Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących podgrzewacz do butelek

Data utworzenia : 2019-01-03 15:17 | Ostatni komentarz 2023-12-17 00:44

Redakcja LOVI

9096 Odsłony
66 Komentarze

W grudniowych testach do wygrania była nowość - podgrzewacz do butelek ułatwiający rozmrażanie, podgrzewanie i wyparzanie. Do podzielenia się opinią zachęcamy przede wszystkim zwycięzców konkursu. Mamy, czy dzięki niemu przygotowanie jedzenia dla dziecka jest szybsze i wygodniejsze? Co o nim sądzicie? Czekamy na Waszą ocenę. :-)

2021-05-14 11:04

Jestem już na ostatniej prostej przed zostaniem mamą po raz pierwszy.

Chyba wszystko z wyprawki już mam.

Zastanawiam się właśnie tylko nad czymś takim jak podgrzewacz. Uwielbiam urządzenia wielofunkcyjne bo nie mamy dużo mniejsza do przechowywania. Jednak mój mąż ciągle ma wątpliwości i mówi że coś takiego jest niepotrzebne. Tak jak i sterylizator bo przecież jest wrzątek, garnek itd.

 

Faktycznie to.urzadzenie tak zmienia jakość życia ? 

Czym go przekonać w takim razie ? ;)

2021-05-14 09:54

Bardzo fajny produkt, w użyciu intensywnym bedzie jak pojawi sie dzidzius;)

Nie jest to zwykly podgrzewacz to produkt na miare 21wieku;) 

Wyglad nie szpeci kuchni,  dostepny w 2 kolorach.

Duzy wyświetlacz kształt i koloru dodaje nowoczesnego wygladu;)

4 funkcje w tym sprzecie to ju kosmos ;) rozmrazanie, podgrzewanie wody mleka na długi czas, no i wyparzanie ta opcja najbardziej mi sie spodobała, gdyż nie potrzebny jest dodatkowy sprzęt na blacie kuchennym;)

2021-04-23 19:27

W podgrzewaczu bardzo podoba mi się funkcja wyparzania butelek. Jednak taką opcję posiada niewiele modeli. Jest to duże ułatwienie dla osób, które karmią mlekiem modyfikowanym,a nie mają miejsca na sterylizator,który de facto zajmuje dużo miejsca. Ma bardzo ładny design i jest nie dużych rozmiarów �

2021-04-22 16:37

Podgrzewacz jest już w intensywnym użyciu. Super przydatna funkcja utrzymywania temperatury pokarmu i wody oraz funkcja wyparzania akcesoriów. Szybciutko podgrzewa jedzenie do wymaganej temperatury. Bardzo ułatwia życie przy małym głodomorze :)

2021-04-21 11:52

Dotarł do nas jest mega 4w1 idealnie nadaje się do podgrzewania utrzymywania ciepła wyparzania  cczy rozmrażania w 100%pełni każda z tych funkcji . Polecam ☺

2021-02-08 17:15

Śliczny i łatwy w użytku, poreczny i intuicyjny. Pasuje do każdej butelki jaka posiadam albo do każda butelka do niego pasuje. Szybko nagrzewa, rewelacja! 

2020-12-29 14:42

Podgrzewacz mamy co prawda nie testowaliśmy ale zdecydowaliśmy się na zakup sami Ale mogę szczerze polecić  każdemu świeżo upieczonemu rodzicow i bo przyda się naprawdę na długi czas zaczynając od tego że będziecie grzać w nim mleko w butelce a kończąc na gotowych zupkach w sloiczkach  jeśli  tylko  lovi zrobiło  by jeszcze to cudo w wersji bez przewodowej to był by juz naprawde kosmos mozna by bylo zabrać go gdzies ze sb i zagrzac  mleko w samochodzie gdzies w trasie albo zeby kabel mial wymienny kabel z końcówką do zapalniczki 

2020-12-16 22:46 | Post edytowany:2020-12-16 22:47

Ten podgrzewacz to super sprawa. Bardzo łatwe menu. Kilka funkcji  a tylko jedno urządzenie. Najbardziej lubię w nim to, że nie muszę pilnować temperatury wody, wkladam butelkę z wodą i temperatura zawsze odpowiednia tylko wsypuję daną ilość mleka i gotowe. Utrzymuje temp. do 10 h, więc jak trzeba w nocy wstać to szybko i mleczko gotowe. Nie muszę myśleć ile wlac wody żeby podgrzac pokarm bo wszystko jest opisane w instrukcji. To samo z wyparzaniem. Polecam.