Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących Mój Kubek Niekapek

Data utworzenia : 2019-03-26 15:16 | Ostatni komentarz 2021-03-09 20:16

Redakcja LOVI

3103 Odsłony
23 Komentarze

Podobają Wam się nasze kubeczki niekapki z miękkim silikonowym ustnikiem, ułatwiające naukę samodzielnego picia? Który wzór wybrałybyście dla Maluszka? Z serii Indian Summer a może jednokolorowe z misiem z kolekcji Buddy Bear? Koniecznie podzielcie się z nami opinią na ich temat. :-)

2021-03-09 20:16

Świetny kubeczek . Łatwy w utrzymaniu czystości super pasuje do uchwycenia przez małe raczki . Bardzo praktyczne ze nic się nie wylewa jak dziecko potrząśnie . Dodatkowo bardzo ładny mamy dziewczęcy z kolekcji Indian summer . Zastanawia mnie tylko czemu są one 12+ bo my używamy od jakiegoś 8-9 miesiąca i bez problemu :)

2020-03-05 11:32

Miałam przyjemność testować kubek niekapek z serii Indian Summer i jestem nim zachwycona. Kolorystyka bardzo subtelna. Wybrałam wersję niebieską, więc może być i dla chłopca jak i dla dziewczynki. Ustnik się nie odkształca, nie wchłania też zapachów. Jest też bardzo wygodny do nauki. Rączki pozwalają synkowi samemu trzymać ten kubeczek. Nawet się kłócił ostatnio z kuzynką jak chciała go napoić, a on sam chciał trzymać. Dla mnie też się sprawdza, bo bardzo łatwo jest go rozłożyć i umyć. Dodatkowo podoba mi się opcja, że nakrętka z niekapka pasuje też do kubka 360, bo i taki mam, więc jakby coś się uszkodziło np. w ustniku, to wtedy będę miała jakby 2 kubki 360 stopni.

2019-11-14 13:07

Kubek Niekapek z kolekcji Buddy Bear - Jest cudowny, ma piękny wygląd, śliczne pastelowe kolory i motyw kochanego misia. Jest mega pojemny bo aż 250 ml choć nie jest wielki a raczej poręczny. Kubek przeznaczony jest dla maluszków, które ukończyły pierwszy rok życia, choć myślę że może sprawdzić się nawet wcześniej ( w zależności jak dziecko nauczone jest pić). Kubeczek ma dwa uchwytu przez co maluszek bez problemu może samodzielnie go trzymać i po prostu delektować się zawartością. Kubek posiada zatyczkę (bo wiadomo higiena najważniejsza), którą bardzo łatwo się zdejmuje. Kubeczek ma silikonowy, miękki ( z możliwością wymiany gdy dziecko pogryzie) ustnik. I oczywiście musiałam sprawdzić czy faktycznie jest niekapkiem , no i póki co nic z niego nie kapie. Zobaczymy jak długo przetrwa i będzie niekapkiem po użytkowaniem, ale póki co produkt świetny i w 100% zgodny z opisem. 

2019-11-10 21:51

U nas tak jak pisałam wcześniej niekapek służy do podawania mleka. Synek już wie w niekapku jest mleko i nic innego tam nie znajdzie - dla mnie rewelacyjne rozwiązanie na noc tylko jak nie upilnuje by nie gryzl ustnika to po czasie jest przegryziony. Z tego powodu kupiłam kubek z kolekcji Buddy Bear na targach więc cena była w miarę ale po czasie nadruk zaczął się scierac i ustnik znów przegryziony. Szkoda mi za każdym razem kupować nowy kubek skoro jest dobry tylko ustnik do wymiany, ale myślałam że  innej opcji nie ma bo ktoś tak wcześniej wspomniał dlatego chce sprostować tą informację bo same ustniki do mojego kubka niekapka idzie kupić, właśnie kilka kupiłam na aptece gemini a sporo mam z niej korzysta i gdyby miał ktoś wątpliwości to ustnik 9 m+ pasuje do kubka 12 m+

2019-10-29 11:08

Testujemy niekapek buddy bear. Córka nie ma problemów z piciem z niego. Jedyne co mnie martwi, że podczas picia córka gniecie nosem część silikonową i powoduje że się zapada do wnętrza kubka przez co Dziubek nieergonomicznie się wygodna. 

2019-10-15 13:43

Jestem zadowolona z kubka niekapka , nie myje go w zmywarce i schodzi obrazek i nie wiem czy wszystkie kubeczki tak mają czy my tak trafiliśmy że się ściera . Ale mimo wszystko najlepszy kubeczek jaki używaliśmy . Synek świetnie opanował picie z kubeczka 

2019-10-02 09:59

My akurat testujemy kubek niekapek z kolekcji Indian Summer. Córeczce bardzo wygodnie się go trzyma i uczy się z niego sama pić. Coraz lepiej jej idzie. Ustnik jest miękki a butelka bardzo poręczna 

2019-09-24 10:59

My już 2 raz go dostaliśmy do testów. Teraz miał trafić do koleżanki ale młody się upał że to jego kubek i nie chciał Oddać. Widać że przypadł mu do gustu