Opinie testerów (38 Wątki)

Opinie osób testujących kubek niekapek LOVI

Data utworzenia : 2013-09-30 09:57 | Ostatni komentarz 2020-05-02 22:27

Redakcja LOVI

18446 Odsłony
85 Komentarze

Prosimy o podzielenie się opinią na temat naszych kubków niekapków :)

2020-05-02 22:27

Może nie z testowania ale kupiłam przy córce, używałyśmy i jak przyszedł moment że wypadało się z nim rozstać to było gorzej niż ze smoczkiem, córka zakochała się w ten butelce, piła z niej mleko codziennie rano i wieczorem.

2019-01-23 22:04

Kubek jest bardzo fajny. Każda butelka LOVI może się w niego zamienić, wystarczy tylko zamiast smoczka dokręcić ustnik, co jest mega wygodne :-) Kubeczek według mnie nie jest drogi, łatwy w czyszczeniu. Dodatkowo ma dobre uchwyty, dziecko pięknie je trzyma. Bardzo ładna, atrakcyjna kolorystyka. My mamy różowy, ślicznie się prezentuje. Oczywiście każe dziecko inaczej będzie reagować na naukę picia z takiego kubka. Nie mniej jednak warto popróbować i poczekać na efekty. Polecam serdecznie

2019-01-11 22:11

Kupilam kiedys z innej firmy nielezal mu taki smoczek jest przyzwyczajony tylko do 1 butelki o 1 smoczku to moze byc przez to ze niedawalismy mu smoczka do buzi

2018-12-04 23:57

My również mamy ten kubeczek jest wygodny dla dziecka maluchowi łatwo trzyma się kubeczek. Ustnik też wyprofilowany odpowiednio dla malucha by było wygodnie pić fajnie że jest duży. Grafika też piękna.

2018-10-27 14:23

Kubek nie kapek podarowaliśmy w prezencie małemu Olkowi który w tamtym tygodniu skończył roczek. Mama bardzo zadowolona tak jak wcześniej dziewczyny napisały miłe zaskoczenie że ustnik jest twardy i mały nie pogryzie tak szybko jak wcześniejszego z innej firmy . Butelka idealnie wyprofilowana więc dziecko może łatwo utrzymać butelkę w rączkach . Serdecznie polecamy :)

2018-10-20 03:05

Kubeczek testujemy od czwartku:) Kiedy tylko rozpakowałam paczkę i wyjęłam kubeczki, córcia od razu chwyciła za niekapek i włożyła ustnik do buzi zaciągając, tak jak to robi z butelką. Ucieszyło mnie to bardzo, ponieważ sama intuicyjnie już wie, jak należy z kubeczka pić. Kolorystyka i wzornictwo są przepiękne - dostaliśmy niebieski Folky. Jesli chodzi o mycie i utrzymanie w czystości - żadnego problemu, łatwo go rozmontować i umyć poszczególne elementy. Zrobiłam tylko nożem większe nacięcie na silikonie pod ustnikiem, żeby córci było łatwiej pić (porównywanie z butelką, gdzie w smoczku 2 też zrobiłam dodatkowe dziurki).

2017-09-29 21:17

U nas super sie sprawdziły kubek treningowy i niekapki zarówno z miękkim jak i twardym ustnikiem!Janek jest juz starszy wiec uzywamy kubka 360.Rewelacja!Czesto czytam,ze mamy mają problem z zaworkami w kubeczkach-ja tez mialam,ale zaczelam kombinować i wkladalam do ustnika tylko jedna(ta małą)końcówkę uszczelki i szlo super!Bez rozlewania i swobodnie synek ssal.Zamkniecie kubeczkow bardzo sie przydało,gdyż Jan lubi naśladować rodzicow,wiec my kawusie z kubka a synek soczek z zamknięcia!Nauka picia z otwartego kubka przyszła sama.No i jest super do leków(stropów,zawiesin)Kolory,wzory,funkcjonalność-klasa!No i wszystko oddzielnie mozna dokupic i dopasowac nawet do butelki czy nałożyć zwykly smoczek na kubek.Zmniejsza sie ilosc butli,smoczkow,ustnikow-pelna kompatybilność.Zuzywasz-wymieniasz-100% zadowolenia!

