Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących osłonki piersi LOVI

Data utworzenia : 2013-08-13 22:57 | Ostatni komentarz 2018-05-31 08:46

Redakcja LOVI

12276 Odsłony
28 Komentarze

Osłonki piersi są pomocne w karmieniu piersią w przypadku wystąpienia problemu wklęsłych lub płaskich brodawek, w sytuacji nadwrażliwości i uszkodzenia brodawek lub nieumiejętności uchwycenia brodawki przez dziecko, w czasie nauki ssania mleka z piersi jako przejście z picia z butelki. Po więcej informacji zapraszamy do artykułu "Cała prawda o osłonkach piersi" >>> http://lovi.pl/pl/karmienie-piersia/635 W tym wątku prosimy o podzielenie się opinią o produkcie.

2015-05-31 12:44

mialam rozmiar s ale troszke za maly na moje brodawki ale ogolnie super sa miekkie i delikatne i gdybym wziela rozmioar wiekszy bylby idealny

2014-07-30 21:58

Barbara, osłonki chyba się dobiera do rozmiaru sutków nie buźki noworodków...

2014-07-30 21:51

osłonki miękkie, wykonane z cienkiego sylikonu, niestety w moim przypadku rozmiar "s" wydawał się być jeszcze za duży jeżeli chodzi o uchwycenie przez mojego nieco wcześniej urodzonego synka [w 36 tc}. Myślę, że mogłyby być ciut mniejsze, lub może należy pomyśleć o wyprodukowaniu nakładek dla wczesniaczków

2014-04-01 13:05

Dostałam te osłonki od szwagierki ..co mi sie podobało ? Miekkie, cieniutkie i nie zalatujace ani w smaku ani w zapachu sylikonem ( a z takimi smierdzacymi sie spotkalam niestety , ale firmy nie bede wymieniac) wyczytałam jak dostałam ,ze nie zawiera Bisfenol A ja niestety miałam bez pojemniczka GODNE POLECENIA :)

2013-10-08 19:31

Osłonki są super cienkie i delikatne. Mają fajnie wyprofilowany kształt i nie mają zapachu. Dziecko ładnie ssie i mu nie przeszkadza. Osłonek używałam przy pierwszym synku. Szczerze to nie znałam jeszcze w tedy Produktów Lovi, ale te od razu rzuciły mi się w sklepie w oczy. Przy drugim szkrabie też są pomocne. Niestety te od Lovi (rozmiar L) są za duże, więc trafią zapewne do bratowej mojego partnera, która niedługo rodzi. A ja przy wymianie na nowe, na pewno kupie Lovi.

2013-08-31 20:20

To na co ja zwróciłam uwagę gdy otrzymałam osłonki to to, że posiadają estetyczne opakowanie. Ułatwia to zabranie osłonek w podróż czy na spacer. Nie wszystkie osłonki takowe posiadają więc uważam, że to spory ich plus. Osłonki są cienkie i przypominają sutek dzięki temu maluszkowi łatwo je chwycić. Polecam wszystkim karmiącym mamom, które mają problem z poranionymi brodawkami oraz tym, które mają płaskie brodawki. Są niezastąpione.

2013-08-28 09:23

I ja chętnie się wypowiem, bo osłonki Lovi dostałam w szkole rodzenia. Przez pierwszy miesiąc karmienia, kiedy to borykałam się z krwawiącą brodawką, Lovi ratowało mi życie. Córka pięknie ssała mleko, dzięki czemu ja nie straciłam laktacji. A i komfort karmienia był zupełnie inny niż bez. Najgorsze przetrwałam, ale do dziś powtarzam, że zawdzięczam to tylko dwóm rzeczom - maści z lanoliny i osłonkom Lovi :) Nie wiem, jak to jest z osłonkami innych marek, ale Lovi są cienkie i miękkie, a przez to delikatne. Po nałożeniu na piersi w ogóle nie czuje się ich obecności. Dziecię nie ma problemu ze złapaniem brodawki, czego na początku się obawiałam. Łatwo się je czyści, a dzięki pudełeczku można zabrać je ze sobą!

2013-08-26 10:01

Zawsze się zastanawiałam nad kupnem osłonek na piersi i wkońcu miałam okazje przetestować ten produkt. Są one bardzo praktyczne nawet przy 6 miesięcznym dziecku. U nas sprawdziły się w okresie ząbkowania. Myślałam, że Amelka nie będzie chciała ssać, ale osłonki są tak cienkie i mają naturalny zapach co sprawia, że dziecko nie odczuwa, aż tak dużej różnicy pomiędzy ssaniem z osłonką, czy też bez. Żałuje troszkę, że nie miałam ich na początku bo napewno przydałby się kiedy miałam poranione sutki. Rozmiar ich jest uniwersalny dlatego też nie miałam największego problemu z ich przyłożeniem. Dodatkowo są zapakowane w plastikowe pudełeczko co sprawia, że możemy je zabrać ze sobą wszędzie, mając pewność, że się nie zabrudzą. Utrzymanie ich w czystości nie sprawia największego problemu - wystarczy przemy ciepłą wodą.