Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelkę LOVI Medical +

Data utworzenia : 2013-02-08 11:40 | Ostatni komentarz 2024-02-23 09:43

Redakcja LOVI

42150 Odsłony
159 Komentarze

Czekamy na Wasze opinie na temat butelki LOVI Medical + (250 ml), którą na początku lutego przesłaliśmy do 10 najbardziej pomocnych osób na forum:-) Zwycięzców majowej oraz lipcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników także prosimy o zamieszczenie opinii o butelkach LOVI Medical+ (250 ml i 150 ml).

2013-08-31 20:26

My również nie zdążyliśmy jej już przetestować z synkiem, niemniej jednak jest tak estetyczna, że zostawiam ją dla następnego brzdąca. Butelka wykonana jest z cienkiego ale na pierwszy rzut oka widać, że trwałego tworzywa. Bardzo podoba mi się kształt i profilowanie butelki. Ogólnie jedna z ładniejszych butli jakie miałam okazje posiadać.

2013-08-30 16:30

Zacznę od tego, że nie ja testowałam butelkę bo synek jest na etapie kubków niekapków. Mogę jednak powiedzieć, że butelka jest bardzo ładna, taka estetyczna. Ma fajny kształt dzięki czemu dobrze leży w dłoni. Butelka Lovi medical + jest bardzo solidnie wykonana. Była wygotowywana wielokrotnie i tak jak już pisały inne testerki miarka i napis na tym nic a nic nie straciły. System odpowietrzania butelki działa bez zarzutu. Pamiętam, że jak przeszłam okazyjnie na butelkę synek miał potem problem z ssaniem piersi.A jak już ssał to tak, że byłam obolała przez kilka dni. Butelka Lovi eliminuje ten problem bo smoczek ssie się jak maminą pierś. W porozumieniu z osobą testującą butelkę Lovi medical + przyznajemy jej 5.

2013-08-30 16:08

Naszą przygodę z butelką Medical + rozpoczęliśmy po braku porozumienia z piersią; ) Używamy jej już od tygodnia - jest ona trwała (kilka razy dziennie myjemy ją oraz sterylizujemy) i porządnie wykonana - miarka bardzo dobrze widoczna, przejrzysta; kształt butelki idealny, dopasowujący się do dłoni (150ml); kubeczek do pojenia w roli zamknięcia z możliwością samoterylizacji sprawdza się rewelacyjnie!, również z ładną i przejrzystą skalą; gruby dysk uszczelniający daje mi pewność, że przechowywany pokarm pozostaje świeży i smoczek.. Ale o nim mowa w innym wątku; ) Butelkę Medical + bardzo gorąco polecam!

2013-08-26 09:53

Nadszedł czas przetestowania butelki LOVI i oczywiście już po odpakowaniu wiedziałam, że jest ona solidnie wykonana. Miarka jest czytelna więc nie ma problemu z odmierzeniem odpowiedniej ilości wody, a do tego wszystkiego po kilku użyciach nadal wygląda jak nowa. Jest bardzo łatwa w czyszczeniu i nie widać na niej osadu po umyciu, jak to miało miejsce przy innych butelkach. Jest ona idealnie wyprofilowana i dziecko nie ma problemu z jej trzymaniem. Fakt jest szeroka i gdyby była troszkę cieńsza może lepiej by się ją trzymało przez dziecko, ale moja córka mimo tego nie ma problemu z jej trzymaniem, co było dla nas zaskoczeniem.

2013-08-20 03:12

Moj syn ma 15 miesięcy i szczerze mówiąc myślałam ze pojemność 150 ml to dla nas za mało. Jednak myliłam sie. Butelka o mniejszej pojemności okazała sie niezwykle przydatna i praktyczna. Już nie wyobrażam sobie spaceru bez niej. Jest poręczna i wygodna. Poza tym już od pierwszych dni pojawienia sie na wyniku medical + jestem ich zagorzala fanka. Cenie ja za niebanalny wygląd do złudzenia przypominający czyste szkło. Łatwość w utrzymaniu czystości i poręczna kształt. Moj syn je uwielbia.

2013-07-15 13:31

Buteleczka superaśna. Używam jej od urodzenia, czyli już roczek (uważam, że to długo jak na jedną butelkę, stan jej jest nadal rewelacyjny, napisy na niej (miarka) wyglądają jak nowe - w ogóle się nie starły, zakrętka fajnie trzyma nic się nie wylewa,jest bardzo trwała - u nas tyle razy wylądowała na podłodze i nic - naprawdę godna polecenia). Dla mnie nie ma żadnych wad. Polecę ją każdym rodzicom, którzy mają maluszki. Co do termoopakowań - to pasuje do tej buteleczki termpoopakowanie z firmy Canpol Babies ;)

2013-07-04 22:20

Butelka świetnie wyprofilowana, idealnie dopasowana do małych rączek. Gdy zmieniliśmy smoczek na smoczek z większym przepływem synkowi bardzo się spodobała.

2013-07-04 19:57

Do tej pory przy obojgu dzieci korzystałam z butelek Aktywne ssanie, z Madical spotkałam się dopiero teraz, przy testowaniu. Szczerze powiedziawszy nie widzę żadnej różnicy miedzy tymi dwoma typami. Nie znaczy to, że są kiepskie, absolutnie. To najlepsze butelki z jakimi się spotkałam. Ale używa się ich tak samo i córka nie zauważyła żadnej różnicy przy zamianie. Butelki są bardzo wygodne w trzymaniu, lekka. Jedyny minus- to co pisały dziewczyny- nie pasuje do najpopularniejszych termoopakowań. Poza tym są super!