Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących dynamiczny smoczek uspokajający LOVI

Data utworzenia : 2013-10-08 11:10 | Ostatni komentarz 2024-02-09 21:05

Redakcja LOVI

65856 Odsłony
377 Komentarze

Uspokajające smoczki dynamiczne przesłaliśmy jako nagrodę wyróżnienie wrześniowej edycji naszego konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Osoby wyróżnione prosimy o podzielenie się opinią. Dziękujemy :) W tym wątku prosimy także o opinię szczęśliwych (mamy nadzieję :)) posiadaczy dynamicznych smoczków uspokajających LOVI w limitowanej wersji Retro baby design. Dynamiczne smoczki uspokajające LOVI z kolekcji Hot&Cold były częścią zestawu - nagrody w listopadowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Prosimy o opinie :)

2024-02-09 21:05

Smoczki z króliczkami są przeurocze i od razu skradły moje serce. Ale co najważniejsze przypadły do gustu mojej tygodniowej córeczce. Bardzo się cieszę bo synek do tej pory korzysta ze smoczków lovi i są dla nas najlepsze i najbezpieczniejsze. 

Ogromnym plusem jest to, że świecą w ciemności. To bardzo ułatwia znalezienie smoczka w nocy i szybkie podanie go dziecku. Z łańcuszkiem z tej samej kolekcji tworzą duet idealny. Polecamy wszystkim z całego serca :)

2024-01-23 17:02

Smoczki z króliczkami okazały się dla mnie moimi ulubionymi :) Już zamówiłam rozmiar większy (3-6m) ,bo świetnie się sprawdzają, a pasujący do nich łańcuszek świetnie tworzy komplet :) Kolory są piękne ,a wzór bardzo uroczy. Duży plus ,że świecą w ciemności! Naprawdę bardzo to pomaga nocą gdy na szybko szukamy smoczka :) 

Od zawsze używamy smoczków lovi ,a ten nowy wzór wyjątkowo przypadł nam do gustu :)

2024-01-23 16:58

Smoczki z krolisiami są urocze! 

Smoczki jak każde inne marki lovi są bardzo dobrze wykonane silikon nie odbarwia sie, nie nabiera dziwnych kształtów, gumka trzyma bardzo dobrze smoczka.

Mając już dosyć spora ilość smoczków tej firmy jeszcze nigdy nie miałam z nimi problemów.

Grafika jak zawsze dobrze trzyma się smoczków a uchwyty dobrze świeca w ciemności;)

Kapturki chroniące smoczka nie zabierają dużo miejsca więc zawsze można smoczek zabezpieczyć przed ubrudzeniem nawet jeśli jest przypięty do zawieszki a dziecko z niego w danej chwili nie korzysta.

 

2024-01-22 20:34 | Post edytowany:2024-01-22 20:35

Smoczek silikonowy dynamiczny z kolekcji Night&day

Smoczki z tej kolekcji są tak cudne i urocze, że rozpływają moje serce;) W tej kolekcji możemy spotkać dwie wersje kolorystyczne girl - jasny róż z ciemnym różem i króliczkiem oraz boy - szary z niebieskim i liskiem. O ile dziewczynce mogłabym dać wersję kolorystyczną boy tak odwrotnie już nie, dlatego jest to dedykowana kolekcja. Smoczki idealnie nadają się na noc, ponieważ mają świecący uchwyt, co sprawi, że w ciemnościach szybciej  można go zlokalizować. Tworzą zgrany duet z łancuszkiem z tej kolekcji. Mają wszystkie cechy, które są potrzebne by smoczek był idealny. Nic dziwnego, że moja córka jest w nich zakochana od urodzenia. 

2024-01-22 20:19

Smoczek silikonowy dynamiczny z kolekcji Jungle Vibes

Nie ukrywam, że zaskoczyła mnie grafika z tej kolekcji, ale oczywiście pozytywnie. Smoczki z tej kolekcji możemy spotkać w dwóch wersjach kolorystycznych dla dziewczynki pomarańczową tarczką i śliwkowym środkiem z palmami, i śliwkową tarczką i śliwkowym środkiem z gepardem oraz dla chłopczyka - pomarańczową tarczką z zielonym środkiem i palmami oraz zielonym z zielonym środkiem z gepardem. Mogę śmiało powiedzieć, że dla mnie są unisex i mogłabym dać girl chłopczykowi i odwrotnie. U nas smoczki towarzyszymy nam od urodzenia i córka się w nich zakochała od pierwszego cmoknięcia. Miały wszystkie cechy jakie powinien mieć smoczek, dlatego spisał się idealnie. 

2024-01-20 20:40

smoczek jest starannie wykonany z najlepszych materiałów i posiada wiele cech, który powinien posiadać idealny smoczek dla dzieci. 

-ma ładny design i piękny , delikatny wzór 

 -to unikatowa kolekcja, która skradnie serce każdego 

- tarczka jest bardzo lekka 

-Jest wykonany z miękkiego i bezpiecznego sylikonu

 -jest bardzo łatwy w czyszczeniu 

-wykonany z bezpiecznych materiałów 

-nie zaburza odruchu ssania 

-tarczka smoczka jest lekka oraz posiada duże otwory co zapewnia odpowiedni przepływa powietrza 

-ma symetryczny kształt inspirowany kształtem brodawki mamy przez co nie zaburzają odruchu ssania -jest niezawodny podczas usypiania oraz uspokajania dzieci 

-smoczek nie wygina się oraz nie odkształca co jak bardzo dużą zaletą, znajduje się w kapsule dzięki czemu można je łatwo przechowywać 

-posiada duże otwory dzięki czemu buzia malucha się nie odparza.

2024-01-14 18:36

Dynamiczne smoczki i łańcuszki z kolekcji Night&Day mają prześliczne kolory i wzory- zarówno w wersji dla dziewczynki, jak i dla chłopca.  Dla Mojego Malca już za małe, ale podarowałam w prezencie znajomym, które urodziły pod koniec listopada.

Obie zachwycone wzorami i pięknymi zawieszkami-serduszkami. Maluszki korzystają, przyjęły się.

2023-12-31 23:57

Smoczek silikonowy dynamiczny LOVI 0-3m 2 szt Night&Day Girl/boy 

 

Jak zwykle zachwycają wzorami. Lovi stworzyło wersję dla chłopców oraz dla dziewczynek. W zestawie znajdują się 2 sztuki. Przeznaczone do dzieci od 0-3miesiaca. Każda zawiera osłonkę co jest dla mnie bardzo ważne.

Smoczek wykonany jest z bezpiecznego surowca. Tarcza jest profilowana, zapewniająca dziecku swobodne oddychanie przez nos. Ponadto otwory w tarczy zapobiegają przed podrażnieniem skóry dziecka. 

Smoczek można bez obaw umieszczać w sterylizotorze

 

Świetnym pomysłem są świecące w ciemności uchwyty- świecą naprawdę mocno