Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelki Trends

Data utworzenia : 2019-01-04 09:31 | Ostatni komentarz 2022-02-04 20:48

Redakcja LOVI

6371 Odsłony
39 Komentarze

Zdobione butelki Trends dostępne w dwóch kolekcjach Indian Summer i Botanic to nasza nowość. Co o nich sądzicie? Podobają Wam się kolorowe wzory? O opinie szczególnie prosimy laureatów styczniowych testów.

2019-12-18 20:59

Córcia butelkę zaakceptowała odrazu. Smoczek nie zaburza odruchu ssania i z łatwością łączymy karmienie piersia i butelka kiedy czasem muszę odciągnąć pokarm. Butelka łatwa w utrzymaniu czystości, dodatkowo zdobienia są bardzo ładne co cieszy oko :) 

2019-12-12 00:16

Zaletą butelek Lovi jest miękki korek, który nie wyślizguje się dziecku podczas ssania (tak miałam przy podawaniu innej firmy z twardy korkiem). Minus jest taki, że wszytkie łącznia i wypustki zachodzą mlekiem i trzeba mieć sokoli wzrok, aby dokładnie tmkorek umyć, przy zwykłym korku z Canpola rego nie ma. Plus za ladne wykonanie. Biorąc pod uwagę otwory to akurat dla mojego dziecka korek 0-3 jest odpowiedni w dalszym ciągu, choć kilka dni temu skończyło 4 miesiące. Przy korku 3-6 wszytko wylewa się z buźki bądź dziecko sie krztusi. Dziecko od początku ładnie piło z tej butelki. Niestety dokarmiając butelką pierś została odrzucona. 

2019-10-02 09:56

Udało nam się testować butelki ze smoczkiem dynamicznym Botanic. Szczerze mówiąc ta mniejsza 120 ml używamy od urodzenia więc idealnie nam się sprawdza. Córeczka ładnie nauczyła się ssać. Nie ksztusi się. Jakiś czas temu przeszłam na większą butelkę (jak otrzymałam paczkę) jednak mija córeczka nie jest w stanie za raz wypić więcej niż 150 ml więc starczają nam mniejsze butelki. Jestem bardzo z nich zadowolona. Wygląd też bardzo mi się podoba. 

2019-08-26 11:16

Mój synek po powrocie ze szpitala przez jakiś czas był dokarmiany mm i wybraliśmy buteleczkę z Lovi.Sprawdziła się wspaniale.Smoczek nie zaburzający naturalnego odruchu ssania to idealne rozwiązanie dla takich maluszków.Bardzo zależało mi na dalszym karmieniu piersią a ta butelka w tym nie przeszkodziła.Polecam.

2019-03-30 13:00

Testowalismy ostatnio buteleczki z tej kolekcji. Jak zwykle na Lovi sie nie zawiodłam! Na pierwszy rzut oka- są poporstu śliczne:) a jesli chodzi o fukcjonalnosc- smoczek miękki, anatomiczny. Córeczka fajnie daje sobie z nim rade. Myje sie je wygodnie, są bardzo wygodne też w użytkowaniu. Trzyma sie je komfortowo, choc wole wersje medical- wydaje mi sie, że jest wygodniejszy do trzymania. A kubeczek w formie zatyczki to genialny pomysł, plus podziałka to kolejny ogromny punkt na plus. Świetnie sprawdza sie w trakcie rozszerzania diety i przechodzenia z kubkow treningowych i niekapków do picia z otwartego kubeczka a na podziałce widać ile dziecko wypiło. Naprawde produkt godny polecenia!;) Ja tylko musiałam dokupić smoczki wieksze, bo te w pakiecie testowym były dla mniejszych dzieci.

2019-03-22 16:13

Nasze butelki czekają aż Maluszek przyjdzie na świat, opinie napiszę po testach.

2019-03-14 16:38

A teraz My! Jak dostałam te butelki to się zakochałam. Wzór jest idealny i śliczny, zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Od urodzenia używamy butelek Lovi, więc nie będę tutaj się rozpisywać o ich niezawodności, bo są u nas numer 1, ale zdecydowanie podbiły moje serce!

2019-03-06 22:20

Butelka jest świetna i ten wzór oby więcej wzorzystych butelek było :)