Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących dynamiczny smoczek uspokajający LOVI

Data utworzenia : 2013-10-08 11:10 | Ostatni komentarz 2024-02-09 21:05

Redakcja LOVI

65855 Odsłony
377 Komentarze

Uspokajające smoczki dynamiczne przesłaliśmy jako nagrodę wyróżnienie wrześniowej edycji naszego konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Osoby wyróżnione prosimy o podzielenie się opinią. Dziękujemy :) W tym wątku prosimy także o opinię szczęśliwych (mamy nadzieję :)) posiadaczy dynamicznych smoczków uspokajających LOVI w limitowanej wersji Retro baby design. Dynamiczne smoczki uspokajające LOVI z kolekcji Hot&Cold były częścią zestawu - nagrody w listopadowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Prosimy o opinie :)

2014-09-15 09:38

SamantKo - wysłaliśmy do Ciebie e-maila z prośbą o zdjęcia uszkodzonego nadruku, mamy nadzieję, że po ich obejrzeniu będziemy mogli stwierdzić coś więcej.

2014-09-12 20:24

Przeglądam i czytam komentarze odnośnie smoczkow, bo u Nas pojawił się problem, którego tutaj nie doszukalam.. Używamy smoczkow LOVI juz od 12 miesięcy, wymieniając je co miesiąc na inne. Jestem bardzo zadowolona ze smoczkow (mimo jednej małej wpadki) i ostatnio się zdziwiłam.. Dostaliśmy nagrodę dzięki użytkowniczce Angie - smoczki z kolekcji H&C- zielony z małpka oraz biały z pingwinkiem. Używamy białego od tygodnia a wczoraj synek zasygnalizowal mi, że z pingwinkiem na smoczku jest cos nie tak - przejrzałam się i okazało się, że pingwinek ma roztarte oczy.. Nie starte tylko roztarte. Teraz nawet nie wiem czy on już taki był czy to Nasza wina? Mogę to jakoś sprawdzić? Niestety smoczek musiał zniknąć, bo synek nie mógł spać wyciągając smoczka w kolko i pokazujac, że coś z oczkami pingwinka jest nie tak i jesteśmy obecnie z jednym zielonym.. Mogę liczyć na odpowiedz Redakcji? Czy jest możliwość, aby przetrzec jakoś nadruk i został on ale rozmazany?

2014-09-11 11:27

My smoczek Lovi dostaliśmy na warsztatach ciążowych dołączony jako gadżet:) z serii I love mummy:) synek ma 3 tygodnie używamy go od 2 tygodnia gdyż miałam problemy z karmieniem i synek dosyć długo wisiał na piersi robiąc z niej smoczek, w związku z tym skorzystaliśmy z tego prezentu. bałam się, ze ssanie piersi zniechęci go do smoczka ale okazało się , że przypadł mu do gustu. przede wszystkim najważniejsze było dla mnie aby nie zaburzył on ssania piersi i jak narazie nic takiego nie zauważyłam. Smoczek ma fajne kolorki. Polecam.

2014-09-05 21:28

Smoczki LOVI to jedyne, które moój syn zaakceptował i się mu nie dziwię:) Są świetnie wyprofilowane, z bardzo mocnego silikonu (obecnie Mateusz ma prawie 1,5 roku czyli skład ząbków prawie pełny). Sama oprawka również jest mocna, nie rysuje się. Fajnie, że smoki są symetryczne, czyli nawet jak dziecko sobie samo smoka bierze, możemy mieć pewność że w buzi jest odpowiednio ułożony. Dobrze się je czyści, silikon nie zachodzi, nie przebarwia się. Niestety na spacerze jeden się nam zgubił i jest tragedia;(( Polecam te smoczki dla maleństw jak i starszaków:)

2014-09-05 14:52

Hmmm smoczki które ja dostałam nie są tutaj wymienione ale nie widze specjalnego wątku dla smoczków Marines więc napiszę tutaj ;) Zostałam tymi smoczkami obdarowana przez redakcję za lipcową aktywność :). Powiem szczerze że nieco obawiałam się że mój synek będzie do nich za pulchny ale ku mojej uciesze pasowały mu! Gdy synuś się urodził zaczynaliśmy właśnie od smoczków firmy Lovi i my mieliśmy takiego z małpką :). Niestety synek z każdym miesiącem robił się coraz pulchniejszy więc gdy młody skończył 3 miesiące musieliśmy przejść na smoczki konkurencyjnej firmy gdyż te zaczęły mu się brzydko odciskać na buźce. Teraz dzięki redakcji znów w moje rece trafiły smoczki Lovi i synek ponownie z chęcią je zaakceptował! Już mu się nie odciskają, są śliczne jeśli chodzi o kolorystykę i zgrabne (nie zakrywają pół twarzy). Jedyne na co chciałam bym zwrócić uwagę to na to aby firma wypuściła też serię z płaskimi otoczkami właśnie dla pulchnych dzieci. Do reszty nie mam zastrzeżeń bo jakośc wykonania jest fantastyczna! :) A oto jak smoczek od redakcji z serii marines pasował młodemu do stroju na chrzciny ;)

2014-08-24 05:14

Smoczki z lovi mamy od samego początku i od razu przypadły mojemu dziecku do gusty. Zmieniamy jedynie rozmiar dostosowany do wieku. Smoczki sa bardzo ladne, kolorowe można wybrać wzor odpowiedni dla siebie, a silikon z którego sa wykonane jest bardzo mięciutki. Dodatkowo pudełko w krórym kupuje się smoczki może nam słuzyc również do ich przechowywania.

2014-08-22 16:46

Otrzymaliśmy od kochanej Redakcji Lovi :) smoczki z dwóch edycji ( biały z pingwinkiem i zielony , oraz czerwony i niebieski z serii Marine Mummy , córka jak już pisałam uwielbia wszystkie smoczki Lovi nie zależnie od koloru . Te także dobrze jej służą

2014-08-17 13:31

Smoczusie są piękne,tylko moja córeczka nie chce sztucznego smoka.. woli naturalnego :) czasem uda jej sie włożyć do buzi i chwilę possie,ale kiedy łapie sie na tym,że nic nie leci,to wypluwa :( mam nadzieję,że się nauczy ssania smoczka i będę mogła wydać konkretną opinię.. :)