Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelkę LOVI Medical +

Data utworzenia : 2013-02-08 11:40 | Ostatni komentarz 2024-02-23 09:43

Redakcja LOVI

41998 Odsłony
159 Komentarze

Czekamy na Wasze opinie na temat butelki LOVI Medical + (250 ml), którą na początku lutego przesłaliśmy do 10 najbardziej pomocnych osób na forum:-) Zwycięzców majowej oraz lipcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników także prosimy o zamieszczenie opinii o butelkach LOVI Medical+ (250 ml i 150 ml).

2024-02-23 09:43

Przetestowaliśmy butelkę Lovi Medical+ o pojemności 150ml. Wraz z butelką 0+ czyli pierwsza butelka w skład zestawu wchodzi smoczek antykolkowy oraz zatyczka do butelki, zamknięcie ułatwiające przenoszenie butelki w celu zabezpieczenia smoczka przed zanieczyszczeniem. Butelka przezroczysta z czarną miarka, która nie zmywa się pod wpływem mycia. Butelka posiada wygodne do trzymania wgłębienie. Butelka pasuje do laktatora Lovi 3d Expert. Godna polecenia, długo nam służyła. 

2022-11-25 21:02

Butelkę medical + dostaliśmy do testów w wrześniowej edycji . od urodzenia używamy tylko butelek lovi , synek odrazu je zaakceptował chętnie z nich pije, posiada duży otwór dzięki któremu super się ją czyści , nie odbarwia się szybko. wykonana z bezpiecznego materiału dla dziecka . Polecamy 

2022-11-15 13:14

Butelka u nas się sprawdziła. Córeczka miała katar , odmawiała picia z piersi. Postanowiłam , więc podać jej mleko w butelce. Córeczka od razu zaczęła chętnie pić z butelki lovi. Choć martwiłam się czy w ogóle bd chciała co kolwiek zjeść. Butelka jest zgrabna , poręczna.

2022-09-29 16:15

Butelkę Lovi Medical + 150 ml dostaliśmy do testów jakiś czas temu. Synek zaakceptował ją właściwie od pierwszego użycia - pije z niej odciągnięte mleko , nie codziennie, lecz w sytuacjach awaryjnych, np. moja wizyta u lekarza/dentysty. Generalnie wtedy, gdy musi zostać dłuższy czas z tatą. Radzi sobie świetnie, jeśli chodzi o smoczek mini 0m+. System antykolkowy działa, synek nie łyka powietrza i nie ma problemów z brzuszkiem. Nie zauważyłam również jakichkolwiek problemów z odruchem ssania, a więc sądzę, że smoczek faktycznie jest odpowiednio wyprofilowany i zachowuje się podobnie jak brodawka piersiowa. Jednym słowem - fantastycznie! Jestem bardzo zadowolona z tej butelki, synek bardzo ładnie z niej pije, przepływ mleka jest odpowiedni, nie za wolno i nie za szybko. Będę tę butelkę polecać innym przyszłym mamom.

2022-01-28 17:25

W związku z tym, że nie widzę wątku o butelkach z kolekcji stardust swoją opinie wystawię w tym  :)

Butelki są urocze, ciemne w kolorze granatowym ze złotym akcentem. Mają pojemność 120ml i 240ml. Idealnie dopasowują się do ręki. Są wykonane z bezpiecznych materiałów, wolnych od BPA . Smoczek jest antykolkowy dzięki czemu nie powinny mieć dzieci problemów z brzuszkiem. Ta kolekcja jest bardzo ładna i z pewnością skrada serce nie jednej mamy . Ja jestem bardzo zadowolona z możliwości testowania tej kolekcji za co bardzo dziękuję :)

2022-01-02 07:51

Mój młodszy nie chce przejść całkowicie na butelki Lovi jak używa Avent niby je, ale to nie jest takie efektywne jak z Philipsa co zrobić?

2021-12-15 13:08

Buteleczki Lovi sa u nas od samego początku. Poczynajac od starszego syna ktory ma juz 6lat, nastepny synek to tylko Lovi inne butelki ani smoczki nie wchodziły w gre, a córeczka tak samo tylko Lovi jak by tam coś bylo magicznego i przyciagajacego z magnesem. �

2021-12-09 18:07

Buteleczki Lovi Medical towarzyszą nam od pierwszych dni życia naszego maluszka. Są idealne do karmienia zarówno mlekiem modyfikowanym jak i odciągniętym pokarmem. Dużym plusem są antykolkowe smoczki do butelek, które minimalizują wystąpienie kolek u dzieci. Same butelki mają wyprofilowany kształt ułatwiający jej trzymanie w ręce. Są lekkie i poręczne, a dodatkowym atutem jest ich skromny design. Dziękuję Lovi za możliwość przetestowania butelek :)