Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubek niekapek LOVI Hot&Cold (12m+)

Data utworzenia : 2013-03-13 11:37 | Ostatni komentarz 2017-02-25 15:36

Redakcja LOVI

15476 Odsłony
73 Komentarze

W edycji lutowej konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum wyróżniliśmy 5 osób, które otrzymały od nas na początku marca kubeczki LOVI Hot&Cold. Jak Wam się sprawdzają? Kubek LOVI Hot&Cold był nagrodą niespodziewanką do wyboru :) dla mam biorących udział w konkursie serwisu Bangla.pl. Będziemy wdzięczni za podzielenia się opiniami :) Kochani! Zwycięzców oraz wyróżnionych w listopadowej edycji naszego konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników prosimy o opinie o kubeczkach niekapkach LOVI Hot&Cold.

2014-09-07 11:26

Nasz pierwszy kubeczek Hot&Cold otrzymaliśmy ponad rok temu - jeszcze zanim mój synek się urodził. Był to jego pierwszy produkt LOVI, na którego użycie tak długo czekał..; ) Moje po pierwsze odczucia jakie tu umieściłam nie różnią się wiele od obecnych. Kubeczek jest solidny i trwały, nadruk bardzo interesujący dla dziecka w tym wieku (12m+). Antypoślizgowa podstawa to strzał w dziesiątkę a uszczelka w ustniku spisuje się na medal, jednakże.. Na kilku próbach się skończyło i obecnie jesteśmy już na etapie kubeczka 360°. Moje dziecko jest chyba anty niekapkowe tzn. ustnikowe, bo żaden kubek niekapek z ustniekiem nie przypadł mu tak do gustu jak możliwość picia z otwartego kubeczka. W każdym bądź razie z podstawy tzn. kubka korzystamy, ponieważ jest ona kompatybilna z górna częścią kubka 360° a każda z górnych części powędrowała do mamy, która również dzięki Redakcji zaczęła właśnie testowanie owego kubeczka i za niedługo zamieszczę jej opinie odnośnie różowego kubeczka; ) Oczywiście jeden kubek czeka na dzidziusia, którego się spodziewamy ale ta opinie napisze najprędzej za 1,5 roku..; ) Kończąc i podsumowując mogę polecić ten produkt jako trwały i wytrzymały, spełniający swoją rolę; )

2014-09-05 22:12

Mamy kubeczek pingwinka:) Kubek na ciepłe i zimne napoje - bardzo fajne rozwiązanie. Nie przecieka, ta membranka dobrze trzyma. Jak go dostaliśmy to z mężem chciałam się napić i .... nie dałam rady za pierwszym razem. Musiałam się przyzwyczaić, nabrać wprawy. Ale widocznie dzieciaki to potrafią bo nie mają z tym problemu. Bardzo mi się podoba podstawa kubeczka, która jest wykonana z takiego materiału, który wcale się nie ślizga, nie przesuwa na najróżniejszych powierzchniach. A dzięki temu że jest ona szersza, kubeczek jest bardzo stabilny. Przydawały sie nam też uchwyty. Oczywiście dzieciakom do trzymania a mi do zaczepienia np. na wózek podczas spaceru. Mam jedno ale... membranka zachodziła nam pleśnią i nie potrafiłam tego doczyścić. Próbowałam również patyczkami higienicznymi, troche pomagały . Ale w końcu zrezygnowałam z tej nakładki z dzióbkiem. Kubek mimo to nadal jest z nami i w użytku. Dzieci są już większe i dają sobie radę, no i lubią pić z pingwinka:)

2014-08-03 21:49

ja swoja opinie o kubeczku napislam wczesniej, tutaj jednak chce dodac, ze Anita 1981 ma racje, ze szkoda ze kubeczki Hot &Cold to jedyne kubeczki z kolorowymi nadrukami w ofercie lovi. Przydaloby sie o wiele wiecej takich kolorowych motywow dla dzieci na produktach lovi tj, butelkach i kubeczkach ;)

2014-08-01 21:53

Kubeczki są prześliczne, lekkie, maja śliczne kolory i mają fajne zwierzątka na nich małpka u pingwinek:-P synek dopiero przetestuje je za 5mc bo dopiero ma 7mc, ale napewno mu się podobają bo jak otwieralam paczuszkę to tak się rzucal:-P wiedział ze to dla niego, a smoczki rewelacyjne, teraz synek używa biały z pigwinkiem i się z nim nie roztaje:-] a pojemniczek na smoczek jest bardzo przydatny bo już nie szukam smoczka gdzie go dałam jak synek się o niego upomina:-P super jest wygrać takie super i przydatne rzeczy od was dla mojego synka, cieszymy się bardzo!

