Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących laktator ręczny LOVI Protect

Data utworzenia : 2013-04-18 21:29 | Ostatni komentarz 2018-04-09 13:49

Redakcja LOVI

21626 Odsłony
59 Komentarze

W marcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum nagrodą główną był zestaw z laktatorem ręcznym LOVI Protect. Z przyjemnością nagrodziliśmy 10 osób. Zwycięzców konkursu prosimy o opinię. :) W przypadku jakichkolwiek problemów z ustawieniem poziomu rączki-fazy ssania oraz z ustawieniem siły ssania w laktatorze prosimy o kontakt. Pomożemy:-)

2016-03-29 23:46

Chciałabym bardzo podziękować redakcji Lovi o możliwość przetestowania Laktatora ręcznego Lovi Protect. PLUSY: * jest bardzo delikatny, specjalna nakładka masująca sprawdza się idealnie. * jest poręczny, łatwo trzyma się w dłoni a po za tym fajnym rozwiązaniem jest antypoślizgowa rączka * wszystkie butelki Lovi pasują, niezależnie czy to medical czy szklane wszystkie pasują idealnie. * łatwo się składa, może na początku wydawało mi się to arcytrudne ale w komplecie jest instrukcja która jasno obrazuje jak go złożyć * części wymienne dołączone do laktatora * różne poziomy ssania, przez co możemy dostosować siłe odciągania zależnie od naszych potrzeb, osobiście polecam na początku ustawić mała siłę i wykonywać szybkie ruchy po czym podkręcać i zwalniać tempo, wtedy naśladujemy naturalny rytm ssania dziecka. * torba dołączona do laktatora przez co laktator jest "mobilny" razem z nami:) WADY: *brak :) Ja uważam go jako najlepszy spośród dotychczas testowanych przeze mnie laktatorów ręcznych. Polecam każdej mamie, która nie ma większych problemów z karmieniem piersią, a laktatora potrzebuje jedynie jako pomoc w odciąganiu gdy potrzebuje wyjść czy też podczas nawałów mlecznych np w szpitalu. PS: Dla mnie jest on zdecydowanie za delikatny ale znalazłam na to sposób wystarczy ściągnąć nakładkę masującą i laktator ma o wiele większą siłę ssania. Pozdrawiam.

2016-03-28 14:20

Ja tez mialam okazje przetestowac juz laktator lovi a to dla tego ze synek troche sie pospieszyl i jest juz z nami. Co do laktatora to sprawdzil sie i przydal. Jestem zadowolona. Co prawda na poczatku mialam problem jak go zlozyc i rozlozyc ale to chyba wina zacmienia umyslu po porodzie i zmeczenia bo teraz wydaje mi sie to bajecznie proste. Odciaganie idzie sprawnie i szybko. Wystarczy potem odkrecic butelke zalozyc smoczek i gotowe

2016-03-18 20:43

Ja jestem zaskoczona oczywiście u mnie duży plus - laktator Lovi Protect. Opakowanie bardzo fajnie i ładnie zapakowane praktyczna torbę. Porównując mój "apteczny" laktator to produkt Lovi fantastycznie się sprawdził bardzo ładnie ścigąga pokarm , jest delikatny a zarazem zręczny dosyć szybko ściągniągnęlam odpowiednią ilość pokarmu dla mojego maleństwa. Testujemy dalej ..... Wkładki sprawdza się rewelacyjnie, choć są troszkę za duże jak na moją pierś.

2016-03-16 12:05

Wczoraj poraz pierwszy przetestowałam mój nowy laktator. Zacznę od początku. Przede wszystkim jest pięknie zapakowany. Torebka bardzo praktyczna, nie za mała i nie za duża. To niby nic ale jednak zawsze to fajnie mieć coś ładnego. Pierwszy zgrzyt pojawił się gdy chciałam laktator wygotować. Trzeba go rozebrać na cześci pierwsze a to niestety nie było łatwe. Nakombinowałam się jak koń pod górę gdyż bałam się użyć siły żeby go przypadkiem nie zniszczyć. Po 15 minutach kombinowania podciągnęłam ciut mocniej rączkę i się udało. Tu moja drobna uwaga. Skoro w instrukcji jest składanie od podstaw to może laktator powinien być sprzedawany właśnie rozłożony? Gdy już udało mi się przygotować do odciągania trochę się przeraziłam. Miałam wrażenie, że strasznie słabo ciągnie... Zwiększyłam siłę ssania, poprawiłam na piersi i rozpoczęło się odciąganie. Odciągało się całkiem przyjemnie, bez większego wysiłku więc ręka nie była nawet zmęczona :) Ale to co najważniejsze, sporo pokarmu ściągłam (220) gdzie innym laktatorem ściągałam ostatnio max 200. Jeśli chodzi o minus to słabo widać podczas odciągania czy pokarm jeszcze wypływa. Osobiście bardzo go polecam. Pracuje lekko i cichutko. Odciąganie jest bezbolesne. Myślę, że jak najbardziej bym go kupiła. Do szpitala idealny.

