Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelki szklane LOVI Diamond Glass

Data utworzenia : 2015-11-13 12:40 | Ostatni komentarz 2020-05-27 21:51

Redakcja LOVI

15593 Odsłony
92 Komentarze

Zachęcamy do podzielenia się opiniami dotyczącymi naszej nowości - butelki szklanej LOVI Diamond Glass! Szczególnie zapraszamy mamy, które zostały nagrodzone tymi butelkami w październikowej edycji konkursu :-) Butelka LOVI Diamond Glass została wykonana z najwyższej jakości szkła borowo-krzemowego (BPA 0%) oraz wyposażona w dynamiczny smoczek do karmienia LOVI Super vent. Jak Wam się podoba nasza nowość, drogie Mamy?

2020-03-09 13:10

Butelki są prześliczne, mimo że szklane to bardzo solidne i wcale nie są ciężkie. My już korzystamy i sobie bardzo chwalimy. Narazie używamy małej bo duża jest bardzo pojemna 

2020-03-03 22:57

Butelki szklane Lovi są bardzo ładne. Nie pochłaniają zapachów. Co do czyszczenia o wiele lepiej je utrzymać w czystości niż plastikowe. Nie rysują się jak w przypadku plastikowych. Są trochę cięższe niż plastikowe ale bardzo dobrze je się trzyma. Co do trwałości narazie się nie wypowiem bo jeszcze nie upadły mi. Polecam z czystym sumieniem.

2020-03-03 11:47

Szklane butelki na pewno mają duża zaletę tzn nie rysują się jak plastikowe więc brud trudny do domycia się w nich nje zbiera  wygląd mają też super i trzyma się je wygodnie naprawdę polecam. 

2020-02-24 21:23

Dziś użyłam szklanej butelki Lovi. Jest bardzo ładna. Lepsza niż plastik bo nie pochłania zapachu mleka.  Musiałam wymienić smoczek na 6+ . Uważam, że wszytkie butelki Lovi są świetne. Przepływy bardzo się różnią co do wieku, który określają. U niektórych firm spotkałam się z beznadziejnymi smoczkami do butelek w których przepływy prawie nie różnią się wielkością. Z lovi jest inaczej. Zostaniemy z butelkami dopóki dziecko będzie z nich piło. 

2019-08-24 15:10

Dla mnie najlepsze ze wszystkich. Nie przyjmują zapachów, nie zmieniają koloru, są bardzo wytrzymałe i nawet po upadku sie nie tłuką. U mnie numer 1 do kolejnej wyprawki :)

2019-08-16 15:24

Dla mnie są i będą faworytami szklane butelki Lovi ;) mimo iż dwie już mi się zbily.  Bardzo łatwo utrzymać je w czystości no i przede wszystkim dłużej trzymają ciepło.  Szczerze polecam każdej młodej mamie wśród moich znajomych ;)))

2019-07-17 15:40

Zaczęliśmy używać szklanych butelek Lovi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdecydowanie łatwiej utrzymać je w czystości, są trochę cięższe, ale to akurat nam nie przeszkadza. Jedyny minus jaki na razie widzę to to, że mają mniejszą średnicę i nie pasują do podstawki laktatora Lovi expert.

2019-07-17 15:40

Zaczęliśmy używać szklanych butelek Lovi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdecydowanie łatwiej utrzymać je w czystości, są trochę cięższe, ale to akurat nam nie przeszkadza. Jedyny minus jaki na razie widzę to to, że mają mniejszą średnicę i nie pasują do podstawki laktatora Lovi expert.