Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących dynamiczny smoczek uspokajający LOVI

Data utworzenia : 2013-10-08 11:10 | Ostatni komentarz 2024-02-09 21:05

Redakcja LOVI

65857 Odsłony
377 Komentarze

Uspokajające smoczki dynamiczne przesłaliśmy jako nagrodę wyróżnienie wrześniowej edycji naszego konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Osoby wyróżnione prosimy o podzielenie się opinią. Dziękujemy :) W tym wątku prosimy także o opinię szczęśliwych (mamy nadzieję :)) posiadaczy dynamicznych smoczków uspokajających LOVI w limitowanej wersji Retro baby design. Dynamiczne smoczki uspokajające LOVI z kolekcji Hot&Cold były częścią zestawu - nagrody w listopadowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Prosimy o opinie :)

2015-01-18 15:24

Smoczki Lovi mamy z kolekcji Night&Day,które otrzymałyśmy jako wyróżnienie,a także mamy smoczki z kolekcji Marine. Smoczusie,które posiadamy są w przedziale od 6 do 18 miesięcy,wcześniej mieliśmy inne,jednak te z LOVI są niezastąpione. Wzory na nich są piękne,takie kolorowe,mam nadzieję,że uda mi się jeszcze powiększyć kolekcję,bo czasami niektóry gdzieś się zawieruszy. Guma z której są wykonane jest trwała,mała ma już dwa nowe ząbki,które są bardzo ostre,smoczki często wykorzystuje jako gryzak...Smoczki są nienaruszone.Jedyne co mnie zasmuciło to to,że na smoczku z kolekcji Marine wzór się trochę starł i to bardzo szybko,bo po miesiącu użytkowania. Ogólnie smoczkom Lovi przyznaje punktów 11 na 10 możliwych :) Nasze smoczusie :) Redakcjo,jeszcze raz dziękujemy :D

2015-01-06 10:48

Wzór smoczków jest jedyny w swoim rodzaju. Na rynku są to jedyne smoczki wyróżniające się spośród innych i to jest bardzo duży ich plus.

2015-01-05 22:29

ładnie wyglądają chyba się zdecyduję

2015-01-02 10:29

Smoczki są bardzo starannie i solidnie wykonane. Kolorowe nadruki mimo intensywnego użytkowania nie ścierają się. Bardzo latwe w utrzymaniu czystosci i co najważniejsze bardzo łatwo z gumki wypuścić nabraną wodę . Jeśli chodzi o model świecący w ciemności to niestety sie to nie sprawdza. Aby świeciło musi być porzadnie naświetlone, a i to sprawia, że świeci bardzo krótko.

2014-12-29 23:53

Smoczki są super. Nadruk nie schodzi, jest bardzo trawały. Smoczki tez są bardzo wytrzymałe. Nie pękają mimo tego, że synek często rzuca nimi o ziemię. Kolorystyka jest bardzo ładna i podobają mi się wszystkie modele.

2014-12-21 20:17

miałam od 3+ ale to był najpierw smoczek ze starszej produkcji a teraz mamy ten nowszy i jest inny

2014-12-18 20:21

oo, a miałaś smoki z którego miesiąca? w sensie doroslości dziecka? bo mój ma 3+ i też wypada mu mimo, że chce ciumciać, a z 0+ nie było takiego problemu.. (smok oczywiście dostosowany do wieku)

2014-12-18 18:24

dostaliśmy po reklamacji nowe smoczki lovi retro i mały tak jak na poczatku pokochał je :) Różnią się od tych starem stałym nadrukiem :) plus kółeczko jest przeźroczyste a nie białe...no i sam smoczek ma dłuższą szyjkę i wydaje mi się ,że to wygrywa, bo mały już tak smoka nie wypluwa :) Nie wiem czy to robi jakąś różnice jednak no ja zauwarzyłam :) Teraz mały jest na etapie przekładania sobie przedmiotów z rączki do rączki i ostatnio bawi się właśnie smoczkiem :) robi mu tez za gryzaczka hehe