Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubek niekapek LOVI Hot&Cold (12m+)

Data utworzenia : 2013-03-13 11:37 | Ostatni komentarz 2017-02-25 15:36

Redakcja LOVI

15468 Odsłony
73 Komentarze

W edycji lutowej konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum wyróżniliśmy 5 osób, które otrzymały od nas na początku marca kubeczki LOVI Hot&Cold. Jak Wam się sprawdzają? Kubek LOVI Hot&Cold był nagrodą niespodziewanką do wyboru :) dla mam biorących udział w konkursie serwisu Bangla.pl. Będziemy wdzięczni za podzielenia się opiniami :) Kochani! Zwycięzców oraz wyróżnionych w listopadowej edycji naszego konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników prosimy o opinie o kubeczkach niekapkach LOVI Hot&Cold.

2017-02-25 15:36

Kubka niekapka używamy, odkąd dostaliśmy do testowania. Kubek jest najlepszym niekapkiem z jakim mieliśmy do czynienia, nie kapie, nawet jak córcia rzuci nim na podłogę, czy wymachuje nim we wszystkie strony.Uchwyty dopasowane do małych raczek, widać, że dobrze córci się go trzyma i łatwo się z niego pije. Ma gumową podstawkę dzięki której nie ślizga się po blacie.Dobrze i szybko się czyści, nie ma wielu części do składania. Bardzo ładna kolorystyka. Polecam kubek niekapek, bo to prawdziwy niekapiący kubek niekapek :) :)

2017-01-05 01:20

Omyłkowo dodałam opinie nie tego kubeczka, na telefonie nie dopatrzylam zdjęcia. Ten zrecenzujemy w innym terminie, gdy córcia do niego "dorosnie".

2017-01-04 21:25

Kubek niekapek jest u nas w użyciu już kilka miesięcy. Ma chyba wyłącznie zalety: silikonowa powłoczka zapobiega ślizganiu się kubeczka, ustnik jest szczelny ale mimo to przepływ płynu nie jest dla maluszka zbyt utrudniony (dodatkowo jest aseptyczny, co jest ogromną zaletą!), pokrywka zapewnia dodatkową ochronę i higienę. Oprócz lekkich śladów ząbków na ustniku w ciągu kilkumiesięcznego użytkowania i pomimo wielu upadków z fotelika do karmienia kubeczek wygląda jak nowy. Mogę tylko polecić - ładny, funkcjonalny. Moja córka bardzo go lubi.

2016-07-11 13:20

kubeczek Hot&Cold okazał się naszym najlepszym niekapkiem- i to takim prawdziwym, z którego nigdy nic nie wyciekło! Obecnie gdy synek ma 2,5 roku służy nam za zwykły otwarty kubek do picia- zamiast szklanki :) Za jego największe zalety uważam szczelność i trwałość oraz łatwość pielęgnacji bo składa się tylko z kilku elementów i nie trzeba go całego rozkręcać żeby porządnie umyć> Przyznam się bez bicia że czasem go wstawiam do zmywarki i nic się z nim nie dzieje :) Wprawdzie nakrętka z ustnikiem została przez synka zgryziona i przestała estetycznie wyglądać ale wierzę że są dzieci które nie ostrzą sobie ząbków na każdej napotkanej twardej powierzchni i dla takich będzie to kubeczek idealny, polecam, żadne upadki mu nie straszne!!

2015-04-07 19:57

I mój Mati niestety za mały na ten kubeczek ale daliśmy go do przetestowania dla mojego siostrzeńca ;) zadowolony i na rzecz niekapka w końcu zrezygnował z butelki... od tej pory jest to jego ukochany kubek,który towarzyszy mu każdego dnia :) Swojemu maluchowi zostawiłam Lovi 360 ale nieuniknione,że kupimy Hot&Cold,bo nasz mały tester wystawił pozytywną opinie i bardzo podoba mu się wygląd kubeczka,bo jest taki wesoły i wbrew pozorom łatwo się z niego pije :) utrzymanie w czystości również nie sprawia problemu :)

2015-03-21 16:31

Pisałam jakiś czas temu, że moja córeczka nie potrafi pić z tego kubeczka i musimy się wstrzymać z testowaniem. Dzisiaj ponownie podałam jej picie w tym kubku, no i jest super :) Od razu wiedziała co ma robić! (Ma 11 mcy) Kubek jest super, bo nic z niego nie wycieka. Ania może trzymać go sama i nawet jak nim wymachuje, to nic z niego nie leci. No i montaż!!!! Tu wielki plus, bo tylko się go zakręca. Nic więcej! To znaczne ułatwienie, bo często jest tak, że w jednej ręce trzymamy szkraba, a drugą próbujemy zamontować kubeczek. Z takim systemem jest to możliwe :) No i ten intensywny kolor i wesoły obrazek! Teraz mogę powiedzieć na 100%, że jesteśmy zadowoleni! :)

2015-03-03 14:25

niunia gwarantuje ze bedzie dzidzia zadowolona tak samo jak Ty ! Łatwo się czysci ...jest nie do zajechania ze tak powiem ! Kubeczek jeden mogłabyś miec przez całe dziecinstwo dzieciaczka ale ze względów higienicznych trzeba zmieniac :) My zmienilismy o kilku msc bo troszkę obrazek sie wytarł ale to z naszej winy bo szorowalismy ..i w środku od soczku z marchwi się zrobił lekko rudy ale to oczywiscie rzecz normalna ! POLECAM kolejny raz :))

2015-03-02 23:08

Pierwsze wrazenie Radosc na twarzy i usmiech na ustach z powodu tak niespodziewanie pieknego kolorowego kubeczka :) Widac ze jest solidnie wykonany Niestety nie mozemy jeszcze go przetestowac poniewaz nasza kruszynka dopiero w tym miesiacu sie urodzi. Dlatego prosimy o cierpliwosc opinie napewno wystawimy. Pierwsze wrazenie SUPER!!