Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących osłonki piersi LOVI

Data utworzenia : 2013-08-13 22:57 | Ostatni komentarz 2018-05-31 08:46

Redakcja LOVI

12274 Odsłony
28 Komentarze

Osłonki piersi są pomocne w karmieniu piersią w przypadku wystąpienia problemu wklęsłych lub płaskich brodawek, w sytuacji nadwrażliwości i uszkodzenia brodawek lub nieumiejętności uchwycenia brodawki przez dziecko, w czasie nauki ssania mleka z piersi jako przejście z picia z butelki. Po więcej informacji zapraszamy do artykułu "Cała prawda o osłonkach piersi" >>> http://lovi.pl/pl/karmienie-piersia/635 W tym wątku prosimy o podzielenie się opinią o produkcie.

2018-05-31 08:46

Osłonki piersi są z nami od pierwszej doby życia. Byłam załamana, że z powodu wklęsłych brodawek nie będę w stanie karmić piersią mojego synka. Pomimo wyciągania sutków strzykawką i wielu prób przystawiania syn nie potrafił złapać piersi. Położna zasugerowała mi użycie nakładek. Maż popędził do apteki i wrócił z kapsułą pełną miłości. Drżącymi rękoma rozpakowywalam urocze opakowanie i zaraz po wyparzeniu przystąpiliśmy do kolejnej próby przystawienia do piersi. O rany! Jaka była moja radość gdy syn zaczął ssać. Pokarm spływał przez nakładki, a mi płynęły łzy po policzkach. Te nakladki uratowały nam karmienie piersią. Wasz produkt jest z nami już piąty miesiąc. Delikatny, cieniutki, bardzo łatwy w użyciu. Opakowanie zawiera dwie osłonki dzięki czemu wystarczają na długo, u nas jedna jest „domowa”, a druga „wyjściowa” :) Podczas naszej dość długiej i intensywnej przygody z osłonkami na piersi Lovi nasuwa mi się tylko jedna sugestia. Czy one nie mogłyby być kolorowe? Osłonka jest wykonana z bezbarwnego, cieniutkiego silikonu i przyznam, że zdarza nam się ją „zgubić” w pościeli. Zwłaszcza podczas nocnych karmień kiedy przysypiamy z synem, a światło w sypialni jest delikatne. Za każdym razem wtych chwilach kiedy panicznie szukam osłonki po omacku zastanawiam się czy ona nie mogła by być jakoś zabarwiona żeby nie znikała jak kameleon na każdym tle. Dziękuję lovi za uratowanie naszego karmienia piersią.

2017-11-02 19:31

Jestem 4 tygodnie po porodzie i moja córeczka to mała pirania i pijaweczka najchętniej cały czas by tylko ciumkała cycusia a co zatym idzie bardzo mi poraniła brodawki :-( każde karmienie sprawiało mi ból jedna z koleżanek forumowych to jest nasza kochana Aleks przysłała mi nakładki do wypróbowania i przyniosły mi one wielką ulgę na początku poparzyłam na nie i mowie no nie gdzie ale przy kolejnym karmieniu a co za tym idzie bólu wyprobowałam je i jestem mega zadowolona corcia szybko zalapala a mnie przestało bolec od tej chwili mam je ciagle przy sobie

2017-10-25 22:33

Osłonki są bardzo cieniutkie i delikatne chociaż dla mojego smyka musiały by być troszkę węższe bo ciężko mu złapać może spróbujemy mniejsze ale tak godne polecenia

2017-10-05 22:03

Syna karmiłam przy pomocy nakładek, niestety córka nie chciała nakładek, więc musiałam cierpieć ból poczatkowego przystawiania noworodka i teraz ząbkującego ssaka

2017-09-29 22:10

Kupiłam osłonki lovi najpierw w rozmiarze m/l a potem s, ponieważ te większe wydają mi się za duże na moje niewielkie sutki. Syn nie bardzo czuje różnicę między nimi bo ładnie chwyta i zasysa zarówno z tych w rozmiarze m/l jak i tych w rozmiarze s. Nakładki pozwalaja mi karmić bez bólu. Używam szczególnie w nocy. Bo o ile za dnia jestem w stanie znieść ból przy karmieniu o tyle nocą ze zmęczenia mam zmniejszoną tolerację na ból i serdecznie dość wszystkiego. A dzięki nakładkom mogę spokojnie karmić bez bólu i nerwów. Nakładki ładnie leżą na piersi, same z siebie się nie przesuwają. Mogę z nimi chodzić po mieszkaniu i nie odczepią się od piersi. Między innymi dzięki tym nakładkom nie zrezygnowałam z karmienia piersią, a powiem szczerze że miewam chwile załamania i chęci całkowitego przejścia na mleko modyfikowane. Ale dzięki takim produktom karmienie staje się dużo łatwiejsze.

2017-09-01 16:51

Ja po każdym porodzie ratowałam się osłonkami Lovi ponieważ albo dziecko nie umiało chwycić piersi albo moje sutki były obolałe, krwawiące. Ja jestem wdzięczna za ten wynalazek bo naprawdę ratuje mamę z kłopotów przy początkowym karmieniu piersią. Polecam, ja ich używam i jestem bardzo zadowolona.

2017-07-03 18:13

Ja również jestem mega zadowolona z osłonek na piersi Lovi. Przy pierwszej ciąży krwawily i brodawki i osłonki były musowe. Mąż zakupił mi w aptece takie jakie poleciła mu ekspedientka i jakoś przetrwałam te ciężkie dni. W czerwcu otrzymałam do przetestowania osłonki od Lovi i jest mega różnica - są cieńsze i takie delikatne. Szkoda że wtedy na nie nie trafiłam...Są naprawdę fajne i wygodne w uzyciu. Przez to że da takie cieniutkie nie trzeba się obawiać że zaburza ssanie u dziecka. Naprawdę polecam je innym mamom .

2017-06-23 12:49

Osłonki są świetne. Ładnie trzymają się piersi maluch nie ma problemu ze złapaniem i ssaniem i to co najlepsze poranione brodawki nie bolą w trakcie karmienia i szybko się goją a jak zdejmę to mały również chwyta ładnie pierś wiec jak dla mnie super :)