Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelkę LOVI Medical +

Data utworzenia : 2013-02-08 11:40 | Ostatni komentarz 2024-02-23 09:43

Redakcja LOVI

41988 Odsłony
159 Komentarze

Czekamy na Wasze opinie na temat butelki LOVI Medical + (250 ml), którą na początku lutego przesłaliśmy do 10 najbardziej pomocnych osób na forum:-) Zwycięzców majowej oraz lipcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników także prosimy o zamieszczenie opinii o butelkach LOVI Medical+ (250 ml i 150 ml).

2013-07-04 13:42

Moj starszy synek uzywal butelki aktywne ssanie i szczerze powiem, ze tam mialam problem z utrzymaniem czystosci, po kilkunastu uzyciach butelka miala taki mleczny odcien a natomiast medical + mozna wyplukac sama woda i nic sie nie osadza. Poki co mlodszy synek dostaje z niej tylko wode z glukoza lub doraznie (aczkolwiek rzadko) mm ;) jest wygodna w uzyciu, niezbyt szeroka wiec miesci mi sie i w podgrzewaczu i w termoopakowaniu, podoba mi sie jej wyglad. Wiecej co do uzycia bede mogla sie wypowiedziec jak zrezygnuje z karmienia piersia wiec za kilka miesiecy, ale oczywiscie bede informowac na bierzaco :)

2013-07-04 12:05

*Do dnia dzisiejszego(od wygrania) miarka przy butelce jest trwała.Mimo iż butelka była gotowana parę razy.Za to plus. *Butelka profilowana,dobrze się ją trzyma-kolejny plus. *Wykonana z bardzo dobrego tworzywa.Spadła mi dwa razy na płytki i nic ani ryski. *Smoczek miękki (bo niektóre są strasznie twarde). *W ogóle ładny wygląd butli. Jestem zadowolona i już poleciałam ją innym mamą z mojego otoczenia :)

2013-07-03 21:24

Zaskoczył mnie design, który idzie w parze z funkcjonalnością :) Wyprofilowanie boków butelek sprawia, że pewnie trzyma się je w dłoni i są wygodne. Łatwo się je czyści, nie sprawiają problemów przy przechowywaniu i przygotowywaniu pokarmu (mieszczą się w standardowym podgrzewaczu). Podoba mi się również to, że mają wyraźną miarkę. Gdy ktoś poprosi mnie o radę w wyborze sprzętu do karmienia mlekiem modyfikowanym, odpowiem, że produkty LOVI można "brać w ciemno" ;) Uważam, że kiedy odstawię już zupełnie dziecko od piersi, butelka LOVI ułatwi mi to zadanie :)

2013-06-28 10:27

Najlepsza buteleczka jaką dotychczas miałam. Lekka, bardzo dobrze wyprofilowana, dzięki czemu świetnie trzyma się w ręce, łatwa w utrzymaniu czystości, podziałka bardzo czytelna:) POLECAM!:)

2013-06-20 17:19

Tez mnie to zastanawia, bo z butli Aktywne ssanie logo i podzialka troche sie przetarly a z medical trzymaja sie swietnie. Buteleczka fajna, solidna i przyciagajaca wzrok. Synek sam z niej pieknie pije mleczko i nawet pasuje mu ksztalt. Te zwykle chyba mu sie nie podobaja. Jedyny minus to, ze nie pasuja mi do podgrzewacza i termoopakowania, ale jak drugie dzidzi bedzie potrzebowalo butli, to na pewno bedzie to lovi medical+ , dokupimy tylko podgrzewacz i termoopakowanie.

2013-06-07 13:22

nie wiem jak wam sie to przeciera. ja mam butelkę 4 miesiace, myje ją w zmywarce albo odparzam w wrzątku i gotuje tak pare minut, więc dośc gorąca woda jest i do tej pory nic mi się nie zmyło :) może jakieś pare sztuk kiepskie wypuscili albo gdziez z allegro kupione i podróbki :) nie wiem skąd je macie :)

2013-06-07 13:15

Beata.Gorska, czy podziałka się starła z butelki Medical (tej z błękitną skalą i błekitnym logo) czy butelki Aktywne ssanie (z różowym logo)? Tak jak wspominaliśmy z butelki Medical nie powinna się ścierać. Butelki Aktywne ssanie pod tym względem właśnie dopracowujemy, aby takie sytuacje w przyszłości się nie zdarzały. Mamy prośbę o zgłoszenie sprawy w opcji kontakt do naszego serwisu.

2013-06-07 12:28

U mnie też podziałka się wytarła ale i tak jej używam, szkoda, że te podziałki nie są tłoczone, bo butelka rewelacyjna. Przydałaby mi się nowa z dobrą podziałką:)