Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących dwufazowy laktator elektroniczny LOVI Prolactis

Data utworzenia : 2013-03-12 21:07 | Ostatni komentarz 2018-06-26 20:32

Redakcja LOVI

51000 Odsłony
154 Komentarze

Na początku marca wysłaliśmy 10 laktatorów elektronicznych LOVI Prolactis do osób nagrodzonych w edycji lutowej konkursu na najbardziej zaangażowanych użytkowników forum. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii. Koniecznie przed użyciem przeczytajcie instrukcję, jeśli będziecie mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dajcie nam znać. Pomożemy:-) Dwufazowe laktatory elektroniczne LOVI Prolactis były nagrodą główną wrześniowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych innym rodzicom użytkowników forum. Zwycięzców prosimy o podzielenie się opinią. Z góry dziękujemy :) Również w listopadzie nagrodą główna był laktator LOVI Prolactis! Zachęcamy laureatki, aby dzieliły się z innymi mamami opinią o testowanym produkcie. Z góry dziękujemy! :)

2017-07-10 10:23

Marcin a reklamacja? A serwis? Może lovi pomoże?

2017-07-09 11:59

Witam, Niestety laktator przestał działać, poprzednio około tygodnia temu była podobna sytuacja, wtedy jednak pojawiło się na okienku coś w rodzaju "Err", ale po jakimś czasie ponownie zaczął działać. Obecnie po naciśnięciu przycisku On/Off pojawia się godzina 11:59, po chwili zmienia się na 12:00 i laktator ani drgnie, odlicza się tylko czas na zegarze. Jeżeli przytrzyma się przycisk On/Off i w ten sposób od nowa włączy laktator - raz na około 50 razy na chwile zaczyna się włączać siła ssania na np 2 sekundy i od nowa laktator się włącza i wyłącza. Czy jest jakaś sekwencja resetująca całe urządzenie? Wygląda to na błąd programowy. Pozdrawiam, Marcin.

2017-06-03 18:28

witam, nie brałam udziału w testowaniu laktatora jednak korzystałam z niego przez 7 miesięcy,tak więc chętnie się podzielę swoimi spostrzeżeniami,bo po takim czasie można wyrobić sobie zdanie na jego temat. Jest to bardzo dobre urządzenie ,dobrze ściąga pokarm,delikatnie w przeciwieństwie do innych laktatorów które raniły mi sutki i brodawkę,na początku to był koszmar, ściągając kilkakrotnie razy dziennie pokarm nieraz miało się już dość ,ale laktator Prolactis mi pomógł, z tym ,że czasowo schodziło to nieco dłużej. Jest cichym urządzeniem,mój synek spał a wręcz usypiał przy jego dźwięku. jedyne do czego miałam zastrzeżenia to dość często musiałam dokupywać części zamienne z racji szybkiego wyrabiania się zaworka,ale to był zakup raz na 1,5-2 mc.. super sprawą jest możliwość ładowania bazy bateriami ,ja wielokrotnie korzystałam w czasie podróży z niego i to mi uratowało laktację. Jako wielki atut i plus oceniam serwis,po pół roku miałam problem z bazą zadzwoniłam na infolinię do Lovi i już następnego dnia był u mnie kurier z nową bazą a starą zabrał do serisu,reklamcja bardzo szybko i sprawnie została rozpatrzona. za to wielki plus dla firmy Lovi,że tak sprawnie to przebiegło i pomagali mi dalej korzystaniu z laktatora. podsumowując 7 miesięczne korzystanie (dzień w dzień kilkakrotne w ciągu dnia z laktatora ) oceniam na 5,nie wspominając o zbawiennym działaniu mleka mamy na moją pociechę :) polecam ten laktator z czystym sumieniem szkoda tylko ,że nie ma z tej firmy podwójnego laktatora ,może to pomysł dla Lovi ,bo na pewno zapotrzebowanie jest :) pozdrawiam

