Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących podgrzewacz do butelek

Data utworzenia : 2019-01-03 15:17 | Ostatni komentarz 2024-04-16 14:43

Redakcja LOVI

9208 Odsłony
68 Komentarze

W grudniowych testach do wygrania była nowość - podgrzewacz do butelek ułatwiający rozmrażanie, podgrzewanie i wyparzanie. Do podzielenia się opinią zachęcamy przede wszystkim zwycięzców konkursu. Mamy, czy dzięki niemu przygotowanie jedzenia dla dziecka jest szybsze i wygodniejsze? Co o nim sądzicie? Czekamy na Waszą ocenę. :-)

2023-03-04 17:14

Bardzo żałuję, że nie miałam go od początku - podgrzewacz jest bardzo przydatny i ułatwia życie rodzicom, zarówno karmionego piersią i mam kpi (do odgrzewania odciągnięte go pokarmu) oraz karmiących i dokarmiających mlekiem modyfikowanym.

Jest uniwersalny, bo można włożyć do niego butelki różnych firm, a także podgrzewać obiadki w słoiczkach lub woreczkach.

Podgrzewacz posiada w zasadzie 4 funkcje: szybkie podgrzewanie mleka lub obiadku, utrzymywanie temperatury do 10 godzin (świetna opcja na noc, żeby mieć gotową wodę zaraz po wybudzeniu maluszka), rozmrażanie pokarmów oraz możliwość sterylizacji butelek.

 

Urządzenie jest intuicyjne w obsłudze, posiada duży wyświetlacz i kilka przycisków.  Jedynym małym utrudnieniem jak dla mnie jest odmierzanie wody, jednak łatwo się do tego przyzwyczaić, a po krótkim czasie można nauczyć się na pamięć, ile wody potrzeba do danej czynności :) 

 

Sam podgrzewacz wygląda bardzo elegancko, zajmuje mało miejsca, można regulować długość kabelka, a utrzymanie go w czystości jest bardzo proste. W przypadku, gdy na grzałce pojawi się kamień, producent podał w instrukcji prostą metodę, jak można go usunąć. 

 

Urządzenie nie tylko posiada kilka zastosowań, co czyni go bardzo uniwersalnym i służącym przez dłuższy okres czasu, a dzięki swoim niedużym gabarytom świetnie sprawdzi się także podczas podróży. 

 

 

2022-03-31 01:07

Na wstępie chce bardzo podziękować Redakcji LOVI za możliwość przetestowania podgrzewacza LOVI 4w1. :) 

Już po tygodniu użytkowania podgrzewacza, nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego. Jest tak dobrym urządzeniem!!  I zdecydowanie naklejka na opakowaniu mówi sama za siebie totalny MUST HAVE każdej mamy .;) Moim skromnym zdaniem. 

Cudowny dizajnerski wygląd, sprawia że każdy kto wchodzi do pokoju pyta się co to jest i gdzie kupilam:)  ( Nie każdy chyba wie jak wygląda podgrzewacz haha)

Jest bardzo prosty w obsłudze,  posiada on 3 tryby :

  • - Butelka 
  • - hot
  • -obiadek

W trybie BUTELKA stopniowo  rozmrażam swoje mleczko i utrzymuje jego temp. nawet do 10h;)

W trybie HOT  podgrzewam pokarm w mgnieniu oka oraz wyparzam butelki, smoczki itp.

  • W trybie OBIADEK utrzymuje temp pokarmu do 3 h.;)
  • W zestawie znajduje się podgrzewacz , miarka oraz koszyczek na słoik.
  • Pasuje do większości typów butelek.
  • Ratuje mi życie w nocy:) Już nie muszę stać i gotować wodę na mleko w czajniku. Po prostu wstawiam butelkę z wodą nastawiam na 40°C i przez 10h mam cieplutką wodę na mleczko:)
  • Posiada również zabezpieczenie wyłączenia w przypadku braku wody oraz czytelny wyświetlacz.;)
  • Obiadki też super jest podgrzewac :) Wystarczy zaledwie parę minut jak nie 2 minutki , żeby obiadek był cieplutki i gotowy do sporzycia.:)
  • Łatwy w codziennym czyszczeniu. Zwracajcie jednak uwagę na wlewaną wodę do podgrzewacza , najlepiej przegotowaną. 
  • Jestem bardzo zadowolona I miło zaskoczona jak funkcjonuje się z podgrzewaczem. Życie jest łatwiejsze.I codzienne karmienie zajmuje zaledwie pare minut... Nie wydłuża się w czasie. 
  • Na ten moment nie wyobrażam sobie nie mieć podgrzewacza ;)
  • Buziaki;*
  •  

2022-03-31 00:29

Otrzymałam do testów podgrzewacz 4w1. Jestem zachwycona produktem.

