Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących laktator ręczny LOVI Protect

Data utworzenia : 2013-04-18 21:29 | Ostatni komentarz 2018-04-09 13:49

Redakcja LOVI

21627 Odsłony
59 Komentarze

W marcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum nagrodą główną był zestaw z laktatorem ręcznym LOVI Protect. Z przyjemnością nagrodziliśmy 10 osób. Zwycięzców konkursu prosimy o opinię. :) W przypadku jakichkolwiek problemów z ustawieniem poziomu rączki-fazy ssania oraz z ustawieniem siły ssania w laktatorze prosimy o kontakt. Pomożemy:-)

2015-05-31 12:46

Laktator idealny, bardzo fajnie sciaga pokarm, jest latwy w uzyciu, pasuje pod kazdym wzgledem. Rączka jest wygodna i swobodnie mozna odciagac pokarm. mozna regulowacv sobie ssanie co jest plusemDodatkowo jest w fajnym opakowaniu ktore nie zajmuje duzo miejsca i mozna wziac ze sobą czy w podroz czy gdziekolwiek bo kazde czescie sie skladaja i latwo go zlozyc. Super jakość

2015-05-29 15:55

nienormatywna - sprawdź prosimy, czy żaden z elementów nie jest uszkodzony, pęknięty, oraz czy zostały one dobrze złożone - muszą być dopasowane. Dotyczy to szczególnie elementów silikonowych (membrany i zaworka). Jeśli nie to jest przyczyną, prosimy o kontakt ([email protected]) w celu reklamacji produktu.

2015-05-29 10:27

jak dla mnie laktator jets idealny odciaga mleko bez problemu , sprawnie i szybko:) jet bardzo poręczny jedna reka można spokojnie odciagnac mleko:) butelka tez jest bardzo poreczna. Laktator posiada torbe która umozliwia zabieranie go ze sobą po porodzie.

2015-05-28 20:12

Z tego co wyczytalam w instrukcji to elementy mogą być zle zamontowane. Może włóż go jeszcze raz i najważniejsze to ten zaworem dobrze wsadzić i nakładkę masującom

2015-05-27 23:03

a mi nie działa i nie wiem czemu .... Mam nawał a mleko w ogóle prawie nie odsysa mi mleka, słyszę tylko jakby powietrze uciekało górą ...

2015-05-26 17:51

Będąc w pierwszej ciąży zastanawiałam się nad wyborem laktatora ale wtedy nie był on tak popularny i polecany do wyprawki jak teraz. Teraz praktycznie każda mama ma laktator ,lecz na rynku znajduje się ich tak dużo że wybór idealnego graniczy z cudem. I oto mój cudowny laktator dwufazowy firmy lovi :) Jak dla mnie jest wart swojej ceny tym bardziej że w zestawie są części zapasowe , gdzie inne firmy ich nie dają. Kuferek który ma ładny design i przyciąga wzrok jest dużym plusem,wszystko w jednym miejscu ładnie zapakowane dobrze się spardza w podróży. Miłym zaskoczeniem jest poradnik karmienia piersią który na pewno się przyda każdej mamie. Co do całości laktator prezentuje się estetycznie i leciutko chodzi. Rączka jest wygodna a dwufazowe ustawienie to opcja nie spotykana przy laktatorach ręcznych więc jestem bardzo zadowolona ze skuteczności odciagania pokarmu. Co do części może i jest ich dużo ale dzięki dokładnej instrukcji niema problemu ze złożeniem laktatora. Jednym minusem jest brak smoczka przy butelce ,ale dla nas to nie problem bo mamy smoczek z innej butelki lovi . Polecam każdej mamie na pewno będziecie zadowolone

2014-11-10 16:26

Ten laktator uratował moje dziecko przed mieszanką, gdy podczas trzeciej doby w szpitalu dokarmiono mi dziecko butelką i nie mógł już załapać piersi, bo dostałam nawału i już było trudniej. Strasznie się zdenerwowałam, gdyż nie bylo tak naprawdę wskazań do dokarmienia i nie było na to mojej zgody. Ale zaczęłam odciągać pokarm i mój maluszek dostawał moje odciągnięte mleko. Przez dwie pierwsze doby spełniał moje oczekiwania jednak później kupiłam elektryczny ze względu na to że szybciej wyciągał i tak się nie musiałam "napracować" ręką. Ale na wyjścia jest bardzo wygodny. Poza tym jest bardzo estetycznie wykonany, kompatybilny z butelkami. Jedynym minusem dla mnie jest bardzo duża ilość części, które za każdym razem trzeba było "rozbierać" i po wyparzaniu składać.

2014-10-04 22:01

Laktator uratował mi laktacje! Z nerwów znacznie zmniejszyła mi się ilość pokarmu, ale pobudzałam laktacje laktatorem i udało się. Nas początku używałam go kilka razy dziennie i spisywał się fantastycznie teraz sporadycznie ale jest w stanie idealnym. Jest bardzo łatwy w obsłudze. Fantastycznie, że dodawane są części zamienne. Kuferek jest bardzo estetyczny i dokładnie zrobimy.