2014-07-31 21:46

Kubeczek jest bardzo funkcjonalny, a łatwość utrzymania w czystości jest dla mnie jego największym atutem. Zintegrowany zaworek łatwy jest w obsłudze zarówno dla malucha, który szybko załapuje jak się obsłużyć no i dla mamy bo nic nie trzeba rozkręcać do mycia i ponownie składać. Rączki idealnie pasują do kubka 360 stopni co w naszym przypadku było bardzo przydatne, gdyż posiadamy największy rozmiar bez rączek, których nam bardzo brakowało do tej pory. Polecam wszystkim mamom i ich maluchom. Atrakcyjna kolorystyka i wesołe aplikacje dodatkowo zachęcają do użytkowania.

2014-07-29 09:57

Jak na razie mogę określić cechy techniczne kubeczka, bo sam kubeczek pójdzie w ruch dopiero za kilka miesięcy, bo Bartuś ma dopiero 5 miesięcy. Co mogę od razu o nim powiedzieć: jest śliczny, co prawda mały z niego jeszcze nie piję, ale jak go dostaliśmy to bawił się nim chyba cały dzień. Bardzo ładna kolorystyka (przypadł nam pomarańczowo - zielony), praktyczna zatyczka zapobiegająca pobrudzeniu ustnika. Jak będzie z samym piciem, nie wiem, przekonamy się za kilka miesięcy. Damy znać :-)

2014-07-26 22:31

Kubki-niekapki Hot&Cold otrzymałam w ramach nagrody do przetestowania. Z tego względu, iż mój syn ma 6,5mc, jeden z kubków, ten zielony, podarowałam.siostrzenicy, Kai która tylko.z niekapków pije. Siostra już od początku zachwycona była żywym, intensywnym kolorem, który nadaje się i dla chłopca i dla dziewczynki. Do przetestowania dałyśmy Kai kubeczek od razu i piła z niego tak jak ze swojego ulubionego kubeczka. Potwierdzam, iż kubek jest szczelny, ponieważ Kaja przewracała go na wszystkie strony i nic nie wyleciało:-) Ustnik jest elastyczny i doskonale dopasowuje się do buzi dziecka. Siostra do dziś dziękuje za kubeczek, bo Kaja go ubóstwia:-) My wypróbujemy niebieski kubeczek już niedługo i tym bardziej pasuje nam jego wzór, bo akurat mamy ten "zimowy":-):-)

2014-07-21 19:51

Chciałabym się podzielić opinią na temat kubeczków treningowych. Osobiście na swoim synku jeszcze nie testowałam z racji jego wieku, ale jeden podarowaliśmy (ten z pingwinkiem) małemu Igorkowi, który był gościem na chrzcie Oliwierka. Kubek jest solinie wykonany. mimo, że wiele razy z impetem lądował na kaflach gresowych rzucony z dużą siłą to nie odkręcił się i nie wyleciała z niego płynna zawartość :). To ogromna zaleta, bo niewiele kubków to wytrzymuje wg opinii mamusi Igorka. Jednak zauważyliśmy, że Igorek miał problem z zasysaniem herbatki z tego ustnika. Nie wiem, czy to tylko problem dzieci butelkowych (one z zasady nauczone picia przez smoczek ssą słabiej) czy inne dzieciaczki też mają taki problem. Mama Igorka poradziła sobie z tym wtykając raz slomkę jednak to spowodowalo delikatne rozszczelenie ustnika niekapka, ale przynajmniej Igorek teraz chętnie po niego sięga gdy chce pić a nie tylko gdy chce się nim pobawić