Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących podgrzewacz do butelek

Data utworzenia : 2019-01-03 15:17 | Ostatni komentarz 2024-04-16 14:43

Redakcja LOVI

9203 Odsłony
68 Komentarze

W grudniowych testach do wygrania była nowość - podgrzewacz do butelek ułatwiający rozmrażanie, podgrzewanie i wyparzanie. Do podzielenia się opinią zachęcamy przede wszystkim zwycięzców konkursu. Mamy, czy dzięki niemu przygotowanie jedzenia dla dziecka jest szybsze i wygodniejsze? Co o nim sądzicie? Czekamy na Waszą ocenę. :-)

2021-12-09 18:01

Bardzo ucieszyłam się z możliwości przetestowania podgrzewcza, jednak najbardziej zadowolony jest mój mąż, który miał już dość stosowania kąpieli wodnych w celu podgrzania odciągniętego wcześniej mleka. Sprzęt ten szczególnie przyda nam się podczas rozszerzania diety naszego malucha. Podgrzewacz składa się z komory grzewczej, koszyka na butelkę lub słoiczek, pierścienia dopasowującego oraz bardzo czytelnego panelu sterowania. Ogromnym plusem jest również załączona do podgrzewcza miarka umożliwiająca wlanie odpowiedniej ilości wody w zależności od ilości pokarmu, który chcemy podgrzać. Tutaj pomocna jest instrukcja zawierająca tabelę wskazującą dostosowanie wody do ilości i rodzaju pokarmu oraz sposobu jego wcześniejszego przechowywania. 

Podgrzewcza można używać do:

  1. Szybkiego podgrzewania pokarmu – samo podgrzanie pokarmu jest ekspresowe i łatwe. Funkcja ta umożliwia podgrzanie zarówno mleka jak i słoiczków co jest ogromnym plusem szczególnie przy rozszerzaniu diety. W końcu można zapomnieć o kąpieli wodnej i zastanawianiu się czy mleko będzie już mieć odpowiednią temperaturę 😊
  2. Utrzymanie temperatury pokarmu – tutaj również można utrzymywać temperaturę zarówno pokarmów płynnych jak i stałych typu słoiczek. Urządzenie utrzymuje temperaturę przez 10h (uważam że bardzo długo) dla płynów i 3h dla słoiczków. Możemy również sami w razie potrzeby zmienić temperaturę, której zakres jest uzależniony od typu pokarmu.
  3. Rozmrażanie pokarmu – świetna opcja przy rozszerzaniu diety, która umożliwia rozmrożenie zupek, obiadków itp. Trzeba tylko pamiętać aby znajdowały się w pojemnikach, które zmieszczą się w komorze podgrzewacza. 
  4. Wyparzanie – ta opcja zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, ponieważ urządzenie umożliwia wyparzenie butelek i innych drobnych akcesoriów. Nie trzeba więc kupić osobnego urządzenia, mamy zarówno oszczędność kasy jak i miejsca 😊

Urządzenie samo w sobie jest małe, zgrabne, nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwe w czyszczeniu. Należy pamiętać aby stosować przegotowaną wodę aby nie osadzał się kamień. Jego pojawienie się jednak nie jest problemem, ponieważ wystarczy wlać do komory mieszankę wody z octem.

Bardzo dziękujemy Lovi za możliwość przetestowania podgrzewacza do butelek. Zgodzę się więc z naklejką na opakowaniu, jest to Must Have każdej mamy 😊

2021-12-07 10:59

Po prawie 8 miesiącach użytkowania, mogę uaktualnić swoją opinię na temat podgrzewacza. Najpierw do testów dostałam podgrzewacz w kolorze szarym, teraz dostaliśmy biały. Oba są bardzo ładne i posiadają prosty design. Podgrzewacz posiada mały, prostokątny wyświetlacz, koszyczek, oraz ogranicznik uciekania pary wodnej, a także miarkę do nalania odpowiedniej ilości wody.