Podgrzewacz pełni aż 4 funkcje:
- podgrzewa pokarm
- utrzymuje stałą temperaturę
- rozmraża pokarm,
- wyparza butelki i drobne akcesoria.

W pierwszej kolejności wypróbowałam funkcję wyparzania. Prócz otrzymanej butelki wyparzyłam też miedzy innymi smoczki. Dla mnie rewelacja. Ile to razy w czajniku gotowałam wodę, aby zalać smoczki wrzątkiem i zanim woda się zagotowała ja zapominałam o tym. Potem gdy potrzebowałam smoczków oczywiście były niewyparzone a woda w czajniku zimna. Teraz wrzucam do podgrzewacza, uruchamiam odpowiednią funkcję i zapominam o nich. A gdy ich potrzebuję mam idealnie wyparzone.

Jestem mamą karmiącą piersią a mój skarb jest jeszcze malutki, więc funkcję podgrzania pokarmu docenia mój mąż. Pierwszy test odbył się gdy akurat miałam wizytę kontrolną poporodową u ginekologa. Jak łatwo przewidzieć było opóźnienie, ale ja ściągnęłam mleczko i zostawiłam je w lodówce. Trochę się denerwowałam bo wcześniej maluszek nie pił z butelki i nie wiedziałam jak to będzie. Jednak zgodnie z relacją męża poradzili sobie doskonale, a pomógł mu podgrzewacz. Raz dwa mleczko z lodówki podgrzał a mój syncio miał pełen brzuszek. 

 

Podgrzewacz na stałe zagościł na kuchennym blacie i prędko nie zniknie. Bardzo przydatny sprzęt, zgrabny i można dopasować kolorystykę (jest szary lub biały) do swojego wnętrza. Polecam!!!

2022-03-28 19:31

Podgrzewacz u nas jest w nieustajacym trybie pracy od pazdziernika do teraz wiec prawie pol roku ;) przyznam ze ciezko jest mi sobie wyobrazić jak moglismy wczesniej nie miec takiego sprzetu kiedy urodzila sie starsza corka;)

Woda jest zawsze przygotowana gdy nadchodzi potrzeba przygotowania mieszanki, manewry temperaturą sprawiaja ze woda jest wlasnie taka jaka chcemy temperatura nie jest ani za wysoka ani zbyt niska jaka ustawisz taka masz;)

Koszyczek swietnie miesci butelki  jak rowniez rozne akcesoria do szybkiego wyparzania aczkolwiek jest nieco maly jak by chcial wyparzyc wszystko na raz ;) ale fajnie ze taka opcja jest  wrazie wyjazdu mozna sobie pojedynczo butelki czy smoczki wyparzyc;)

Super sprawdza sie funcja rozmrazania przyznam ze nie tylko obiadkow dla dzieci ale rowniez owocow ;) 

Wyswietlacz przejrzysty z czasomierzem odmierzajacym czas do uspienia moglby byc tam w sumie zegarek;) 

Jak dla mnie produkt nr 1 ;) chyba najbardziej intensywnie uzytkowany produkt zaraz po butelkach i smoczkach;)

2022-03-27 20:31

Podgrzewacz lovi

Podgrzewacz posiada bardzo ładny, elegancki design. Używam go do podgrzewania mojego mleka, obiadków, rozmrażania mleka jak również wyparzam w nim smoczki.

Jest to urządzenie wielofunkcyjne, dzięki którego szybko podgrzeję obiadek ze słoiczka bo wystarcza mi z reguły 4-5 minut w opcji hot i posiłek mam gotowy. 

Posiada tryb utrzymywania stałej temperatury wody, aż do 10 godzin. Myślę, że jest bardzo pomocne rozwiązanie dla mam karmiących mlekiem modyfikowanym gdzie mleko czasem trzeba szybko zrobić, a tu już odpowiednia temperatura w butelce zawsze jest .

Opcja wyparzania jest dla mnie super rozwiązaniem gdy chcę szybko wyparzyć smoczek czy butelkę . 

