Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelki szklane LOVI Diamond Glass

Data utworzenia : 2015-11-13 12:40 | Ostatni komentarz 2020-05-27 21:51

Redakcja LOVI

15620 Odsłony
92 Komentarze

Zachęcamy do podzielenia się opiniami dotyczącymi naszej nowości - butelki szklanej LOVI Diamond Glass! Szczególnie zapraszamy mamy, które zostały nagrodzone tymi butelkami w październikowej edycji konkursu :-) Butelka LOVI Diamond Glass została wykonana z najwyższej jakości szkła borowo-krzemowego (BPA 0%) oraz wyposażona w dynamiczny smoczek do karmienia LOVI Super vent. Jak Wam się podoba nasza nowość, drogie Mamy?

2016-02-13 13:51

Bardzo łądnie i estetycznie prezentują się te buteleczki, może będę miała okazję przetestować na swoim dziecku :)

2016-02-03 10:39

Dagmara.Lizurej - nasze szklane butelki LOVI Diamond Glass znajdziesz między innymi w aptece internetowej Gemini - http://www.aptekagemini.pl/search?st_search[search]=lovi+butelka+szklana&st_search[and_search]=1&st_search[detail a także w sieci Smyk Megastore

2016-01-31 11:50

Dziewczyny mam problem używam butelek lovi zwykłych natomiast do termosu na butelkę potrzebuje szklaną gdyż dłużej trzyma ciepło i teraz mam problem nigdzie ich nie mogę kupić nawet próbowałam uzywana i nie ma. Jak wy trzymacie ciepła wode na dworze

2015-12-13 16:51

Po tym, jak otrzymaliśmy do testowania butelki LOVI Medical+ byłam pewna, że żadne inne im nie dorównają. A jednak! Odkąd testujemy butelki szklane LOVI Diamond Glass nie mogę się zdecydować, które bardziej mnie zachwycają. O tych plastikowych już się wypowiadałam to teraz wspomnę o szklanych. Pierwsze co mnie w nich urzekło ty wygląd. Z tego co wiem, są trzy motywy do wyboru, a my dostaliśmy te, które moim zdaniem są najładniejsze - LINES. Skromne, eleganckie, prześliczne... Lovi trafiło w mój gust idealnie. Ponadto są bardzo praktyczne, trwałe i długo trzymają ciepło. Wbrew pozorom są lekkie, niezmiernie łatwe do czyszczenia, tworzywo jest przyjazne naturze, a miarka oraz grafika na szkle nie ścierają się. Smoczek butli podpasował synkowi od razu. Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona z produktów LOVI. Z czystym sumieniem je polecam!

2015-12-10 22:50

Długo się wahałam czy dać ją synkowi. Wydawało mi się że jest bardziej odpowiednia dla noworodka kiedy to rodzic trzyma butelkę. Jednak ostatnio musiałam sięgnąć po nową butelkę i pod wpływem Waszych pozytywnych komentarzy wybrałam Diamond Glass. Jest cięższa niż plastikowa butelka ale nie ciąży w ręce. Wizualnie jest śliczna, neutralna pasująca i do dziewczynki i chłopca. Smoczek synek zna już od dawna i ładnie z niego pije, zmieniłam tylko na szybszy przepływ. Nie ma problemu z utrzymaniem czystości. Podaję w niej tylko mleko do snu i syn ładnie trzyma buteleczkę. Nie dopuszczam do sytuacji by synek nią rzucał i testował jej wytrzymałość. Wiem że jest szklana i natychmiast po opróżnieniu mu ją zabieram. jakoś mimo wszystko boję się by się nie potłukła. Polecam. Nowość wśród butelek, warta uwagi i jak się okazuje idealna dla mniejszych jak i większych pociech.

