Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących podgrzewacz do butelek

Data utworzenia : 2019-01-03 15:17 | Ostatni komentarz 2023-12-17 00:44

Redakcja LOVI

9094 Odsłony
66 Komentarze

W grudniowych testach do wygrania była nowość - podgrzewacz do butelek ułatwiający rozmrażanie, podgrzewanie i wyparzanie. Do podzielenia się opinią zachęcamy przede wszystkim zwycięzców konkursu. Mamy, czy dzięki niemu przygotowanie jedzenia dla dziecka jest szybsze i wygodniejsze? Co o nim sądzicie? Czekamy na Waszą ocenę. :-)

2023-12-17 00:44

Miałam możliwość testowania różnych podgrzewaczy podczas wizyt z małym dzieckiem u innych rodziców, którzy mają bobasy i dla mnie podgrzewacz Lovi jest numerem 1. 

Podgrzewacz jest bardzo ładny wizualnie - występuje w dwóch wersjach kolorystycznych - białej i szarej. Ma duży, wyraźny wyświetlacz, dołączona jest miarka do odmierzania wody. Co jest dużym zaskoczeniem - czego nie spotkałam przy innych podgrzewaczach, z którymi miałam do czynienia - ma miejsce na zwinięcie nadmiaru kabla. Dzięki temu można samemu regulować jego długość. Duży otwór pozwala na wygodne umieszczenie w nim butelki czy słoiczka. 
Jeśli chodzi o jego działanie - istnieje możliwość zastosowania go w kilku różnych trybach:
-> Tryb HOT umożliwia szybkie podgrzanie pokarmu - co jest niezwykle cenne jak dziecko obudzi się po drzemce bardzo głodne i trzeba szybko podgrzać mleko. Podgrzanie np. 150 ml zimnego mleka z lodówki zajmuje ok. 3 minut. W tym trybie można również wyparzyć butelkę oraz inne akcesoria. 
-> Tryb OBIADEK - pozwala na utrzymanie temperatury obiadku/słoiczka nawet do 3 godzin. 
-> Tryb BUTELKA - umożliwia stopniowe rozmrożenie pokarmu i utrzymanie jego temperatury do 10 godzin. 
Nasze dziecko jest jeszcze przed etapem rozszerzania diety, więc nie testowaliśmy opcji OBIADEK. Pozostałe dwa tryby działają bez zarzutu, obsługa podgrzewacza jest bardzo intuicyjna - nawet nasz 8 - letni syn go czasem włącza gdy trzeba podgrzać mleko bobasowi. Podgrzewacz posiada również zabezpieczenie w przypadku braku wody - wyłącza się, a przy ponownej próbie włączenia - po prostu się nie uruchamia. 
Podgrzewacza używamy kilka razy dziennie i mogę śmiało stwierdzić, że to jest "must have" każdej wyprawki dziecięcej jeśli od początku planuje się karmić butelką. Bardzo ułatwia życia i do tego ładnie wygląda na kuchennej szafce :) 

2023-12-08 09:28

Ja jestem bardzo zadowolona z tego podgrzewacza ma naprawdę wiele opcji można delikatnie podgrzać maluszkowi mleczko Wybierając odpowiednią temperaturę można również zagrzać posiłek w słoiczku jak też posiada opcję rozmrożenia i sterylizowania na przykład smoczków czy buteleczek super sprawa że ustawia się Czas funkcjonowania na 10 godzin i po 10 godzinach dźwięk informuje nas o tym że należy podgrzewacz włączyć od nowa te 10 godzin to wystarczający czas aby podgrzewać funkcjonował nam całą noc naprawdę rewelacyjny wynalazek Polecam każdemu młodemu rodzicowi nawet jeżeli dziecko karmione jest typowo przez mamy piersią to wydaje mi się że na pewnym etapie gdzieś tam taki sprzęt i tak się przyda bo zdarzają się momenty że mamusia musi odciągnąć mleko zostawić z kimś dziecko właśnie rozmrozić wcześniej odciągnięty i schowany pokarm w lodówce także rewelacyjny sprzęt super opcja na prezent Jeżeli nie wiemy co sprawić maluszkowi ja osobiście Serdecznie polecam

2023-11-22 10:55

Podgrzewacz to jeden z podstawowych elementów wyprawki noworodkowej. Bardzo się cieszę, że podgrzewacz Lovi znalazł się u nas, będzie wykorzystany w 1000%. 

 

Przede wszystkim jestem zachwycona wyglądem. Jest bardzo elegancki i idealnie wkomponuje się w każde pomieszczenie. Jest bardzo cichy, to kolejny plus. 

Podgrzewacz oprócz komory grzewczej zawiera wyjmowany koszyk na butelkę czy słoiczek oraz wyjmowany pierścień dopasowujący. Dołączona jest także plastikowa miarka, która pozwala nalac taka ilość wody, która jest potrzebna do podgrzania - w instrukcji znajduje się fajna tabelka, gdzie dokładnie wszystko pisze. 

