Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących dynamiczny smoczek uspokajający LOVI

Data utworzenia : 2013-10-08 11:10 | Ostatni komentarz 2024-02-09 21:05

Redakcja LOVI

66042 Odsłony
377 Komentarze

Uspokajające smoczki dynamiczne przesłaliśmy jako nagrodę wyróżnienie wrześniowej edycji naszego konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Osoby wyróżnione prosimy o podzielenie się opinią. Dziękujemy :) W tym wątku prosimy także o opinię szczęśliwych (mamy nadzieję :)) posiadaczy dynamicznych smoczków uspokajających LOVI w limitowanej wersji Retro baby design. Dynamiczne smoczki uspokajające LOVI z kolekcji Hot&Cold były częścią zestawu - nagrody w listopadowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Prosimy o opinie :)

2014-12-10 15:29

Mój maluszek też lubi bawić się tymi smoczkami tzn. potrafi go wyciągnąć i czasem uda mu się go włożyć do buźki :) Mało tego my posiadamy smoczki, które świecą w ciemności i to jest duży plus, bo łatwiej jest je znaleźć w nocy.

2014-12-10 14:28

Wypróbowałyśmy wszystkie smoczki i moim córką zdecydowanie i najlepiej pasują smoczki Lovi. Są naprawdę świetne, okrągła końcówka, śliczne wzorki i dopasowane do każdego wieku. Po niektórych potrafiły mieć odparzenia na brodzie, ale po smoczkach Lovi, wszystko wróciło do normy, zero odparzeń na brodzie. Mała nawet czasami się nimi bawi z nudów. Gorąco polecam.

2014-12-02 02:26

Smoczki o wzorze retro są prześliczne. Pastelowe kolory i wyszukana, zabawna grafika. Smoczki są bardzo wygodne w użytkowaniu - asymetryczna gumka sprawia ,że smoczek pasuje bez wzgledu na to jak się go poda. Smoczki są latwe w utrzymaniu czystości i bez problemu mozna usunąć wodę ze środka.

2014-12-01 13:52

Ja teraz nie patrzę na inne smoczki, tylko na smoczki Lovi, a wzory są śliczne. Ja jako, że podobają mi się wszystkie to wszystkie bym chciała mieć.

2014-11-27 11:58

Wszystkie wygrane przeze mnie smoczki trafiły do mojej siostrzenicy :) oto opinia mojej siostry Smoczki Lovi są piękne i są bardzo pomocne. Dzięki eleganckiej kapsule, w której są zamknięte idealnie nadają się na prezent. Kolorów i wzorów jest całe mnóstwo i każdy na pewno znajdzie swój ulubiony :) Moja córeczka ma dopiero 3 miesiące i smoczki Lovi towarzyszą nam od samego początku. Alutka nie miała problemu z zaakceptowaniem smoczusia. To idealny uspokajacz i towarzysz spacerów.

2014-11-26 11:55

Dostaliśmy smoczki retro i są piękne. Mój syn do tej pory miał inne smoczki a jak mu dałam ten z Lovi od razy zaakceptował, widać więc, że są uniwersalne i lubiane przez dzieci.

2014-11-26 11:51

greendream - wysłaliśmy do Ciebie wiadomość mailową w sprawie schodzącego nadruku ze smoczków.

2014-11-25 22:55

Kupiłam dwa smoczki Lovi retro dla mojego Synka. Smoki są bardzo ładne, mój synek bardzo je lubi i zaspokajają jego silną potrzebę ssania. Niestety kupiliśmy smoki ze starszej produkcji i schodzi nam nadruk ,który według mnie jest bardzo piękny i ubolewam nad tym :( Jednak mam zamiar kupić tych smoczków jeszcze więcej, gdyż maluch lubi je gubić ,a nie zawsze mamy czas na wyparzanie, więc chcemy mieć ich jeszcze kilka pod ręką.