2017-08-24 21:28

Też,zwróciłam uwagę na ten twardy ustnik. Ja jeszcze czekam z próbami córci do pierwszych urodzin.

2017-08-20 21:38

My testujemy kubeczek od jakiegoś czasu....Niestety syn jest uczulony na ten twardy ustnik.... Próbowałam pić z niego,żeby zobaczyć czemu nie chce, to strasznie mocno trzeba ciągnąć żeby poleciało cokolwiek.Myślę że to go zniechęciło też po części.Pociągnął kilka razy i na tym koniec.Kompletnie go nie chce.Musiałam zmienić na normalny standardowy smoczek i pije szczęśliwy! Sam kubeczek śliczny i żywe kolory ma.Syn nie rozstaje się z nią.Muszę często zmieniać smoczki bo ten osad gromadzący się w szczelinach strasznie mnie denerwuje.Czyszczę go i wyparzam ale co kilka dni muszę powtarzać te czynności dla lepszej higieny. A po dłuższym użytkowaniu butelki osad robi się także na dnie butelki.Trzeba kompleksowo ją myć,wyparzać i czyścić dno tam lubi zostawać osad. Bardzo dużym plusem tej butelki to że nie widać żółknięcia boków butelki podczas dłuższego użytkowania.

2017-08-16 08:36

Ojej pleśń fuj

2017-08-03 13:49

kolejny bardzo długo testowany przez nas produkt - niestety ale ciężko myje się końcówkę przez co zalęga się pleśń. Ale to chyba jedyny minus bo super sprawa między butelką smoczkiem a rurką <3

2017-07-08 12:19

Próbowałam dać córci butelkę niekapkę ale jesr stanowczo zq wcześnie. Próba nie była udana, no ale jesr wyraźnie napisane, że od 12 miesięcy. Może trzeba spróbować niekapka 6+ i się uda. Czas na zakupy

2017-07-06 23:49

Olka a może za mocno jest dociśnieta ta gumowa cześć w środku ustnika?

2017-07-04 17:15

ZALETY Trwaly Wygodne uchwyty do malych raczek Nie zolknie Przetrwal wiele upadkow Nie zurzywa sie od czestego wyparzania Ladne kolory WADY Zbyt mocno trzeba ciagnac po czym leci zbyt maly strumien .

2017-06-19 11:21

Kubek niekapek, który otrzymałam od Lovi, do picia nie był jeszcze testowany (jeszcze czeka na odpowiedni moment), ale na pewno mogę powiedzieć, że jest bardzo ładnie i porządnie wykonany, swoim wyglądem przyciąga uwagę nie tylko dzieci, ale i dorosłych, ma bardzo fajny kształt i poręczne rączki do trzymania.

2017-06-12 11:51

Kubek niekapek z kolecji Folky - corka pije, nie rozlewa, coz wiecej chciec. Do mnie przemawia przede wszystkim design - piekny, nawiazujacy do tradycji. Ladne kolory, praktyczny, kubeczek nie do zdarcia. :) No i zgadzam sie z Ewelina - bardzo przydatne jest to, ze mozna wymieniac ustniki - czy to ze wzgledow higienicznych czy innych :)

2017-06-04 22:15

Mieliśmy ostatnio okazję przetestować kubeczek z kolekcji Folky. Wcześniej mielismy już kubek treningowy, do ktorego dokupowalam ustniki z oznaczeniem 12+, zeby nie kapaly. Kubek jest rewelacyjny. Córka pije z kubeczka bez problemu, nie kapiez niego, a przy tym jest przepiękny:) Jest lekki i poręczny, dzięki czemu córka sama z niego pije, w każdej pozycji. Dodatkowym plusem jest to, ze można z łatwością dokupić ustnik, gdy poprzedni sie "zużyje" (ja wymieniam ustniki ze względów higienicznych, tak jak smoczki w butelkach). Po raz kolejny polecam produkt marki Lovi bez żadnych wątpliwości!