 

Jeśli chodzi o sam podgrzewacz to ma on aż 4 funkcje, każda bardzo przydatna:

  1. Szybkie podgrzewanie (tryb hot)
  2. Utrzymywanie temperatury pokarmu
  3. Rozmrażanie pokarmu 
  4. Wyparzanie 

 

Podgrzewacz testowaliśmy do podgrzania wody czy deserków i jestem bardzo zadowolona szybkością. W moim poprzednim, innej marki, na podgrzania musiałam czekać bardzo długo. Lovi podgrzewa bardzo szybko. Podgrzewacz bardzo szybko wyczyścić i łatwo go utrzymać w czystości. Materiały, z którego jest wykonany są naprawdę solidne a samo urządzenie jest leciutkie. 

 

Przed nami dopiero wielkie testy, gdy już maluszek będzie na świecie, ale już teraz wiem, że dzięki podgrzewaczowi będzie mi łatwiej. Choćby odmrazanie pokarmu- może być zarówno z woreczka jak i pojemnika.  Przy poprzednich dzieciach zazwyczaj robiłam to w kąpieli wodnej więc teraz tą czynność będzie znacznie łatwiejsza i szybsza. 

 

Bardzo dziękuję za możliwość testowania ;) 

2023-11-17 20:35

Cieszę się, że poznałam Wasz podgrzewacz dzięki testowaniu, bo pewnie sama bym nie kupiła. Ale teraz polecam każdej Mamie, by zainwestowała w taki sprzęt, bo bardzo ułatwia życie. Tym bardziej, że jest to kilka urządzeń w jednym i idealnie u nas sprawdzał się to wyparzania drobnych rzeczy. Na samym początku do podgrzewania wody do mleka, później obiadki, a teraz nawet mrożone owoce odmrażaliśmy. Teraz też się super sprawdza do steryulizowania końcówek od inhalatora i odciągania nosa. 

2023-11-03 14:20

Podgrzewacz to sprzet ktory powinien byc uzwgledniony na liscie wyprawkowej;) nawet jesli mama bedzie karmila piersia;)

Pomocny przy podgrzewaniu wody na mieszanke czy nawet naszego maminego mleka, nie wspomne o rozmrazaniu.

Świetnie podgrzewa posiłki utrzymujac temperature w miseczce na podgrzewaczu, jesli nie jest nam posilek potrzebny na juz i teraz a za 5minut;) ustawiajac odpowiednia temperature na podgrzewaczu.

Plusow jest wiele... ciekawy deasing ładnie komponuje sie w kuchni nie jest szpecący;)  a zapewne posluzy nie tylko dla dziecka przekonałam sie o tym podgrzewajac czekolade na ciasto;)

2023-11-03 14:10

Podgrzewacz to nasz must have i polecam każdej mamie. . Jest to wyjątkowy desainerski produkt . Pasuje do każdych wnętrz . Maly aLe jaki przydatny :) . Szybko podgrzewa a dotego ma funkcje wypaczania polecam jeśli się zastanawiacie nad zakupem to chyba to najlepszy produkt na rynku !

2023-11-03 14:05

Podgrzewacz to Nasze wybawienie przy dokarmianiu.

Nie miałam go na liście wyprawkowej, ale dzięki obecności tutaj dostałam go zaraz po wyjściu ze szpitala.

Na ten moment uważam, że jest Nam niezbędny.

Polecam uwzględnić go przy zakupach przedporodowych.

 

Podgrzewacz ładnie wygląda. Nie jest zbyt duży także łatwo znaleźć na niego miejsce. Ma duży wyswietlacz. Można stosować w nim różne butelki- nie tylko Lovin(kolejny plus). Jak zakończy podgrzewanie pojawia sie dźwięk informujacjy o podgrzaniu wody.

Łączy w sobie kilka funkcji ( opcja 4 w1) co jest tylko dodatkowym atutem.

Obsługuje się go bardzo intuicyjnie. Jak coś niejasne to jest czytelna i prosta instrukcja 🙂 

Na ten moment korzystamy tylko z.ppdgrzewania wody. Pozostałe funkcje też pewnie wykorzystamy jeszcze.

2023-06-23 22:03

Podgrzewacz łączy w sobie aż 4 funkcje - szybko i równomiernie podgrzewa pokarm, utrzymuje temperaturę nawet do 10 godzin, stopniowo rozmraża pokarm, wyparza butelki i akcesoria do butelek. Nieduże gabaryty i ładny, estetyczny wygląd sprawiają, że dobrze prezentuje się na szafce. Super opcja jest opcja automatycznego wyłączania w przypadku braku wody w trybie hot. Posiada opcję skrócenia i schowania kabla. Dodatkowo w zestawie otrzymaliśmy miarkę, dzięki której wlejemy odpowiednią ilość wody.