Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Day&Night

Data utworzenia : 2013-04-18 21:31 | Ostatni komentarz 2017-09-12 14:07

Redakcja LOVI

19980 Odsłony
105 Komentarze

Wkładki laktacyjne LOVI Day&Night otrzymali zwycięzcy oraz osoby wyróżnione w marcowej oraz lipcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Mamy nadzieję na poznanie Waszych opinii o naszym produkcie :) Wkładki laktacyjne LOVI Day&Night były nagrodą niespodziewanką do wyboru :) dla mam biorących udział w konkursie serwisu Bangla.pl. Będziemy wdzięczni za podzielenia się opiniami :)

2016-11-16 00:19

Wkładki Lovi kupiłam jako jedne z kilku rodzajów. I muszę przyznać, że u mnie były numerem 1. Nie zwijaly się, nawet jak nie przyklejalam, nie przesiakly mimo nawalu- były pełne, a nic nie wyplynelo na ubranie. Do tego nie odznaczaly się pod bluzka. Plusem są pojedyncze opakowania, w czasie wyjścia poza dom można było zachować higienę i dyskrecję.

2016-11-10 13:04

Władki są delikatne jak aksamit a dzięki paskowi klejącemu utrzymują się w naklejonym miejscu w staniku. W innych wkładkach drażniło mnie to, ze są mało delikatne i cały czas je czułam strasznie mnie to uwierało i nie mogłam zapomnieć że mam te wkładki co przy wkładkach Lovi nie występuje <3 Idealne!

2016-10-19 19:29

Wkładki są ok :) Są duże i mają długi pasek kleju (!), przez co wkładka dobrze trzyma się na miejscu. Inne wkładki, których używałam miały mały paseczek i często się przesuwały lub odlepiały. Wkładki są bardzo chłonne i miękkie, nie odznaczają się pod bluzką. Na minus folia, w której każda jest pojedynczo opakowana. Ciężko się otwiera i jest to upierdliwe.

2016-10-17 22:43

Bardzo dobre wkładki laktacyjne. Karmię córkę piersią i bardzo sobie chwalę wkładki laktacyjne Day&Night. Są chłonne i co dla mnie bardzo ważne niewidoczne nawet pod cienką bluzką. Wkład żelowy zatrzymuje wilgoć we wnętrzu wkładki przez co nie musimy się obawiać mokrej bluzki;-) Parę sztuk było w opakowaniu laktatora, który podarowałam bratowej, wiem że kupiła już pudełko wkładek laktacyjnych Day&Night, bo również ma duże wycieki mleka a to zawsze kłopotliwa sytuacja dla świeżo upieczonej mamy, dobrze że wkładki panują nad sytuacją i zawsze można na nie liczyć.

2016-09-26 21:57

Pierwsze co bardzo mi się spodobało to osobne opakowania bez problemu można wrzucić do torebki. Nie kleja się, kiedy są wilgotne, dobrze trzymają i są mięciutkie, wcześniej miałam z nuk'a, mają mniejszą powierzchnię, ale są grubsze, słaby pasek z klejem i są pakowane po 20 szt.

2016-09-11 09:50

Sprawdzają się. Trudno mi ocenić chłonność, ponieważ nie mam zbytniego problemu z "przeciekaniem piersi" i używam ich dla wygody psychicznej. Są w odpowiednim rozmiarze, pasują do dużego biustu również. podoba mi się ich forma zapakowania - zajmują niewiele miejsca i jest zawsze na nie miejsce w torebce. Nie podrażniają skóry brodawek i dosyć dobrze trzymają się w staniku ;)

2016-07-10 17:01

Wkładki laktacyjne są delikatne, chłonne, dzięki paseczkowi klejącemu trzymają się w miejscu więc spełniają swoje zadanie, duże więc dla moich piersi idealne, każda wkładka zapakowana jest osobno a folia ochronna jest przecięta po środku więc łatwo je wyciągnąć i stosować. Są one cienkie i dzięki temu nie są w ogóle widoczne.

2016-06-07 14:31

używam wkładek od samego porodu, wprawdzie wyciek mleka u mnie chyba jest minimalny - bo wkladki są zawsze suchutkie, ale bardzo pomagają mi na podrażnione brodawki. Są delikatne i dlatego zakładam je zawsze żeby biustonosz nie podrażniał. Wydaje mi się że pasek z klejem mógłby być troszkę dluższy albo jeszce dodatkowo drugi, bo nie specjalnie trzymają się na miejscu, dlatego też nawet ich już ie przyklejam tylko wkładam do biustonosza.