2017-02-04 08:16

No u Nas te kubeczki nie zdaly egzaminu jezeli chodzi o picie ale za to świetnie zdal egzanim jako gryzak :-D niewiem czy trafiliśmy na jakis ciężki model ale mnie bylo ciezko sie z tego kubeczka napic a co dopiero synkowi :-) My przeszlismy na kubeczek 360 :-)

2017-02-03 17:42

Jak tylko przyszła do nas paczuszka pierwsze to córcia wyciągnęła kubeczek i zaczęła z nim chodzić po całym domu, nie chciała mi go oddać . Gdy nalałam jej do niego herbatki, to od razu wiedziała jak ma pić, nie miała żadnego problemu z piciem z kubeczka, załapała od razu jak ma z niego korzystać :) Teraz jest w codziennym użyciu. Kubeczek rzeczywiście nie kapie, został solidnie wykonany lądował kilkadziesiąt razy na podłodze i nic się z nim nie stało. Jest idealny dla małych rączek. Także z myciem nie ma problemów, wszystko łatwo się i szybko się myje.

2017-01-05 01:24

Córka aktualnie uczy się z niego korzystać, z każdym dniem robi postęp i kilka razy udało się jej napić, więc jest dość prosty w nauce. Na pewno mogę o nim powiedzieć, że poza pięknym wyglądem jest bardzo wytrzymały. Kilkanaście razy lądował z wysokiego krzesełka na podłogę i nadal jest cały. Mycie jest bezproblemowe, bez ryzyka pleśni, ponieważ każda część jest do rozmontowania. Zanim podałam go córce, sama spróbowałam jego działania i myślę, że bardzo fajnie ćwiczy mięśnie buźki dziecka, przygotowując do następnego etapu nauki picia.

2016-09-05 09:10

Moja córcia dosłownie uwielbia kubeczek. Może nie do końca jeszcze umie z niego pić, ale dzielnie trenuje. Wersja różowa z kolekcji Folky jest cudna, żywe kolory interesują córeczkę. Kubeczek faktycznie nie kapie, a córa lubi nim sobie potrząsać. Bo poza piciem kubeczek służy też zabawie :) Kubeczek wygodny i solidny. Łatwy w utrzymaniu czystości.

2015-11-04 14:18

posiadamy kubek niekapek 6+ oraz ten rozowy z kolekcji folky jest nie tylko przepiekny kolorowy ale takze idealny dla dziecka. nic nie kapie kiedy moja corka bawi sie kubeczkiem machajac nim na wszystkie strony.

2015-11-02 12:25

Butelki niekapki w wersji kolorystycznej Folky są przepiękne;) co prawda córce musiałam zakupić smoczek dla młodszych dzieci który nie przypadł jej do gustu. Ale teraz jej kiedy jest starsza mogę zacząć naukę z niekapka;) Butelka córce przypadła do gustu jej kolory zachęcają nawet dziecko które unika picia;) uchwyty są na tyle wygodne że córka sama potrafi trzymać butelkę. Polecam każdemu butelki lovi

2015-10-13 20:46

Cieszyłam się, że dostaniemy niekapek do testowania, bo mamy treningowy i małemu ładnie idzie picie z niego, ale ładnie mu idzie kapanie wszędzie, potrząsa butelką i wszystko mokre. Dziś dostaliśmy niekapek i nie kapie jak chce chlapać, ale ciężko idzie z piciem, ciągnie i ciągnie i ledwo leci. Myślałam, że nie leci i spróbowałam pociągnąć i faktycznie ciężko idzie i chyba przełożymy ustnik na ten treningowy, i będę musiała się pogodzić z kałużami :(