiekny wzor uwielbiam ta misiowa serie i dla chlopczyka i dziewczynki.

2020-10-29 18:19

Trzyma się bez zarzutu, troszkę krótki łańcuszek, ale designem nadrabia :) 

2020-10-08 20:59

Uwielbiam takie śliczne gadżety, zdaje się być solidnie wykonany i wytrzymały i nie wiem czy powinnam o tym pisać, ale świetnie sprawdza się nie tylko jako łańcuszek do smoczka ale ma też inne zastosowania... Np jako smycz dla pluszaka czy brelok �

2020-09-24 12:59

Ja uwielbiam komplety,dlatego dla mnie super że są łańcuszki które współgrają graficznie ze smoczkiem.już mam kilka łańcuszków z lovi i są bardzo trwałe,nie ulgaja rozerwaniu czy pękaniu, grafika sie nie ściera pod wpływem użytkowania.Ja jestem zadowolona 

2020-09-22 09:53

Łańcuszek na pewno ułatwia zadanie , smoczek jest zawsze do dyspozycji dziecka , mamy akurat z kolekcji Indian summer piekne kolory , my akurat już nie używamy łańcuszka ale wcześniej jak syn był malutki to nie raz ułatwił nam zadanie jak syn płakał nie trzeba było długo szukać smoczka . Teraz staramy się ograniczać smoczek więc łańcuszek podarowaliśmy w prezencie :) 

2020-09-14 22:17

Zawieszkę z kolekcji indian summer podarowałam dla siostry ciotecznej. Bardzo się ucieszyła bo jej córeczka często gubiła na spacerze smoczki. Dzięki zawieszce problem minął. A grafika na zawieszce bardzo się spodobała.

Konto usunięte

2020-03-29 20:09

Łańcuszek z serii Indian summer jest naprawdę śliczny ale i mocny. Mimo, że córeczka próbowała wiele razy nie udało jej się go urwać ank odpiąć :)