Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubek niekapek LOVI

Data utworzenia : 2013-09-30 09:57 | Ostatni komentarz 2020-05-02 22:27

Redakcja LOVI

23561 Odsłony
85 Komentarze

Prosimy o podzielenie się opinią na temat naszych kubków niekapków :)

2017-08-20 21:38

My testujemy kubeczek od jakiegoś czasu....Niestety syn jest uczulony na ten twardy ustnik.... Próbowałam pić z niego,żeby zobaczyć czemu nie chce, to strasznie mocno trzeba ciągnąć żeby poleciało cokolwiek.Myślę że to go zniechęciło też po części.Pociągnął kilka razy i na tym koniec.Kompletnie go nie chce.Musiałam zmienić na normalny standardowy smoczek i pije szczęśliwy! Sam kubeczek śliczny i żywe kolory ma.Syn nie rozstaje się z nią.Muszę często zmieniać smoczki bo ten osad gromadzący się w szczelinach strasznie mnie denerwuje.Czyszczę go i wyparzam ale co kilka dni muszę powtarzać te czynności dla lepszej higieny. A po dłuższym użytkowaniu butelki osad robi się także na dnie butelki.Trzeba kompleksowo ją myć,wyparzać i czyścić dno tam lubi zostawać osad. Bardzo dużym plusem tej butelki to że nie widać żółknięcia boków butelki podczas dłuższego użytkowania.

2017-08-16 08:36

Ojej pleśń fuj

2017-08-03 13:49

kolejny bardzo długo testowany przez nas produkt - niestety ale ciężko myje się końcówkę przez co zalęga się pleśń. Ale to chyba jedyny minus bo super sprawa między butelką smoczkiem a rurką <3

2017-07-08 12:19

Próbowałam dać córci butelkę niekapkę ale jesr stanowczo zq wcześnie. Próba nie była udana, no ale jesr wyraźnie napisane, że od 12 miesięcy. Może trzeba spróbować niekapka 6+ i się uda. Czas na zakupy

2017-07-06 23:49

Olka a może za mocno jest dociśnieta ta gumowa cześć w środku ustnika?

2017-07-04 17:15

ZALETY Trwaly Wygodne uchwyty do malych raczek Nie zolknie Przetrwal wiele upadkow Nie zurzywa sie od czestego wyparzania Ladne kolory WADY Zbyt mocno trzeba ciagnac po czym leci zbyt maly strumien .

2017-06-19 11:21

Kubek niekapek, który otrzymałam od Lovi, do picia nie był jeszcze testowany (jeszcze czeka na odpowiedni moment), ale na pewno mogę powiedzieć, że jest bardzo ładnie i porządnie wykonany, swoim wyglądem przyciąga uwagę nie tylko dzieci, ale i dorosłych, ma bardzo fajny kształt i poręczne rączki do trzymania.

2017-06-12 11:51

Kubek niekapek z kolecji Folky - corka pije, nie rozlewa, coz wiecej chciec. Do mnie przemawia przede wszystkim design - piekny, nawiazujacy do tradycji. Ladne kolory, praktyczny, kubeczek nie do zdarcia. :) No i zgadzam sie z Ewelina - bardzo przydatne jest to, ze mozna wymieniac ustniki - czy to ze wzgledow higienicznych czy innych :)