Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących Mój Kubek Niekapek

Data utworzenia : 2019-03-26 15:16 | Ostatni komentarz 2021-03-09 20:16

Redakcja LOVI

3126 Odsłony
23 Komentarze

Podobają Wam się nasze kubeczki niekapki z miękkim silikonowym ustnikiem, ułatwiające naukę samodzielnego picia? Który wzór wybrałybyście dla Maluszka? Z serii Indian Summer a może jednokolorowe z misiem z kolekcji Buddy Bear? Koniecznie podzielcie się z nami opinią na ich temat. :-)

2019-09-14 12:15

Córka ma 6 mc, na piersi i bez problemu załapała o co chodzi w tym kubku. Czasem nawet udaje jej się napić samej :)  Mamy  piękny kubeczek z serii Indiana summer. 

2019-08-30 22:17

Podobają mi się te stonowane kolory kubeczkow i delikatne wzory. Synek jak pierwszy raz dostał kubek do ręki to odrazu umiał z niego pić. Faktycznie jak większość płynu się wypije to ten ustnik robi się wklesly choć na samym początku jest taka zależność, z czasem jakby już mniej. Nadruk stosunkowo szybko zaczął się scierac tak delikatnie, ale kubeczek jest u nas bardzo mocno eksploatowany bo okazał się rewelacyjnym rozwiązaniem jeśli chodzi o odstawienie od piersi a już myślałam że w nocy to niemożliwe, było szarpanie za bluzkę, aż w naszych rękach znalazł się mój kubek niekapek, myślę że ma tu znaczenie kształt i tworzywo z jakiego jest zrobiony ustnik co na swój sposób może maluchowi przypominać pierś także żadne mankamenty kubka mi nie przeszkadzają bo udało się bez płaczu i histerii zakończyć karmienie piersią u malucha, który pod tym względem nie dawał za wygraną :)

 

2019-08-18 23:36

Jestem mile zaskoczona tym że mimo że mój synek ma 8 miesięcy świetnie sobie radzi z piciem. Kubeczki niekapki z nową silikonowa końcówka są rewelacyjne pomimo ząbków nic się nie dzieje z kubkiem . Ale jak to smoczki silikonowe zdarzył się nam odbarwić i już nie wygląda tak ładnie jak na początku . Ubolewam że nie można dokupić samej części silikonowej tylko trzeba cały kubeczek kupić . 

2019-08-07 16:54

Nasz ulubiony kubek. Jest naprawdę świetny

2019-08-07 16:54

Nasz ulubiony kubek. Jest naprawdę świetny

2019-08-07 16:54

Nasz ulubiony kubek. Jest naprawdę świetny

2019-08-07 16:54

Nasz ulubiony kubek. Jest naprawdę świetny

2019-07-31 22:16

Podobają mi się te kupki niekapki z Indian Summer choć wszystkie są świetne.juz nie długo będziemy testować z Indian Summer przy rozszerzaniu diety  :)