Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących dynamiczny smoczek uspokajający LOVI

Data utworzenia : 2013-10-08 11:10 | Ostatni komentarz 2024-02-09 21:05

Redakcja LOVI

66037 Odsłony
377 Komentarze

Uspokajające smoczki dynamiczne przesłaliśmy jako nagrodę wyróżnienie wrześniowej edycji naszego konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Osoby wyróżnione prosimy o podzielenie się opinią. Dziękujemy :) W tym wątku prosimy także o opinię szczęśliwych (mamy nadzieję :)) posiadaczy dynamicznych smoczków uspokajających LOVI w limitowanej wersji Retro baby design. Dynamiczne smoczki uspokajające LOVI z kolekcji Hot&Cold były częścią zestawu - nagrody w listopadowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Prosimy o opinie :)

2023-12-18 11:49

Kolejne smoczki ktore do nas trafiły to wersja Jungle. Naszemu dziecku smoczki Lovi towarzysza od urodzenia, nic sie z nimi nie dzieje, smoczki maja odpowiednio wyprofilowana tarczke, dzieki otworkom w tarczy jest przeplyw powietrza.

Wypustki na tarczy świetnie sie sprawdzaja w roli gryzaka;) a sama gumka smoczka nie odkształca sie.

Nadruk na smoczkach trwały mimo ze czesto smoczki są rzucane przez dziecko czy spadna na tqarda powieżchnię.

Polecam smoczki Lovi korzystałysmy z nich kilkanaście lat temu przy starsYm dziecku obecnie przy mlodszym, to co moge powiedziec na przestrzeni lat nic sie nie zmieniło smoczki nadal dobrej jakosci z wyższej półki;) nadal cieżki wybór smoczkow jesli chodzi o wzory;) 

2023-12-08 09:32

Smoczki Lovi praktycznie każda kolekcja sprawdza się u nas rewelacyjnie zarówno  synek gdy jeszcze używał tolerował tylko i wyłącznie smoczki i tej firmy i również teraz podobną sytuację mam z córeczką jesteśmy bardzo zadowoleni z tych smoków Bardzo serdecznie polecam wiadomo że każdy maluszek wybierze co innego i pod siebie  aleale smoczki Lovi według mnie naprawdę warte uwagi tworzone z myślą o maluszku o odruchu ssania o tym aby go nie zaburzać bezpieczne rewelacja

2023-11-16 21:23

Dynamiczne smoczki lovi to ulubione smoczki mojego synka. Pomogły nam po przykrym doświadczeniu ze smoczkami innej firmy.. Przyjęły się od razu! <3 

Ponad to uratowały nas gdy kończyliśmy kp ze względu na moją ciąże, jakimś cudem zastąpiły cycusia :D 

Przy styczniowej córeczce też z pewnością  będziemy używać  smoczków lovi i będę miała gwarancje bezpieczeństwa oraz tego że wpłyną zdrowo na jej rozwój <3

2023-11-16 20:44

Smoczki  z kolekcji Harmony mamy do wyboru w dwóch wersjach kolorystycznych - beżowej ( girl) i szarej (boy), które ja bez problemu powiedziałabym, że są unisex, bo pasują zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki i nie miała bym żadnych przesłanek ku temu by podać je chłopcu czy dziewczynce. Kolekcja jest przepiękna, ja jestem nią zauroczona. Ja uwielbiam ją w letnie dni, bo kojarzy mi się z latem, naturą, ziemią, zbożami. U nas zostały zaakceptowane w pełni;) I mogę powiedzieć, że to kolejna ulubiona moja kolekcja:D

2023-08-30 20:52

Smoczki BUDDY BEAR charakteryzują się :

  1. Kształtem tarczki- jest wykonana z materiału wolnego od BPA,  profilowana, co umożliwia dziecku swobodne oddychanie, a otworki w niej zapewniają odpowiedni przepływ powietrza i zapobiegają przed podrażnieniem skóry wokół ust. Konstrukcja tarczki nie obciąża zgryzu i pozytywnie wpływa na  prawidłowy rozwój jamy ustnej u dziecka.
  2. Uchwytem – smoczki posiadają kółeczko, do którego możemy przymocować tasiemkę i łatwiej go chwycić i podawać dziecku.
  3. Kształtem, rozmiarem i materiałem gumki smoczka - według rekomendacji neurologopedów gumka smoczka wykonana została z sylikonu(jest to najbardziej wytrzymały i trwały materiał, nie ulega odkształceniom pod wpływem temperatury czy ssania), rozmiar jest dostosowany do wieku oraz wielkości buźki dziecka, a kształt przypomina brodawkę sutkową
  4. Łatwą higieną smoczka – smoczki sprzedawane są z osłonką, która chroni smoczek przed zabrudzeniem
  5. Świecącymi elementami w ciemności, dzięki czemu łatwiej je znaleźć w nocy, unikalnym designem wyróżniającym je na rynku konkurencji oraz trzema wielkościami (0-6m, 6-18m, 18m+)

2023-08-26 16:56

Smoczków LOVI używaliśmy już przy pierwszym dziecku kilka lat temu, obecnie idealnie przypasowały również naszemu kolejnemu bobasowi :) Bogaty wybór wzorów sprawia, że ciężko wybrać swój ulubiony - wszystkie wzory są piękne i ładnie się prezentują. Smoczek jest bardzo lekki, idealnie wyprofilowany, dzięki temu pasuje już do najmniejszych dziecięcych buziek. Dynamiczny smoczek rozciąga się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka - nie zaburza odruchu ssania i nie ma obaw, że dziecko będzie miało problem ze ssaniem piersi. Jak dla nas nr 1 wśród smoczków :) 

2023-06-23 21:52

Dynamiczne smoczki Lovi to ulubione smoczki mojej córki! Mamy już kilka wersji i każdą córka akceptuje. Działają uspokajająco, a przy tym smoczki nie zaburzają odruchu ssania, mają symetryczny kształt przypominający brodawkę. Silikon z którego jest wykonany, jest wysokiej jakości. Tarczka jest odpowiedniej wielkości, nie przeszkadzająca w oddychaniu, o pięknym wzorze i z otworami, które umożliwiają przepływ powietrza, a co za tym idzie nie doprowadza do podrażnień skóry. Co dla mnie ważne - nie ważne jak dziecko włoży smoczek, bo nie jest�

 

2023-06-23 11:52

Smoczki lovi mamy od urodzenia były to pierwsze smoczki które synek zaakceptował i bardzo się z tego cieszę :) jest bardzo duży wybór wzorów co według mnie jest bardzo dużym plusem i każda mama na pewno bez problemu znajdzie coś dla siebie :) 

tarczka smoczka jest odpowiedniej wielkości i dobrze wyprofilowana 

do tej pory synek nie miał żadnych krostek przy buzi bądź podrażnień 

smoczki są również bardzo solidniewykonane już nie raz zostały mocno potraktowane przez syna (uderzenia o podłogę rzucanie gdzie popadnie:) ) i mimo to dalej są całe nic sie z nimi nie stało :)