Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących dynamiczny smoczek uspokajający LOVI

Data utworzenia : 2013-10-08 11:10 | Ostatni komentarz 2024-02-09 21:05

Redakcja LOVI

66045 Odsłony
377 Komentarze

Uspokajające smoczki dynamiczne przesłaliśmy jako nagrodę wyróżnienie wrześniowej edycji naszego konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Osoby wyróżnione prosimy o podzielenie się opinią. Dziękujemy :) W tym wątku prosimy także o opinię szczęśliwych (mamy nadzieję :)) posiadaczy dynamicznych smoczków uspokajających LOVI w limitowanej wersji Retro baby design. Dynamiczne smoczki uspokajające LOVI z kolekcji Hot&Cold były częścią zestawu - nagrody w listopadowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Prosimy o opinie :)

2014-10-02 17:52

Bardzo dsiekuje za nowe smoczki; ) Nowe kolory pingwinka sa swietne^^

2014-10-01 16:06

AnnaMa, BeataP86 – jest tak jak pisze SamantKa. SamantKo – Dziękujemy :) Nazwa kolekcji nawiązuje do wzorów, z których jeden jest wakacyjny i gorący czyli hot a drugi zimowy czyli cold. Do wnętrza gumy smoczka uspokajającego woda może dostać się otworami odpowietrzającymi. Nie jest to wada produktu. Jeśli tak się stanie, trzeba ją wytrząsnąć. Dodamy, że do mycia smoczka nie należy używać żadnych środków dezynfekujących czy detergentów.

2014-09-28 12:56

A ja chciałam napisać,że moja córeczka przekonała sie do smoczków :) co prawda ssie je najcześciej na dworze,ale dzięki nim szybko się uspokaja i ładnie zasypia :) jesteśmy bardzo zadowolone! smoczki są przepiękne i mała je uwielbia :) przede wszystkim urzekają mnie wyglądem!!!a w ogóle najpiękniejsze są nowe z hipciami :) A co do wody,to zbiera się przy wyparzaniu,ale nawet gdzieś w instrukcji chyba smoczków czytałam o tym,zanim je wyparzałam i z tego co mi wiadomo,to normalne :)

2014-09-26 23:29

Beata ze smoczkiem nic się nie dzieje i jest to zupełnie normalne - zdziwiłam się, ze nie miałaś tak przy poprzednich smoczkach. To co, wtedy ja przez 14 miesięcy co miesiąc trafiłam na wadliwe smoczki? Woda dostaje się do środka przez otwory przy uchwycie smoczka, kółeczku. Należy ta wodę wycisnąć i można użytkować dalej. Jeżeli obawiasz się o to czy ta część o tak sobie odpadnie - rozetnij stary smoczek (silikon) i sprawdź sobie jego budowę. Smoczek nie jest uszkodzony i tak się z nim dzieje - i to nie tylko w smoczka marki LOVI woda dostaje się pod silikon ale również w ten sam sposób. Co do śliny - nie ma opcji, by przez te otworki do środka wleciala ślina, chyba, zw Twoje dziecko bierze cały smoczek do ust.. Myślę, że wszystko ma jakiś cel i aby móc sterylizowac (wygotowywac) smoczek musiały pozostać tam otwory inaczej smoczek rzeczywiście by został uszkodzony. Pozdrawiam i nie masz co się przejmować a spokojnie możesz podać smoczek maluszkowi; )

2014-09-26 14:37

Pisałam już opinię na temat smoczków, które otrzymałam jako wyróżnienie. Smoczki były w rozmiarze 0-3mcy (biały pingwinek i zielona małpka)- synkowi bardzo spasowały i teraz gdy skończył 3 miesiące postanowiliśmy mu zakupić te same smoczki tylko w rozmiarze 3-6miesięcy (2szt.- biały pingwinek i zielona małpka). Niestety nie wiem dlaczego, ale podczas opłukiwania jednego ze smoczków (zielona małpka) woda dostaje się do wnętrza silikonowego smoczka- tak nie powinno być. Boję się teraz, że ten smoczek może całkiem się urwać i dziecko będzie go mogło połknąć?- chociaż nie widać by był uszkodzony- nie wiem którędy woda dostaje się do środka, ale dostaje się.Tego smoczka niestety już nie używamy :-( gdyż boję się, że może się coś z nim stać, a poza tym skoro woda się dostaje do środka to chyba też inne zanieczyszczenia mogą się do niego dostać np. resztki śliny. Droga Redakcjo proszę o wyjaśnienie dlaczego tak się dzieje ze smoczkiem. Smoczek był normalnie używany, nie był sterylizowany i narażony na uszkodzenia.

2014-09-26 11:50

Anna to nazwa kolekcji - na obrazku (nadruku) masz zwierzątko letnie i ziomowe czyli z ang. Hot&Cold to "Ciepło i Zimno" : )

2014-09-25 17:10

Za radą SamantKi odwiedziłam ten wątek :) Córka potrzebowała smoczka i kupiłam jej Lovi dynamiczny Hot&Cold, bo wcześniejsze innej firmy wypluwała. Córka praktycznie od razu go polubiła. Ssie go i zasypia. Zastanawia mnie tylko co oznacza to Hot&Cold??

2014-09-19 21:12

Bardzo dziękuję za kontakt - wysłałam zdjęcie ale teraz nie jestem pewna czy e- mail dotarł. Niestety ostatnio mam problem z korzystaniem z e-maila, wiec w przypadku braku wiadomości proszę o powtorny kontakt.: )