Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelkę samosterylizującą LOVI (150 ml i 250 ml)

Data utworzenia : 2013-11-14 22:03 | Ostatni komentarz 2015-07-20 17:05

Redakcja LOVI

7634 Odsłony
15 Komentarze

Butelkę samosterylizującą otrzymały zwyciężczynie październikowej edycji naszego konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Bardzo prosimy o zamieszczenie opinii. Z góry dziękujemy :)

2015-07-20 17:05

Duuuuży plus właśnie za łatwość w sterylizacji! Rach ciach i już butla wyparzona czyściutka i gotowa do uzytku:) Mojego synka musze dokarmiać z butli ale tez uzywałam butelki jak ściagałam mleko i gdzies wychodziłam a dziadkowie musiali się małym zająć. Od samego poczatku nie mielismy żadnych problemów. Mały chwycił smoka od butelki jak moją piersc i jadł ze smakiem. Co najlepsze jadł grzecznie i spokojnie a nie marudził tak jak przy piersi. Przepływ pokarmu przez smoczek jest idealny dla malucha:) Ta butelka jest nasza ulubioną i na pewno bedziemy je kupować i może kiedyś znowu wygramy kolejną butelke z tej serii:) Polecam polecam i jeszcze raz polecam:)

2015-06-19 10:41

pierwszą butelkę jaką miałam była to butelka avent. myślałam, ze jest taka cudowna do czasu jak dostałam butelki z lovi. Bardzo załuję, ze ich wcześniej nie kupiłam. Są bardzo dobre. MOja Kreolka pije z nich bez problemu. Szybko się myją i same sterylizują. Duży plus. I jescze pojemność. 150 ml to tak w sam raz na popołudniowy soczek lub herbatkę.

2015-06-16 12:08

Butelki Lovi to najlepsze butelki na jakie mozna bylo trafic. Bylismy takze szczesliwcami wybranymi do destowania tych butelek. Wrazenia? super. wlewamy troszke wody do specjalnego korka zamykamy wszystko w butelce i wstawiamy do mikrofali minuta osiem i wyparzone i nie trzeba sterylizatora ani czekac az woda sie zagotuje. Czysta wygoda chwala Lovi za taki pomysl :)

2014-08-18 09:52

Butelka samosterylizująca jest trzecią butelką Lovi, którą kupiłam. Jestem bardzo zadowolona z butelek. Dziecko równie chętnie pije z piersi jak i z butelki. Jednakże już po dwóch miesiącach użytkowania na dwóch poprzednich wytarła się skala. Butelka samosterylizująca jest dla mnie idealnym rozwiązaniem, ponieważ nie posiadam sterylizatora. Wygotowywanie butelek było uciążliwe i powodowało osadzanie się kamienia na butelkach przy użyciu wody z kranu. Możliwe, że taki sposób sterylizacji przyspieszył wycieranie się skali w tak krótkim czasie, jednakże na butelce konkurencji (od zestawu z laktatora) skala trzyma się bez zarzutu . Zobaczymy jak będzie z trzecią butelką.

2014-04-14 15:54

Ojej teraz patrzę jak długo korzystam z tej butelki po ostatnim poście, chyba czas na wymianę;) Butelka bardzo prosta, jeśli chodzi o sterylizację, jeśli ktoś nie ma czasu na zabawy w sterylizowanie, nie stać go na sterylizator to polecam takie rozwiązanie, szybko sprytnie i higienicznie, nie zajmuje dużo miejsca, po za kuchenka mikrofalową która i tak jest w większości domów. Butelka używana od listopada a przyznaje ze myślałam że krócej;) bo nie widać na niej zużycia, skala trzyma się bardzo dobrze nie ściera się nadal jest bardzo wyraźna.

2014-02-16 12:13

Butelka jest śliczna. Kwestią sterylizacji zajmuje się narzeczony i chwali sobie łatwość obsługi butelki. Moja córa stosuje ją od pierwszych dni życia i nie ma żadnego problemu z jej zassaniem, ilością spływającego mleka. Mam wrażenie, że nie czuje córa różnicy między butelką, a cyckiem, co jest dla mnie najważniejsze. Polecam wszystkim mamom.

2014-01-24 14:54

opinia mojej znajomej której podarowałam buteleczkę zestaw zawiera; -dużą butelkę która jest idealna dla większego dziecka -szczypce które są bardzo potrzebne do całej tej procedury -kapsel do sterylizacji do którego wlewamy wodę , wkładamy wszystkie części od buteleczki przykrywamy butelką i po 90 sekundach w kuchence mikrofalowej, mamy zestaw gotowy do użycia ;) buteleczka jest idealna dla mam które nie mają sterylizatora w domu i na pewno świetnie się sprawdzi na wyjazdach;)

2014-01-17 21:57

Jestem zadowolona z butelki, można szybko i łatwo wykonać jej sterylizację, bardzo fajna rzecz!! Butelka jest zgrabna i praktyczna. Jednak miarka na mojej butelce po jakimś czasie się zmyła.