Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących podgrzewacz uniwersalny LOVI

Data utworzenia : 2013-02-08 11:38 | Ostatni komentarz 2018-05-15 12:36

Redakcja LOVI

24210 Odsłony
63 Komentarze

W lutym przesłaliśmy 10 najbardziej pomocnym użytkownikom forum podgrzewacze uniwersalne LOVI. Czekamy na Wasze opinie na temat sprawowania się naszego podgrzewacza:-) Podobnie w roku 2014 - podgrzewacz był nagrodą styczniowej edycji konkursu. Prosimy o opinie :)

2013-02-18 23:17

Podgrzewacz jest lekki, ma ładny wygląd i jest łatwy w użyciu. Naprawdę jest pomocny i ułatwia życie przy małym dziecku - a wiadomo jak jest z cierpliwością maluszków. Podgrzewacz LOVI pozwala na szybkie podanie dziecku jedzenia w odpowiednio dobranej temperaturze wedle konsystencji posiłku. Super wygodne jest to, że podgrzewacz 'pilnuje' by woda na mleko miało stałą temperaturę dzięki czemu można zrobić maluszkowi mleczko w każdej chwili. Niezwykle przydatna jest też miseczka na inne pokarmy - przecież nie każdy podaje w słoiczku, plus za miseczkę. Podgrzewacz mieści butelki różnych marek co też jest zaletą i to dużą. Nie wiem jak do tej pory mogłam sobie radzić bez tego cudownego urządzenia. Jedynym minusem jest zbyt ciche powiadomienie o gotowości pokarmu - praktycznie mało słyszalne, mogłoby być głośniejsze, wyraźniejsze. Jednak więcej zalet niż wad, produkt godny polecenia jak najbardziej.

2013-02-18 22:55

to i ja pochwalę się nagrodą :)

2013-02-18 21:57

Wstawiam jak obiecałam ,moja Emilcia i nagrody:)

2013-02-14 10:48

Podgrzewacz lovi fajny, mały i wszędzie się mieści. Przez ostatnie 3 dni jeździł z nami wszędzie. Szybko podgrzewa mleko do odpowiedniej temperatury, przy czym nie muszę się martwić czy jest za chłodne czy za ciepłe, to samo z herbatka i wodą. Troszkę inaczej przedstawia się sytuacja z gęstszymi zupkami ponieważ jak dla mnie są ciut za chłodne, wystarczy włączyć jeszcze raz i dłużej poczekać mimo iz pstryknie i zapali sie lampka, dobrze rozmieszać i gotowe. Cieszy mnie fakt że mieszczą się do niego wszystkie butelki co dla mnie jest dużą zaletą. Nie wiem czy one są az tak wytrzymałe na wstrząsy, ale mi trafił się wyjątkowo mocny egzemplarz ponieważ mój pies niechcący machając ogonem(owczarek) strącił go z ławy za podłogę i nic mu sie nie stało-jak działał tal działa bez zarzutu. Dziękujemy lovi:-)

2013-02-14 10:26

Podgrzewacz jest mały, zgrabny. Przy tym charakteryzuje się prostotą w obsłudze. Gdyby jednak ktokolwiek miał wątpliwości, o co chodzi w podgrzewaczu, to malutka instrukcja obsługi w sposób jasny i zrozumiały opisuje zasady korzystania z urządzenia. I tu polecam, by każdy szczęśliwy posiadacz podgrzewacza zapoznał się z ową instrukcją. O gotowości dania do spożycia informuje nas zielony kolor lampki i charakterystyczne tyknięcie. Przydałby się wyraźny element dźwiękowy (głośniejszy i dłuższy niż wspomniane tyknięcie), informujący o zakończeniu procesu podgrzewania (płaczące dziecko, które trzeba zabawić, na tyle skupi uwagę zatroskanej mamy, że ta nie będzie miała czasu biec co chwilę do kuchni, by sprawdzić kolor lampki, o ile w całym tym zamieszaniu nie zapomni o przygotowywanym jedzeniu :) ). Miseczka (szklana salaterka), której wcześniej używałam do podgrzewania i podawania pokarmów gęstych, nie pasuje rozmiarem do podgrzewacza. Jednak okazuje się, że nie stanowi to żadnego problemu. Dlaczego? W zestawie prócz podgrzewacza znajdziemy miseczkę z pokrywką (!!) i dwie łyżeczki (zmieniające kolor, gdy znajdujący się na nich płyn/pokarm ma zbyt wysoką temperaturę). Cieszy mnie to, że ktoś pomyślał o takich dodatkach, bo są dużym ułatwieniem, nie tylko dla mamy. Co do samego procesu podgrzewania nie mam zastrzeżeń. Mleko i herbatka, ale także kleik czy zmiksowany obiadek/deserek dobrze się podgrzewają. W przypadku pokarmów gęstych należy jednak pamiętać, by je mieszać dla dokładnego, równomiernego podgrzania. Bardzo duży plus za to, że podgrzewacz reguluje temperaturę pozostawionego w nim pojemnika z pokarmem. Z tego, co poczytałam o tego typu urządzeniach, nie jest to standardem. Do tej pory radziłam sobie bez podgrzewacza (gorąca woda w termosie, zimna w dzbanku), ale teraz jest mi wygodniej. Nie zamartwiam się, czy wlana do butelki woda nie jest za zimna lub za gorąca. Poza tym mogę przygotować kilka butelek z wodą, które w zależności od potrzeby rozrabia się z mlekiem i wstawia do podgrzania dla mojego małego głodomora. I kolejna ważna zaleta podgrzewacza - z racji swoich rozmiarów z powodzeniem może być on zabierany na wszelkiego rodzaju wyjazdy! Diękujemy, Lovi!!

2013-02-10 11:59

Podgrzewacz uniwesalny LOVI moja opinia:) Podgrzewacz jest wizualnie jest bardzo ładny i nie zajmuje dużo miejsca,śmiało może stać na szafce nocnej koło łóżka.Jest bardzo łatwy w obsłudze,nie potrzebne są żadne ustawiania bo sam podgrzewa mleczko i wodę do odpowiedniej temperatury,swoja drogą robi to w bardzo szybkim tempie.Gdy mleczko się pogrzało(tutaj akurat piszę o moim ściągniętym pokarmie)oświeciła się zielona lampka.Bardzo fajnie ,że podgrzewacz sygnalizuje właśnie w ten sposób bo wtedy wiemy ,że posiłek jest już w temperaturze odpowiedniej do podania.Faktycznie mleczko było podgrzane w sam raz:)Dodatkowym atutem podgrzewacza jest to,że posiada miseczkę do podgrzewania pokarmów stałych,tyle,że w jaki sposób będzie podgrzewał zupki i czy tak krótki czas podgrzewania sprawi,że ich temperatura będzie również idealna dowiem się dopiero pod koniec miesiąca ,bo wtedy dopiero zacznie się nasza przygoda z rozszerzaniem diety:) Łyżeczki zmieniające kolor zachwyciły moją starszą córeczkę stwierdziła,że są zaczarowane:) Fajnie,że w pudełku były dwie , teraz każda ma swoją:) Gdy sprawdzę jak podgrzewacz radzi sobie z zupkami napiszę kolejny post,jeszcze raz dziękujemy!!!!

2013-02-09 12:51

Szybko, wygodnie i komfortowo- to same plusy takiego podgrzewacza :). Działa sprawnie, kilka razy wczoraj i dzisiaj już użyliśmy m.in. do podgrzania picia w butelce, temperatura była idealna synek był zadowolony bo mama szybko zrobiła mu piciu i amciu :). Dziękujemy :)