2015-11-29 22:38

Szklana butelka Diamond Glass bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Spodziewałam się, że będzie ciężka i nieporęczna. Nic bardziej mylnego! Jak na szklaną butelkę jest bardzo lekka i poręczna. Odznacza się estetyką i solidnością wykonania. Synuś pije z niej kaszkę. Niedawno skończył 10 miesięcy, więc smoczek z przepływem 3+ jest dla niego za mały i musiałam go wymienić na większy. Staś bez problemu utrzymuje ją w rączkach. Jednakże ze względów bezpieczeństwa, buteleczkę podaje Mu tylko na miękkim dywaniku lub kanapie. Buteleczkę bardzo łatwo utrzymać w czystości, wystarczy ją umyć i wyparzyć. Kiedy pokazałam ją mojej mamie to przypomniała sobie czasy, w których na rynku dostępne były tylko szklane butelki. Atutem butelki Diamond Glass jest fakt, że jest ona wykonana ze szkła borowo-krzemowego. Zawsze miałam większe zaufanie do szkła niżeli plastiku. Niezmiernie ucieszyłam się z faktu, że będę mogła przetestować solidną, szklaną butelkę. Kolejną zaleta butelki jest czytelna podziałka. Dzięki niej nie miałam problemu z odmierzeniem proporcji kaszki :) Myślę, że butelka Lovi Diamond Glass jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla małych niemowląt, jak i tych starszych. Mój 10-miesięczny synek pod moją kontrolą radzi sobie z nią świetnie. Polecam butelkę każdej mamie, bo jestem nią dosłownie oczarowana :)

2015-11-28 21:43

Butelka Diamond Glass którą otrzymałam do testowania jak zresztą inne butelki lovi bardzo dobrze się sprawdza. Wizualnie jest bardzo ładna, subtelna i jak na szklaną butelkę stosunkowo lekka a to duża zaleta. Szkło jest bardzo przejrzyste i bardzo dobrze się je czyści więc mam nadzieję że przez długi czas będę mogła się cieszyć tą butelką. Ja rozpoczęłam testowanie butelki podczas pobytu mojego synka w szpitalu i z uwagi na brak w pokoju podgrzewacza szczególnie w porach nocnych nalewałam w szpitalnej kuchni wrzącą wodę do butelki aby w nocy móc przygotować mleczko synkowi i zdarzyło mi się poparzyć rękę. W plastikowych butelkach odczucie ciepła nie jest tak wyczuwalne a szkło oddaje ciepło więc pewnie dlatego się poparzyłam, choć nie ukrywam że rzadko zdarzało mi się wlewać wrzątek do butelki. Na pierwszy rzut oka butelki są bardzo podobne do tych których używałam np. Lovi Super Vent aktywne ssanie czy samosterylizującej ale mam wrażenie że o wiele łatwiej zakręca się nakrętkę ze smoczkiem . Kilkakrotnie zwróciłam na to uwagę i w tym miejscu ogromny plus dla tej butelki. Pomimo iż na początku kolorystyka wydawała mi się bardzo subtelna i ładna to w praktyce okazuje się że wolę jaskrawsze kolory na skali. Podczas nalewania wody muszę podnieść butelkę na wysokość wzroku ponieważ woda w butelce powoduje że ja nie widzę skali lub widzę ją słabo. Smoczek w butelce musiałam wymienić ponieważ mój synek używa już smoczków z większym przepływem ale zawsze cenię sobie smoczki Lovi i nigdy mnie nie zawiodły. Byłam bardzo ciekawa jaka jest ta butelka i teraz wiem że jest inna i dobra. Ponieważ plastikowe butelki których używałam nie były już takie ładne ze względu na ich zużycie to z radością wymieniałam jedną z nich na szklaną i od trzech tygodni karmię synka właśnie szklaną butelką Diamond Glass ale herbatkę robię synkowi w plastikowej butelce ponieważ wydaje mi się bardziej bezpieczna w rękach malucha :)

2015-11-25 21:58

Ramafon ale tu dodajemy opinie na temat poszczególnego produktu a nie polecamy innych firm :)