Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelki szklane LOVI Diamond Glass

Data utworzenia : 2015-11-13 12:40 | Ostatni komentarz 2020-05-27 21:51

Redakcja LOVI

15545 Odsłony
92 Komentarze

Zachęcamy do podzielenia się opiniami dotyczącymi naszej nowości - butelki szklanej LOVI Diamond Glass! Szczególnie zapraszamy mamy, które zostały nagrodzone tymi butelkami w październikowej edycji konkursu :-) Butelka LOVI Diamond Glass została wykonana z najwyższej jakości szkła borowo-krzemowego (BPA 0%) oraz wyposażona w dynamiczny smoczek do karmienia LOVI Super vent. Jak Wam się podoba nasza nowość, drogie Mamy?

2016-09-04 09:10

Nam również bardzo się spodobała szklana butelka. Bardzo dużym atutem jej jest to,że nie pochłania zapachów w przeciwieństwie do plastikowych butelek.Mimo 2 miesięcznego używania jej wygląd się nic nie zmienił. Butelka mimo wszystko lekka,przejrzysta z delikatną i subtelną grafiką.Z całą pewnością godna polecenia . Zdecydowanie najlepsza spośród wszystkich butelek z Lovi. Boję się tylko ,aby mi się nie stłukła.

2016-08-25 21:24

Wczoraj po raz pierwszy przetestowaliśmy buteleczkę szklaną Lovi Diamond Glass i synek nie miał problemu z chwytaniem smoka i jedzeniem mleczka co mnie niezmiernie cieszy. Butelka poręczna i bardzo lekka jak na szklaną butelkę co jest dużym plusem, łatwa w utrzymaniu czystości, szkło ładnie się myje nie zachodzi i nie chłonie nieprzyjemnych zapachów. Duży plus za to. Kiedy sięgam po butelkę zawsze mam obawę o to aby synek później chciał jeść z piersi ale całe szczęście nie mam problemu z tym aby jadł po butli z cyca więc nie zakłóca naturalnego karmienia co dla wielu mam jest bardzo ważna kwestią.

2016-07-11 15:32

Pati ja myję szczotką silikonową i płynem dla dzieci, później sterylizuję. Nie lubię myć dzieciowych rzeczy w zmywarce przez pozostający mocny zapach (uzywamy kapsułek Fairy). Co do samej butelki na początku zdziwiło mnie to, że są one bardzo lekkie jak na szkło. Początkowo nie mogłam uwierzyć ze one są na prawdę szklane :) Plus za higienę butli. Co prawda wszystkie myję szczoteczką silikonową, która nie powoduje mikrouszkodzeń ale jednak plastik lubi rysować się szybciej a co za tym idzie szybciej robi się porowaty i porysowany. Butelki jak wszystkie Lovi bardzo ładne i solidnie wykonane. Cóż więcej mogę powiedzieć.. Polecam :)

2016-06-24 15:25

Hej ja dzis zaczynam textowac szklane buteleczki...do tej pory moj malec byl tylko na piersi ale z fala upałów postanowilam podawac mu tez wode i w ruch poszla szklana buteleczka narazie ta mniejsza...wieksza przyda sie pewnie pizniej. Butelka jezt bardzo ladna i dosc lekka myslalam ze bedzie ciasza. Smoczki znam bo uzywalam z corka takze wszystko jest na plus. Taka szklana butelke latwo utrzymac czysta i nie pozacgodzi nam soczkami itd przynajmniej mam taka nadzeje dam znac jak sprawdze w praktyce gdy malec podrosnie. Narazie ma 3 i pol miesiaca.

2016-06-05 21:19

Mamusie, a jak myjecie swoje szklane butelki Diamond Glass? Czy któraś z Was wkłada je do zmywarki? :)

2016-05-31 23:07

Cóż mogę powiedzieć o tych butelkach? Są równie rewelacyjne, co butelki LOVI Aktywne Ssanie. Bardzo mnie cieszy fakt, że butelki mimo, że są szklane, to wcale dużo nie ważą, naprawdę ogromny plus. Bardzo łatwe w czyszczeniu, nie zostaje żaden osad ani w butelce, ani w smoczku. Nigdy wcześniej nie miałam styczności ze szklanymi butelkami i powiem szczerze, że trochę żałuję, że dopiero teraz mogę ich wypróbować. Mojemu synkowi rownież przypadła grafika do gustu, po zjedzeniu mleka, zdarza się, że nie chce oddać butelki, właśnie przez obrazki hehe :) Korzystamy raz ze szklanej butelki Diamnod Glass a raz Aktywne ssanie :) Ale jeszcze raz powtórzę, że szklane butelki Diamond Glass są bardzo, ale to bardzo dobre! :) Jak najbardziej, z czystym sumieniem mogę polecić takie butelki kazdej mamie! :)

2016-05-13 22:13

Ja otrzymałam szklaną buteleczkę, przepięknie zdobioną 250 ml. Maluchy lubią z niej pić, fajnie się ją myje, nie zachodzi tak jak plastikowa buteleczka.

2016-05-10 20:15

Nigdy wcześniej nawet nie pomyślałam o zakupie szklanych butelek. Używam na codzień lovi ale plastikowych. Ostatnio wygrałam szklana buteleczkd i jestem zachwycona. Szkoda że wcześniej nie wiedziałam że firma lovi ma takie. Po pierwsze butelka jest śliczna po drugie lekka po trzecie ma bardzo wygodna wyraźną miarke co ułatwia przygotowanie mleka również po ciemku. Plusem jest też mycie butelki. Nie zmienia koloru nie śmierdzi tak jak plastik. Jednym słowem super bardzo polecam:-)