Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących podgrzewacz do butelek

Data utworzenia : 2019-01-03 15:17 | Ostatni komentarz 2024-04-16 14:43

Redakcja LOVI

9205 Odsłony
68 Komentarze

W grudniowych testach do wygrania była nowość - podgrzewacz do butelek ułatwiający rozmrażanie, podgrzewanie i wyparzanie. Do podzielenia się opinią zachęcamy przede wszystkim zwycięzców konkursu. Mamy, czy dzięki niemu przygotowanie jedzenia dla dziecka jest szybsze i wygodniejsze? Co o nim sądzicie? Czekamy na Waszą ocenę. :-)

2023-11-03 14:05

Podgrzewacz to Nasze wybawienie przy dokarmianiu.

Nie miałam go na liście wyprawkowej, ale dzięki obecności tutaj dostałam go zaraz po wyjściu ze szpitala.

Na ten moment uważam, że jest Nam niezbędny.

Polecam uwzględnić go przy zakupach przedporodowych.

 

Podgrzewacz ładnie wygląda. Nie jest zbyt duży także łatwo znaleźć na niego miejsce. Ma duży wyswietlacz. Można stosować w nim różne butelki- nie tylko Lovin(kolejny plus). Jak zakończy podgrzewanie pojawia sie dźwięk informujacjy o podgrzaniu wody.

Łączy w sobie kilka funkcji ( opcja 4 w1) co jest tylko dodatkowym atutem.

Obsługuje się go bardzo intuicyjnie. Jak coś niejasne to jest czytelna i prosta instrukcja 🙂 

Na ten moment korzystamy tylko z.ppdgrzewania wody. Pozostałe funkcje też pewnie wykorzystamy jeszcze.

2023-06-23 22:03

Podgrzewacz łączy w sobie aż 4 funkcje - szybko i równomiernie podgrzewa pokarm, utrzymuje temperaturę nawet do 10 godzin, stopniowo rozmraża pokarm, wyparza butelki i akcesoria do butelek. Nieduże gabaryty i ładny, estetyczny wygląd sprawiają, że dobrze prezentuje się na szafce. Super opcja jest opcja automatycznego wyłączania w przypadku braku wody w trybie hot. Posiada opcję skrócenia i schowania kabla. Dodatkowo w zestawie otrzymaliśmy miarkę, dzięki której wlejemy odpowiednią ilość wody. 

2023-06-19 06:08

Podgrzewacz 4 w 1 to mój pierwszy :) Zawsze wydawało mi się ,że to gadżet bez którego można sobie świetnie poradzić. A szkoda ,bo gdybym wiedziała jakie to funkcjonalne i ułatwiające podgrzewanie to już wcześniej bym o takim myślała :) 

Podgrzewacz lovi 4 w1 prócz tego ,że świetnie wygląda spełnia swoje funkcje.

Posiada tryb hot ,w którym ekspresowo podgrzewa :) Sama się zdziwiłam ,że tak szybko! Jest również możliwość sterylizacji co dla mnie ekstra :) Nawet wcześniej nie myślałam ,że podgrzewacz się do tego nada :) 

Fajna opcja z utrzymaniem ciepłej wody przez 10h. Dziecko nie zdąży się rozbudzić ,a mleko będzie gotowe :) 

No i funkcja butelka ,która świetnie się sprawdza do stopniowego rozmrożenia. Bardzo się przydaje :) 

 

Podgrzewacz łatwy w utrzymaniu czystości i prosty w obsłudze. Posiada miarkę na wodę, dzięki której wlejemy odpowiednią jej ilość. A gdy wody zabraknie to podgrzewacz samoistnie się wyłączy j zasygnalizuje ,więc dobra opcja.  

Kompletując wyprawkę tym razem z pewnością byłby na mojej liście :) Jest to urządzenie ,które naprawdę ułatwia szybkie i sprawne przygotowanie mleka czy podgrzanie / rozmrożenie obiadku :) 

2023-06-15 13:36

Podgrzewacz jest z nami nami już kilka dni i muszę przyznać ze zdaje test :) śmiało mogę go polecić każdej przyszedł mamie ułatwia życie nie tylko przy podgrzewaniu butelek ale również słoiczków jedno urządzenia a ma kilka funkcji jest tez latwe w użytkowania wszystko fajnie opisane 

ladnie wyglada nie zajmuje dużo miejsca woda jest idealne podgrzana do mleczka :) i szybko tez się nagrzewa wiec jak nawet zapomnimy włączyć po pływanie 10h nie ma co się martwic ja miałam taka sytuacje i chwila moment woda była już gotowa :) dziekujemy za możliwość testowania :) podgrzewacz 10/10 :)

2023-06-07 22:10

Nie miałam do tej pory podgrzewacza i powiem Wam, że żałuję. Uważam, że taki sprzęt 4w1 powinna mieć każda Mama w swojej wyprawce. Funkcja butelka - dzięki niej możemy rozmrozić pokarm i mieć butelkę z wodą na mleko zawsze pod ręką. W nocy to jest jednak zbawienie.  Funkcja HOT - w szybki sposób podgrzeje nam wodę na mleko czy przygrzeje słoiczek a także co mi się bardzo podobało, ze możemy wyparzyć butelkę i drobne akcesoria. W instrukcji jest wszystko ładnie opisane ile potrzeba wody, by odpowiednio podgrzać pokarm czy wodę. Funkcja obiadek utrzyma nam temperaturę pokarmu nawet do 3h. 

Podgrzewacz obsługuje się intuicyjnie, a duży czytelny wyświetlacz tylko nam to ułatwia.  Plus za samoistne wyłączenie w przypadku braku wody i za sygnalizację po skończonej pracy. To co mi się jeszcze podobało to kabel schowany w podstawie, odwijamy ile nam potrzeba i reszta nam się nie plącze na blacie. Jest ładny, elegancki i na pewno wpasuje się w każdą przestrzeń. U nas pojawił się kamień, ale szybko dzięki wodzie z octem się go pozbyliśmy:)

Ja jestem jak najbardziej na tak i zgadzam się z ANiss, że to must have i nawet nie ma co się zastanawiać nad zakupem. 

2023-06-07 13:55

wg mnie najlepszy sprzet jaki mógłby pojawić sie na rynku, obsługuje sie intuicyjnie, stale ciepła woda w podgrzewaczu to plus jeśli ma sie dziecko karmione butelką, nocne wstawanie do karmienie nie jest straszne kiedy butelka potrzebna jest na już i teraz;)

wg mnie podgrzewacz który powinna mieć lub powinna powaznie rozwazyć zakup przyszła mama bez wzgledu na to czy bedzie karmić piersią czy też butelką, szczerze mówiac sprawdza sie w każdej syytuacji ;) do sterylizacji podgrzewania wody czy też zupek w póżniejszym etapie życia malucha o rozmrażaniu nie wspomnę;) 

 

2023-03-10 14:46

Całkowicie zgadzam się, że podgrzewacz jest świetny. Codziennie używamy go przez ponad rok i gdybym musiała kupić drugiemu dziecku to wybrałabym taki sam ! Kiedyś używaliśmy inny podgrzewacz i oddaliśmy bo był nie do porównania ;) 

Podgrzewa 10h czyli wystarczający czas na podgrzewanie wody przez całą noc. Szybko podgrzewa dania jak i nadaje się do sterylizacji smoczków i butelek;) 

2023-03-10 14:40

Co prawda nie wygraliśmy do testów , ale dostaliśmy w prezencie od rodziny . jest to najlepszy podgrzewacz jaki mielismy , a mieliśmy już 3 ! .