Pogrzewacz łatwo się czyści, jego obsługa jest bardzo intuicyjna. Nie zajmuje dużo miejsca. Są dwa dostępny wzory : biały oraz szary. Oba się pięknie prezentują

2022-03-26 07:38

Podgrzewacz ten jest super wielofunkcyjnym urządzeniem które sprawdza się nie tylko do podgrzewania pokarmu typu mleko ale również posiada funkcję podgrzewania obiadków tak zwanych słoiczków jak również funkcje wyparzania butelek i smoczków patrząc wizualnie podgrzewacz jest bardzo nowoczesnym eleganckim sprzętem  wpasowującym się swoim wyglądem do każdego wnętrza posiada duży dotykowy panel sterujący bardzo łatwy w obsłudze urządzenie to sprawdzi się w każdym domu świeżo upieczonych rodziców ułatwi im funkcjonowanie zarówno w tych pierwszych dniach maluszka jaki w późniejszym etapie jego rozwoju nie jest to produkt na chwilę lecz bardzo pomocny i przydatny na lata serdecznie polecam z całego serca

2021-12-16 21:03 | Post edytowany:2021-12-16 21:04

Elektryczny podgrzewacz do butelek

 

To sprzęt określony jako:

- szybki - bo podgrzewa pokarm już w 2 minuty (dla 80ml mleka/wody i temp. wyjściowej 21 st.)

- intuicyjny - posiada czytelny elektroniczny wyświetlacz dotykowy

- bezpieczny - sam się wyłączy w przypadku braku wody (w trybie hot)

- wygodny - można skrócić i schować kabel pod spodem urządzenia

- uniwersalny - będzie odpowiedni dla większości butelek i słoiczków.


Urządzenie łączy w sobie 4 funkcje - podgrzewania, utrzymywania temperatury, rozmrażania i wyparzania. Zanim je Wam przedstawię szczegółowo przejdźmy do prezentacji.


Podgrzewacz otrzymamy w kartonowym pudełku.

 

W zestawie oprócz urządzenia właściwego (składającego się z korpusu, koszyka na butelkę/słoiczek, pierścienia dopasowującego), znajduje się jeszcze miarka, pozwalająca odmierzyć odpowiednią ilość wody zgodnie z tabelą zamieszczoną w dodanej instrukcji.

 

Całość prezentuje się pięknie. Nie skłamię, gdy napiszę, że jak zawsze w przypadku produktów marki Lovi. Podgrzewacz jest mały, zgrabny, idealny do małych pomieszczeń. Dostępny jest w kolorze białym i szarym, więc wpasuje się w nowoczesne wnętrza.

 

Jest bardzo łatwy w obsłudze, bo posiada zaledwie kilka przycisków na dotykowym wyświetlaczu. 

 

Jest to ikona włącz/wyłącz a powyżej odpowiednio zmniejszenie temperatury (minus), zmiana trybu (kwadrat z kreseczkami), zwiększenie temperatury (plus). A więc sterujemy jedynie trybami pracy i temperaturą. Czas poszczególnych funkcji jest narzucony przez producenta.


Jak już wspomniałam podgrzewacz ma kilka opcji pracy.


Po podłączeniu wtyczki do prądu podświetla się panel dotykowy, urządzenie w tym momencie nie pracuje.

Za pomocą środkowego przycisku z kreskami przełączamy tryby pracy pomiędzy trzema dostępnymi:

- butelka

- hot

- obiadek.


Pierwszy z nich służy do utrzymywania temperatury pokarmów płynnych bądź do stopniowego rozmrażania. Rozmrażać można pokarmy zamrożone w woreczkach lub pojemnikach do tego przeznaczonych. Tryb ma automatycznie ustawioną temperaturę na 40 stopni oraz czas pracy do 10h. Temperaturę można zmienić i ustawić dowolnie w zakresie 35-50 stopni. Do rozmrażania sugerowana jest właśnie ta najniższa. 

 

Kolejny tryb - hot, pozwala w szybkim tempie podgrzać pokarm. Służy także do wyparzania butelek i akcesoriów. Nie ustawia się tutaj temperatury a zegar odlicza nam jedynie czas rosnąco (w pozostałych trybach malejąco).

 

Ostatni tryb - obiadek, pozwala utrzymać wybraną temperaturę pokarmów stałych do 3h. Tutaj temperatura zaprogramowana jest na 70 stopni a jej regulacja dozwolona w zakresie 50-90 st.


Co ciekawe, jeśli w urządzeniu zabraknie wody wyłączy się samo, sygnalizując to dodatkowo dźwiękiem. Uważam to za duży plus, gdyż zapewnia bezpieczeństwo. 

