Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelki Trends

Data utworzenia : 2019-01-04 09:31 | Ostatni komentarz 2022-02-04 20:48

Redakcja LOVI

6376 Odsłony
39 Komentarze

Zdobione butelki Trends dostępne w dwóch kolekcjach Indian Summer i Botanic to nasza nowość. Co o nich sądzicie? Podobają Wam się kolorowe wzory? O opinie szczególnie prosimy laureatów styczniowych testów.

2020-08-25 11:40

Lovi tworzy Butelki jak zawsze idealne.Nadruki trwałe skala również.Bo kilkudziesięciu myciach nadal są takie same mimo wyparzania.ja to uwielbiam smoczki w butelkach lovi.Dziecko ssie i smoczek sie nie zapada.Plus również za to że są anty kolkowe.A co najważniejsze małe rączki dziecka bez problemu są w stanie trzymać samodzielnie butelkę.

2020-04-13 16:57

Podarowałam do testowania koleżance, która ma synka wiernego marce Lovi.Oczywiście mały był zachwycony kolejną butelunią ;) Fajnie się myją, ślicznie wyglądają ,są porządnej jakości.Wzory i skala są trwałe.Godne polecenia ,gdyż świetnie się spisują już od pierwszych dni życia.

2020-02-16 22:06

Cudna ? świetne do utrzymania czystości, nie pozostaje żaden osad jak przy butelkach plastikowych. Trwałe wyskalowanie i nadruki :)

2020-01-21 10:47

Butelki z kolekcji Botanic są eleganckie, przepiękny delikatny wzór, są solidnie wykonane, synek bez problemu zaakceptował picie  mleka z tej buteleczki:) 

Konto usunięte

2020-01-10 20:11

ah... buteleczki są przepiękne! :) Są tak piękne, że aż szkoda mi ich wypakowywać i dać dziecku :D Butelki i smoczki, tak jak i pozostałe z Lovi rewelacyjnie się sprawdzają. Co do wzoru i nadruku na butelkach: bardzo wytrzymały, przepiękny i elegancki. Może stać na wystawie :) Nadruk jest trwały - butelki myję w zmywarce i nic się z nimi nie dzieje. 

2020-01-09 21:22

Otrzymaliśmy do przetestowania butelki Trends Botanic i czekają do sierpnia na maleństwo, ale nie mogę się na nie napatrzeć i muszę napisać, że są po prostu PIĘKNE! Bardzo kobiece, eleganckie - z wielką przyjemnością je wypróbuję. Muszę przyznać, że miarka jest wyjątkowo czytelna. Fajnym dodatkiem jest dodatkowa miarka na zamknięciu butelki. Jest też bardzo poręczna i myślę, że dziecko nie będzie miało problemu, żeby je samodzielnie trzymać. Jak tylko przejdą testy praktyczne, na pewno zdam relację! 

2019-12-29 12:31

Zestaw butelek Trends Botanic u nas oczywiście jest w użyciu :) ale teraz tylko większą. Bo moja córeczka już chce więcej mleka pić. Wzór jest bardzo ładny, podziałki praktyczne. Z całego serca mogę polecić. Smoczki oczywiście z nami te dynamiczne od urodzenia wiec pasują tylko miałam przejść na odpowiedni do wieku 

2019-12-21 22:18

Używany butelkę botanice od razu jak ja dostaliśmy córka zadowolona od razu zauważyła.ze.sa inne aplikacje niż na innych butelkach .bardzo pomocny i fajny patent  z  kubeczkiem z podziałem . Wcześniej nie spotkałam .  Smoczek musiałam.zmienic na szybszy .zdecydowanie polecam .Nie zawiodłam.sie się jeszcze na tej marce. Tania i solidna marka polecam osoba które się zastanawiają n.nie ma nad czym