2016-03-15 07:50

Otrzymałam niedawno laktator za co dziękuję. U mnie laktacja zakończona więc przekażę go koleżance jak urodzi ale ku mojemu zdziwieniu jest to laktator którego używałam sama z tym że był pożyczonw więc opinie mogę wystawić.:-) miałam bardzo mało pokarmu i dwa pożyczone laktatorw w domu lovi Protect i philips avent elektryczny. Początkowo myślałam że elektryczny będzie lepszy niestety miał on za mała siłę ssania i nie ściągaj mi ani kropki pokarmu. Na pomoc przyszedł właśnie laktator lovi protekt który zasysal mocniej a dzięki temu był w stanie odciągnąć moje niewielkie ilości pokarmu i pobudzać laktacje. Mimo iz siła odbiciaganią była większa to jednak nie było ono bolesne. Plusem jest też prosta budowa laktatora nawet ja osoba całkowicie anty techniczna bez problemu obsługiwanam się urządzeniem i rozkręcalam do mycia a potem ponownie składająm. Plusem jest też super zapakowanie laktatora w momencie kiedy trzeba go gdzieś zabrać. Znalazłam tylko jeden minus a mianowicie skrzypiaca rączka. Laktatora używałam krótko bo niestety mojej laktacji nie udało się pobudzić ale byłam z niego zadowolona. Teraz przejazd laktator koleżance i napisze jeśli podzieli się opinią na jego temat

2015-08-18 20:09

Zanim otrzymałam laktator Lovi używałam laktator firmy Avent rownież ręczny. Różnica miedzy dwoma urządzeniami jest ogromna. Budowa laktatora lovi różni się od Avent. Dużo łatwiej jest ściągać pokarm poprzez zastosowanie na rączce specjalnego tworzywa dzięki czemu ręka się nie ślizga i może dynamicznie ściągać mleko. Bardzo łatwo się go rozbiera oraz czyści. Umożliwia bardzo dokładne ściąganie mleka w porównaniu z konkurencja. Zapakowany jest w piękne opakowanie gdzie po stosowaniu możemy skowronek go schować i cieszyć się nim przez długi czas. Dodatkowe akcesoria które znajdują się wraz z laktatorów bardzo przydają się każdego dnia. Laktator godny polecenia.

2015-07-20 17:09

IDEALNY!:) Jestem prze-szczęśliwa, że miałam okazję otrzymać ten laktator. Był moim wybawieniem, gdy miałam nawały mleczne. Jest łatwy w montażu i obsłudze, wygodny i lekki i działa bez zarzutu, w dodatku można ustawic moc ssania. Ściagą bardzo ładnie i bezboleśnie wprost do butelki gdzie wystarczy zamontować smoczek i gotowe mleko do podania! Łatwy do umycia i posiada piekne etui w którym można go nosić i brać ze soba wszedzie bez obaw ze sie ubrudzi itp. :) Warto mieć takie cudeńko:)

2015-06-08 22:51

Jeszcze raz rozmontowałam laktator, złożyłam i faktycznie działa super - ja chyba po prostu raptus jestem i chciałabym żeby za jednym zamachem ściągnęło się całe mleczko :) Ale wystarczyło się przyzwyczaić :) Dla mam które też mają problem z lecącym powoli mleczkiem - polecam ściągac pokarm bez sylikonowej osłonki na pierś. Dużo lepiej zasysa i mleczko tryska bardzo ładnie. A ten zaworek co mi syczał, to mąż sprawdził i powiedział, że według niego musi tak być by regulować ciśnienie i by nie porobiły sie siniaki na piersi. Ogólnie to mój mąż mi ściaga teraz pokarm - przeczytał instrukcję i się zachwycił prostotą laktatora :) (typowy inzynier :P) Nie ukrywajmy - trzeba trochę czasu poświecić by te 90ml ściągnąć, ale gdy ma się tak ochotnego męża jak ja - to można spokojnie oglądać sobie film, a On zrobi resztę :) Ogromnym plusem jest to, że wszystkie butelki LOVI pasują do danego laktatora! Mam jednak pytanie - czy LOVI produkuje woreczki w których można zamrażac mleczko? I jesli tak to gdzie można je kupić :) Za zamieszanie przepraszam i już wszystko jest super :) Dziekuję LOVI w imieniu męża i córki, za danie im możliwości karmienia się inaczej niż piersią :) Mąż nadrabia a ja mam wolne wieczory :)