Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubek niekapek LOVI

Data utworzenia : 2013-09-30 09:57 | Ostatni komentarz 2020-05-02 22:27

Redakcja LOVI

23562 Odsłony
85 Komentarze

Prosimy o podzielenie się opinią na temat naszych kubków niekapków :)

2014-03-15 21:36

Od razu po otrzymaniu przesyłki, umyłam mały kubek niekapek i nalałam synkowi picia do niego. Małemu bardzo podobał się nowy kubeczek i chętnie go wypróbował. Jednak pije mu się z niego o wiele ciężej niż z butelki, ponieważ płyn wolniej i słabiej leci, z powodu uszczelki. Mi samej jest nawet ciężko więcej picia wyssać. Spróbuję jak małgorzata wyciągnąć troszeczkę gumę, moze to pomoże. Ale ogólnie duży plus i fajny kubek.

2014-03-15 12:02

U nas niestety musieliśmy całkowicie wyjąć tą zatyczkę, ale mała ma 2 latka i uważam ze płyn leciał troszeczkę za mało a nie chce jej ograniczać płynów, jedyny minus to wówczas trzeba uważać na to, aby się nic nie wylało po za kubek, jednak mimo wszystko bardzo lubi ten kubek

2014-03-14 21:42

I my zaczęliśmy korzystać z niekapka, jednak mała nie bardzo wie jak pić z niego, ponieważ napój słabo leci. Według instrukcji, która była w butelce, wyciągnęłam troszkę tą gumę, która jest w ustniku i to trochę pomogło.

2014-03-14 13:11

Jest to jedne z ulubionych kubeczków córeczki, czesto właśnie ten zabieramy na spacery, już kiedys o tym pisałam ale kolor tych butelek super się sprawdza przy sokach które lubią przebarwiać butelki, przy tej butelce po prostu utrwalają kolor butelki;) Minus to środkowa część ustnika czesto trudna do wyczyszczenia

2014-01-31 14:16

Synek pije już bez tej zabezpieczającej gumowej zawleczki i leci mu trzema dziurkami. Pije z kubeczka bez problemów :) czasem jeszcze się krztusi jak za dużo mu zaleci ale jest coraz lepiej :) kubeczek naprawdę świetny :)

2014-01-16 22:38

zakupiłam do kubeczka silikonowy ustnik z firmy canpol i teraz synek pije z kubeczka. jak się nauczy to przełożę na ten gumowy albo dam sobie spokój. zobacze jak będzie reagował :) kubeczek jest kolorowy i synek się bawi jego uszami :D jestem bardzo zadowolona szczególnie z tej mniejszej buteleczki bo synek może ją spokojnie podnosić do góry i nie jest mu za ciężka.

2013-11-19 19:38

kubeczek mała użytkuje ciągle, jednak tak jak pisałam uszczelkę silikonową wyjełam, gdyż bardzo ciezko było się dziecku napić z tej butelki. Ostatnio z tego kubeczka podałam małej kaszkę manną i musze przyznać ze mimo małych dziurek nie było problemu z piciem kaszki, jednak minus za brak miarki, gdyby była można by podawać w nim mleko lub kaszkę. Jeśli chodzi o czyszczenie, gdyby wewnętrzna część ustnika była wylana na płasko łatwiej by się go czyściło, w głębsze zakamarki niestety dostaje się osad z soczków czy herbatek, mimo wszystko ciężki do wyczyszczenia;(

2013-10-10 12:14

właśnie z tymi uchwytami zauważyłam dzisiaj:) ale dla mnie to plus, że się tak łatwo nie ruszają