Podgrzewacz posiada 4 tryby pracy: podgrzewania pokarmu, utrzymywania temperatury, wyparzania i rozmrażania. Nam przydały się pierwsze 3 tryby. Podgrzewanie pokarmu jest szybkie i efektywne, natomiast aby otrzymać pokarm w pożądanej temperaturze, należy do podgrzewacza nalać mniej wody niż jest to wskazane w instrukcji. Funkcja wyparzania jest również bardzo przydatna, jeżeli potrzebuje się na szybko wysterylizować np. jedną butelkę, czy dwa smoczki. Do większej ilości, wiadomo, trzeba użyć garnka lub sterylizatora. Wyparzanie w tym wypadku ma raczej charakter doraźny, ale jest bardzo przydatne. :) My najwięcej korzystaliśmy z funkcji utrzymania temperatury, ponieważ mamy dziecko karmione mm i zależało nam na tym, żeby móc jak najszybciej mieć podgrzane mleczko. Muszę powiedzieć, że ta opcja jest rewelacyjna, bo przez bite 10 godzin nie muszę się martwić, czy mam przygotowaną wodę na mleko, po prostu wstawiam butelkę z wodą, ustawiam odpowiednią temperaturę i gotowe. :)

Podgrzewacz jest łatwy w czyszczeniu i odkamienianiu - wystarczy po prostu woda z octem. :)

2021-12-06 20:53

W podgrzewaczu bardzo podoba mi się funkcja wyparzania butelek. Jednak taką opcję posiada niewiele modeli. Jest to duże ułatwienie dla osób, które karmią mlekiem modyfikowanym, a nie mają miejsca na sterylizator, który de facto zajmuje dużo miejsca. Ma bardzo ładny design i jest nie dużych rozmiarów .

Ja jednak najczęściej używam opcji podgrzewania mleko na szybko. Wlewam tak naprawdę na oko wodę ,ale jest do tego specjalna miarka i w sumie z niej korzystałam jak podgrzewałam swoje mleko bo w tedy miałam zapewniona idealną temperaturę. Ccdziennie podgrzewam mleko córce i to dla mnie duże ułatwienie bo mieści się tam nawet kubek lovi , a od niedawna podgrzewam obiadki syna. Dla mnie to mega ułatwienie bo nie muszę tyle zmywać 

2021-12-03 16:46

Kolejny plus jaki dostrzegłam ostatnio w podgrzewaczu ;) to możliwość zwinięcia przewodu w podstawce;) 

2021-10-29 16:57

Może w tych testach się uda:P

2021-10-27 11:52

My niestety nie mieliśmy okazji podgrzewacza zdobyć do testów natomiast mamy go od pierwszych dni maluszka i jest to zdecydowanie największa rewelacja jaką bez dwóch zdań mogę polecić każdym rodzicom

2021-10-27 11:31

podgrzewacz w intensywnym użytku zarówno do grzania wody na mleko jak również mleka odciągnietego i wyjetego z lodówki.

 podgrzewacz świetnie sie sprawdza do szybkiego podgrzania wody by przygotować mieszankę jak również to utrzymania temperatury wody gdy najdzie potrzeba szybkiego przygotowania mieszanki.

Jedyny minus to wyparzanie;( jak dlamnie mogłaby być nieco wieksza komora by móc wyparzyć nieco więcej elementów niżeli samą butelkę

Jak dla mnie produkt godny polecenia, zwłaszcza nocą kiedy trzeba co chwila dokarmiać maluszka ;)

2021-08-17 17:48

Nasz numer 1 w wyprawce. Jestem bardzo szczęśliwa że mogłam go przetestować i testuje do tej pory codziennie. 

Ma funkcje podgrzewania mleczka, obiadków a także wyparzaniu butelek. 

Mamy nastawiony na ok 36 stopni na 10 h i zawsze cieplutka wodę na mleczko. Bardzo ładny kolor, łatwy w utrzymaniu czystości. 

Polecam z całego serca!