2017-02-26 12:24

Laktator super. Otworzyłam i bardzo mile byłam zaskoczona, bo to trzy laktatory w jednym. I ręczny i elektroniczy na zasilanie i elektroniczny na baterie. Wczoraj miałam okazję przetestować laktator na baterie. Wyświetlacz pokazuje poziom baterii, siłę ssania, czas. Jedyny minus to silikonowa nakładka, pod którą dostaje się mleko, ja ją zdjęłam i nie czułam różnicy

2016-12-26 15:18

Laktator rewelacja! Mam tyle pokarmu ze maly nie nadaza zjadac, wiec mysze wspomagac sie sciagajac mleko,. Na poczatku mialam zwykly laktator reczny innej firmy, ale nie przypadl mi do gusty, mocno zasysał i bylo to bardzo bolące. A lakatator Lovi elektryczny to mega ulatwienie życia jak dla mnie. Z całej piersi sciaga w mleko w max 7 minut (moim zdaniem szyvbciutko), na poczatku stymuluje laktacje, a pozniej po 2 min zaczyna sciaganie. Delikatnie zasysa i sciga pokarm bezbolesnie co jest bardzo duzym plusem po przejsciach z innym laktatorem. Walizka super, bardzo ladna i praktyczna, duzo czesci zamiennych. Laktator bardzo latwy i szybki w myciu co jest kolejna zaletą. Jak dla mnie moglaby byc mocniejsza sila ssania (wiecej opcji regulacji) oraz nakladka przystawiana bo dpiersi moglaby byc wyprofilowana tak, aby siedząc mleko splywalo do butelki, a ja musze sie delikatnie pochylac. Ale poza tym naprawde mega rewelacja, jestem bardzi zadowolona, nie wyobrazam sobie juz zycia bez tego laktatora!

2016-12-12 15:50

Moje doświadczenie położnej na co dzień pracującej z ciężarnymi i położnicami wskazuje na dwufazowy laktator Lovi jako jeden z najlepszych na rynku laktatorów elektronicznych, a mój ulubiony i polecany przeze mnie moim podopiecznym. Szereg jego zastosowań w połączeniu z ceną jest godne uwagi. Moja szkoła rodzenia dysponuje takowym laktatorem (prezent od redakcji Lovi) oraz oddział położniczy, na którym pracuję. Z całą odpowiedzialnością potwierdzam, że jest ulubiony przez moje podopieczne. Dlatego właśnie go polecam.

2016-11-30 23:31

Basia szczerze powiem, że u mnie ciągnie idealnie po dziś dzień (akurat dzisiaj musiałam się nim poratować, po ponad 2 miesiącach nieużywania). Choć śmiałam się, że już nie pamiętam jak się go używa i tak siadłam poskładałam wszystkie części włączyłam a z piersi nic, siła ssania prawie żadna.. i tak raz, drugi i nagle oprzytomniałam, że nie włożyłam tej malutkiej części przez którą pokarm dolatuje do butelki, ten taki gumowaty lejek (?). Jak włożyłam, tak od razu poczułam, że to jest to :)

2016-09-21 15:36

Mam ten laktator i powiem szczerze, że jest to rewelacyjny produkt! Uratował mnie przy nawale pokarmu, gdyż moja córcia nie chciała początkowo ssać z piersi, a po mleku modyfikowanym wymiotowała. Musiałam odciągać szybko pokarm, bo piersi już były twarde i nabrzmiałe, zbliżał się nawał. Próbowałam ręcznym laktatorem, ale przerósł mnie fakt, że w godzinę z dwóch piersi odciągnęłam 10 ml. I wtedy pożyczyłam od koleżanki właśnie ten elektryczny LOVI. Jest bardzo prosty w użyciu, posiada regulację siły ssania i odmierza czas, co dla mnie jest wyznacznikiem przy odciąganiu pokarmu. Łatwy w utrzymaniu czystości, mały i poręczny, można go podłączyć do prądu lub włożyć baterie. Ja mam podłączony do prądu, więc nie wiem jak długo pracuje na bateriach. Może jest ciut głośny, ale szczerze mówiąc nie mam porównania z innymi tego typu urządzeniami, więc ciężko mi powiedzieć, czy na tym tle LOVI wypada lepiej, czy gorzej. Ja jestem zadowolona i cały czas używam. Polecam wszystkim świeżo upieczonym mamom ;)