Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących dynamiczny smoczek uspokajający LOVI

Data utworzenia : 2013-10-08 11:10 | Ostatni komentarz 2024-02-09 21:05

Redakcja LOVI

66041 Odsłony
377 Komentarze

Uspokajające smoczki dynamiczne przesłaliśmy jako nagrodę wyróżnienie wrześniowej edycji naszego konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Osoby wyróżnione prosimy o podzielenie się opinią. Dziękujemy :) W tym wątku prosimy także o opinię szczęśliwych (mamy nadzieję :)) posiadaczy dynamicznych smoczków uspokajających LOVI w limitowanej wersji Retro baby design. Dynamiczne smoczki uspokajające LOVI z kolekcji Hot&Cold były częścią zestawu - nagrody w listopadowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Prosimy o opinie :)

2014-08-04 20:01

Chcialabym napisac o zaletach smoczka Lovi, ktory otrzymalam do testowania. Fajnie ze posiada on oslonke w komplecie nie trzeba kupowac dodatkowego pudeleczka do smoczka. Jest silikonowy co juz fajnie wyglada, ale jest mieciutki. Okragly ksztalt smoczka co przypomina brodawke, Jest duzy wybor kolorystyczny. Lovi ogolnie bardzo estetycznie wykonuje swoje produkty.

2014-08-04 14:12

Ja testowałam je na własną rękę i to był pierwszy smoczek, którego moja córa nie wypluwała, teraz doi tylko smoczki Lovi. Aktualnie mamy zakupione Night&Day. Piękne wzornictwo, bardzo przyciągająca wzrok kolorystyka i opakowanie smoczków, a przede wszystkim dobry kształt dla małych usteczek mojej córy. Jedyna wada jaką widzę to to, iż są troszeczkę za długie, bo moja córka się nim czasami przydławia, nawet jak pomału jej wsadzę do buzi.

2014-07-25 15:18

Bardzo fajny kształt smoczka. Synek od razu chętnie ciumkał smoczka. Miałam nadzieję, że syn będzie bezsmoczkowy jednakże okazało się, że ma silny odruch ssania i smoczek jest potrzebny bo inaczej zasysa piąstki lub przedramiona. Posiadam smoczek z serii Marine I Love Mummy i bardzo mi się podoba :)

2014-07-20 16:08

Dostalam smoczki dynamiczne marine do testowania tuż przed wyjazdem nad morze. Syn je uwiebia, uspokajają go w mgnieniu oka a poreczne zatyczki i kapsułka sprawily, ze moglam je higienicznie zabrac w podróż. posiadam również smoczki z serii retro :) Sa bardzo trwałe dlatego troche boli ze pierwsze sa tylko na 3 miesiace bo pomimo intensywnego uzytkowania sie nie zuzyly.

2014-07-20 12:43

Otrzymaliśmy nagrodę m.in. w postaci dwóch dynamicznych smoczków uspokajających Lovi (biały pingwinek i zielona małpka) w rozmiarze 0-3m- bardzo spodobały się naszemu synkowi- od razu je zaakceptował (w porównaniu do innego smoczka, do którego nie był za bardzo przekonany i dopiero po długim czasie go zaakceptował), rozmiar idealnie mu pasuje. Struktura smoczka przypomina strukturę brodawki dzięki czemu maluch łatwiej zaakceptował smoczek. Jeśli chodzi o wygląd to smoczki są bardzo ładne i starannie wykonane, są bardzo dobrej jakości. Syn mając tego smoczka uspokaja się dość szybko. Nie ma problemu z wyparzaniem smoczka (zalewamy gorącą wodą)- nic się ze smoczkiem nie dzieje, można robić to często. Znajomym bardzo się spodobały smoczki i pytali skąd je mamy, gdzie kupiliśmy itp. ;-) Polecam te smoczki :-) gdyż wg mnie są bardzo dobre dla niemowląt :-)- widzę to po swoim miesięcznym synku :-) Również uważam, że nie zaburzają rytmu ssania :-) Do smoczków otrzymaliśmy również pudełko do ich przechowywania- bardzo praktyczne- ma specjalne "zapinki" dzięki którym można to pudełeczko przypiąć do paska od spodni lub do wózka (albo do innych rzeczy jeśli jest taka możliwość)- my przypinamy do wózka i przechowywujemy w nim smoczek w razie gdyby jeden spadł na ziemię. Wcześniej nie widziałam w sklepach takiego pudełeczka, a jest to bardzo praktyczna i przydatna rzecz :-) również polecam :-) Pokazałam koleżance i powiedziała, że kupi takie pudełeczko dla męża żeby przypinał sobie do paska od sopdni ;-)

2014-07-18 15:14

Smoczkl podarowałam sąsiadce, która to trafiła do domu samotnej matki i potrzebuje ich bardziej niż ja. Mam jednak w domu identyczne tyle że o mniejszym rozmiarze, które chętnie ssał mój synuś i bawi się nimi nadal :) Smoczki są kolorowe i porządne, guma trwała i nigdy nie zdarzyło się Antosiowi jej przegryźć, choć często używał ich jako gryzaka:) Wraz z porządnym pudełkiem tworzą super duet i łatwo je wszędzie zabrać.

2014-07-14 11:07

Smoczek lovi przypadł mojej Gabrysi do gustu dopiero trzeciego dnia użytkowania. Myślę, że duża gumka, do której nie była wcześniej przyzwyczajona bo miała profilowane smoczki trochę to przeciągnęła. Obecnie już jest nim zachwycona i traktuje z dużą estymą oglądając z każdej strony. Dla niej to też frajda, że sama może go włożyć do buzi i wyjąć bo poprzedniego nie umiała :) mi bardzo podobają się kolory i estetyka, a biały smoczek na pewno przyda nam się na chrzcie :)

2014-07-01 19:58

Smoczek testujemy od dwóch dni. Synek od razu "polovił" smoczuś Lovi. Myślę, że to zasługa odpowiedniego wyprofilowania oraz miekkiego silikonu. Wg mamy smoczki są wykonane bardzo estetycznie, nowoczesny design, każdy ma osłonkę, posiadają odpowiednie wycięcie na bródkę i nosek dziecka. Myślę, że obydowoje z maluszkiem będziemy zadowoleni.