 

To na co warto zwrócić uwagę to również utrzymanie czystości. Jest ono bardzo proste, gdyż urządzenie należy tylko przecierać wilgotną ściereczką i wycierać do sucha. Szczególną uwagę należy poświęcić płycie grzewczej, gdyż to na niej po pewnym czasie lubi odkładać się kamień. Na to producent też ma sposób i, jak podaje w instrukcji, należy zastosować roztwór 50ml octu w 100ml ciepłej wody a następnie wlać do komory grzewczej i pozostawić na maksymalnie 30 minut. 

 

Podgrzewacz jest naprawdę intuicyjny w obsłudze. W moim domu korzystamy z niego wszyscy - ja i mąż oraz dziadkowie, którzy dbają o swoje wnuki w sytuacjach awaryjnych. Wtedy bez problemu przygotowują pokarm dla maluchów, a głównie tego młodszego, karmionego nadal tylko piersią. Starszemu synkowi sama czasem podgrzewam lub rozmrażam przygotowane przeze mnie zupy. Dzięki temu posiłki dla niego są gotowe zawsze na czas. Jestem też spokojniejsza bo gdy nie mam chęci do gotowania wystarczy otworzyć zamrażarkę. :)

Podgrzewacz sprawdza się również, gdy chcę na szybko wyparzyć tylko dwa smoczki. Posiadam sterylizator ale jest to spore urządzenie i nie zawsze chce mi się go rozkładać. Trzeba też do niego "nazbierać " przedmiotów, a nie codziennie używam butelek. Także w tym wypadku mała komora podgrzewacza sprawdza się idealnie.

Myślę, że niedługo, podczas rozszerzania diety młodszemu synkowi, będzie w użyciu jeszcze częściej, bo naprawdę ułatwia przygotowywanie i podawanie dziecku mniejszych porcji.


To kolejny produkt z tych, bez których da się przeżyć...dopóki się z nich nie skorzysta. 😉 Bez dwóch zdań ułatwia mamuśkową rzeczywistość. :)

 

Ja jestem z niego bardzo zadowolona i dziękuję za możliwość przetestowania. Udało mi się dwa razy - w obu przypadkach otrzymałam taki sam produkt w kolorze białym, i jeden z nich zawiozę do dziadków, gdzie oprócz moich dzieci skorzystają z niego też inne dzieciaki z rodziny.

 

Zapraszam również do recenzji ze zdjęciami: https://kawauzolzy.blogspot.com/2021/12/elektryczny-podgrzewacz-do-butelek-lovi.html

2021-12-14 14:56

Na początek chciałabym podziękować firmie LOVI za możliwość przetestowania tego cudownego urządzenia.
Podgrzewacz LOVI przyszedł w kartonowym pudełku. W skład zestawu wchodzi: podgrzewacz, koszyczek, osłonka, miarka i instrukcja obsługi. 

Podgrzewacz ma fajny design, swoim wyglądem będzie pasował do każdej kuchni i nie zajmował w niej dużo miejsca. Możemy go spotkać w dwóch wersjach kolorystycznych: szarej i białej. 

Urządzenie ma czytelne tryby pracy łączące 4 funkcje:

- w trybie butelka stopniowo rozmrozimy pokarm i utrzymamy jego temperaturę przez około 10h.

- w trybie obiadek utrzymamy wybraną temperaturę do 3h

- w trybie hot szybko podgrzejemy pokarm

- w trybie hot wyparzymy butelki i ich akcesoria.

Podgrzewacz jest szybki, bezpieczny, wygodny i intuicyjny. Posiada elegancki duży czytelny wyświetlacz. Dodatkowy plus za możliwość schowania kabla pod podgrzewaczem. Otwór podgrzewacza będzie pasował do większości butelek i słoiczków. 

Gdy tylko dostałam podgrzewacz nie mogłam doczekać się, aż go użyję. I mówią, że ” jak coś jest do wszystkiego , to jest do niczego” w tym przypadku się to nie sprawdziło. Nie wiem jak do tej pory funkcjonowałam bez tego urządzenia. Jedno urządzenie, a 4 funkcje. Nie posiadam sterylizatora więc korzystam z wyparzania butelek, smoczków. Jest to super opcja dla osób mających małą kuchnię, a sterylizator trochę miejsca jednak zajmuje. Podgrzewam także wodę na mleczko tylko w dwie minuty!

Bardzo łatwo się go czyści z kamienia. Wystarczy 100 ml wody i 50 ml octu i po pół godzinie mamy urządzenie jak nowe:)

 

Warto wspomnieć, że podgrzewacz został wyróżniony nagrodą MUST HAVE . Uważam, że My jako Mamy zgodnie powiemy, że to MUST HAVE każdej wyprawki:P