Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelki Trends

Data utworzenia : 2019-01-04 09:31 | Ostatni komentarz 2022-02-04 20:48

Redakcja LOVI

6428 Odsłony
39 Komentarze

Zdobione butelki Trends dostępne w dwóch kolekcjach Indian Summer i Botanic to nasza nowość. Co o nich sądzicie? Podobają Wam się kolorowe wzory? O opinie szczególnie prosimy laureatów styczniowych testów.

2019-02-28 23:22

Świetna jest ta butelka wzór nie schodzi po myciach smoczek dymamiczny niezaburzajacy odruchu ssania. Butelkę dobrze się trzyma w ręce A do tego ma cudna grafikę! Łatwo się myje ją A oprócz tego zatyczka butelki służy też jako kubeczek do pojenia

2019-02-26 15:09

Butelka jest bardzo ładna. Niestety dla nas już trochę za mała do mleka, ale herbatkę mój synek pije z niej bardzo chętnie. Mogę śmiało polecić.

2019-02-21 21:48

Dorotka miałam to samo nie mogłam się przyzwyczaić że nie mają wgłębień jak medical ale tak jak mówisz idzie sie przyzwyczaić . I fakt medical można zrobić do 150ml a trends 120ml u nas się sprawują idealnie póki mały je 120ml używamy później będziemy robić w nich herbatki bo wzory są przepiękne i nie wyobrażam sobie żeby ich nie używać . Super wyglądają jak jest mleko wypełnione super wtedy widać wyraźnie wzór i kolory .

2019-02-21 11:14

Butelki Trends są troszkę krótsze od tych Medical łatwiej miesza mi się w nich mleko.Na początku brakowało mi tych wycięć na palce które ułatwiają trzymanie butelki w czasie karmienia tj.maja te Medical ale już się przyzwyczaiłam.Michaś odrazu polubił te piękne kolorowe butelki. Po wyparzaniu w wyparzaczu narazie nie bledną wzory

2019-02-20 09:48

Dziękuję za wyróżnienie. Buteleczki wizualnie bardzo piękne. Jest to jedyna buteleczka a w sumie smoczek z którego piję córeczka. Próbowaliśmy innych firm to teraz butelki leżą w szawce.

2019-02-11 21:17

Mamy teraz i jak zwykle nie zawiodłam się .. są cudne ! <3

2019-02-10 23:37

Justyna a mi się Indianin podoba i synek pije z butelki . Jemu to różnicy żadnej nie robi hehehe . Nie ma różowych akcentów to dlaczego by nie dla chłopca . Ale wzór botanic bardziej mnie ujął

2019-02-09 20:48

Dziękuję za wyróżnienie. Udało mi się dostać do testów butelkę Indian :) Botanic mają bardziej wyraźny wzór, Indian bardziej delikatny. Na butelce sam napis mógłby być bardziej czarny byłby wtedy bardziej wyraźny. Według mnie Botanic również nadaje się dla dziewczynki pomimo niebieskiego wzoru. Natomiast Indian według mnie nie nadaje się dla chłopca.