Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących osłonki piersi LOVI

Data utworzenia : 2013-08-13 22:57 | Ostatni komentarz 2018-05-31 08:46

Redakcja LOVI

12313 Odsłony
28 Komentarze

Osłonki piersi są pomocne w karmieniu piersią w przypadku wystąpienia problemu wklęsłych lub płaskich brodawek, w sytuacji nadwrażliwości i uszkodzenia brodawek lub nieumiejętności uchwycenia brodawki przez dziecko, w czasie nauki ssania mleka z piersi jako przejście z picia z butelki. Po więcej informacji zapraszamy do artykułu "Cała prawda o osłonkach piersi" >>> http://lovi.pl/pl/karmienie-piersia/635 W tym wątku prosimy o podzielenie się opinią o produkcie.

2017-02-28 23:30

Swoje nakładki, ktore wygralam jakis czas temu oddałam szwagierce, która urodzila 3 tygodnie temu. Jej synek na początku mial problem z prawidlowym chwytaniem piersi, a ona z prawidłowym przystawieniem go. Poradzilam jej aby sprobowala karmic przez osłonki i podzialalo. Mały zaczal lepiej sobie radzic a z czasem zaczal pieknie ssac i w końcu mogl sie najesc do woli. Teraz juz szwagierka karmi bez oslonek ale trzyma je na wszelki wypadek, mogą się jeszcze przydać. Oslonki ulatwily im te trudne początki karmienia piersią:)

2016-12-26 15:11

Osłonki wygralam razem z laktatorem i jestem z nich bardzo zadowolona. Juz wczesniej uzywalam nakladek ponieważ mam małe brodawki i maly nie moze chwycic piersi aby dobrze zjesc, wiec kazde karmienie jest z pomocą nakladek. Mam nakladki rozmiar S i jestem bardzo zadowolona. lekkie, miękkie, jak sie odbrze wywinie i nalozy na brodawke to ladnie przyjegaja do piersi. Mój synek wcina mleko przez nakladki i oboje jestesmy szczesliwi :) bez nakladak bylobynam ciezko. Co do mycia szybka sprawa, myje plynem do naczyn, dobrze płucze i za kazdym razem przelewam wrzaca woda :)

2016-12-12 15:56

Delikatne, miękkie, przypasowujące się doskonale do piersi....takie opinie nt nakładek Lovi słyszę od moich podopiecznych. Cyklicznie otrzymuję nakładki jako nagrody wygrane w konkursach organizowanych przez redakcję Lovi, za co dziękuję. Zyskały taką popularność, iż zabrakło ich w bieżącej sprzedaży w aptekach w moim miasteczku :)

2016-12-06 13:32

Miałam szczęście, że osłonki miałam zakupione przed porodem. Tylko dzięki nim synek pił z piersi !

2016-12-01 10:30

Osłonki na piersi miałam okazję sprawdzić podczas pobytu w szpitalu, gdy okazało się że nie mogę karmić z powodu płaskich brodawek. Mimo że korzystałam z nich krótki czas, ponieważ rozmiarowo okazały się za duże-rozmiar M/L - to dziecko świetnie sobie radziło z uchwyceniem i ssaniem. Dodatkową zaletą karmienia przez osłonki jest mniejszy ból podczas ssania dziecka, dla mam które mają ten problem z czystym sumieniem mogę polecić:)

2016-10-17 22:53

Osłonki na piersi również powedrowały do mojej bratowej. W szpitalu wyznała że bardzo ułatwiają jej życie. Jej popękane brodawki krwawiły przez co karmienie piersią było utrudnione. Przez nakładki ból był o wiele mniejszy przez co krwawienia z czasem ustąpiły. Są wykonane z bardzo cienkiego silikonu przez co mama z dzieckiem nadal zachowuje bliski kontakt. Nakładki mimo wielokrotnego wyparzania nie odkształcily się, są w idealnym stanie. Polecam każdej mamie która zastanawia się nad ich kupnem.

2015-08-06 14:25

Osłonki bardzo pomogły mi przy pierwszych próbach karmienia piersią. W szpitalu zupełnie nie mogłam poradzic sobie z przystawieniem dziecka do piersi - położna która próbowała mi pomóc też nie dawała rady - w rezultacie stwierdziła, że mam dość płaskie brodawki i albo powinnam zrezygnować i karmić mlekiem modyfikowanym albo spróbować karmić z osłonkami. Na szczęście otrzymałam je od Was do testowania przed samym porodem :) Osłonki sprawdzily się rewelacyjnie, córeczka od razu zaczęła ładnie ssać, rozmiar S był dla nas idealny. Przy pomocy osłonek karmiłam ją przez cały pobyt w szpitalu. Po około 1,5 tygodnia postanowiłam osłonki "odstawić" i spróbować karmić małą bez nich. Ku mojemu zdziwieniu córcia ślicznie zaczęła łapać samą pierś, a zatem osłonki nie wpływają negatywnie na naturalne odruchy ssania dziecka. Mogę więc śmiało powiedzieć, że dzięki pomocy osłonek LOVI karmię piersią :)

2015-06-07 14:57

Delikatne wykonane z bardzo dobrego tworzywa. Rozmiar idealny M/L bardzo dobre rozwiązanie na poranione brodawki.