Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących laktator ręczny LOVI Expert

Data utworzenia : 2018-11-06 14:25 | Ostatni komentarz 2020-12-31 10:04

Redakcja LOVI

2792 Odsłony
17 Komentarze

W październikowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum do rąk zwycięzców trafiła nowość - ręczny laktator Expert. Do podzielenia się opiniami szczególnie gorąco zachęcamy mamy, które znalazły się w gronie wygranych. Podoba się Wam się nasz nowy ręczny Expert? Koniecznie napiszcie, co o nim sądzicie. :-)

2020-12-31 10:04

Aktualnie nim od iagam pokarm. Jest super nie wyobrażam sobie innego laktatora.Latwo się go rozkłada żeby umyć części. Super

2020-09-29 14:33

Jak dla mnie to kolejny super laktator, same superlatywy, praca laktatora bardzo cicha, odciąganie pokarmu bardzo szybkie i jak dla mnie bezbolesne, super że posiada torbę gdzie łatwo i szybko można go spakować, nie zajmuje dużo miejsca a często wyjeżdżam do rodziny i zabieram go ze sobą bo jest pomocny przy nawale pokarmowym, jedną z zalet jest to że mleko mozna podać odrazu po odciągnięciu pokarmu bo pojemnik do zbierania mleka jest butelką.

2020-09-20 13:25

Ten laktator w tym momencie jest mi najbliższy ponieważ bywają dni ,kiedy muszę odciągnąć pokarm , bo syn czasem kaprysi i nie chce piersi.Więc kiedy pojawia się ból używam go od razu.Dlaczego ręczny? bo syn boi się elektrycznego, wydaje mu się ,że dzieje mi się krzywda i płacze.Ten laktator szybko i skutecznie odciąga pokarm i już po kilku minutach jest po problemie.Bardzo solidy , dobrze przylega do skóry.

2020-07-18 09:29

Laktator przekroczył moje oczekiwania. Nie sądziłam, że laktator ręczny moze miec tyle zalet. Przede wszystkim jest poręczny. Przydaje się w kryzysowych sytuacjach takich jak nawał pokarmu, zatój. Bardzo szybko można sobie ulzyc sciagajac pokarm. Poza tym jest cichy i w porównaniu z elektrycznym nie hałasuje. W nocy nie budzi się domowników. 

Super sprawa jesli ktoś musi podawać leki maluszkowi z mlekiem. Mozna szybko i sprawnie odciągnąć mleko i od razu podać je dziecku. 

Polecam również każdej kobiecie jako element wyprawki. 

2020-06-22 18:15

W moim przypadku niestety się nie sprawdził. W pierwszej ciąży wypożyczyłam elektryczny i było bez problemów. Laktator ręczny nie jest dla mnie mała bardzo podrażniła mi brodawki więc już po jednym użyciu laktarora miałam łzy w oczach a po 30 minutach prawie nic nie odciagnelam. Jeśli chodzi o mnie to niestety nie spełnił moich oczekiwań.

2020-01-08 21:37

Jeśli chodzi o ręczne laktatory miałam okazję posiadać apteczny, najprostszy laktator za kilkadziesiąt złotych, niestety trzeba było się mocno nagimnastykowac, żeby odprowadzić nim jakąkolwiek ilość mleka... Byłam więc bardzo sceptycznie nastawiona, ale zwracam honor, bo ten laktator NIE USTĘPUJE W NICZYM W PORÓWNANIU DO LAKTATORA ELEKTRYCZNEGO. Ściąga bardzo sprawnie mleko, jest łatwy w utrzymaniu czystości, bardzo lekko i cicho chodzi. Można ściągać mleko bezpośrednio do dołączonej butelki i od razu podać dziecku. Polecam z czystym sumieniem i dziękuję! 

2019-12-28 20:05

Dla mnie świetny produkt.Laktator bardzo dobrze wykonuje swoją pracę.Łatwy w zmontowaniu,myciu i użytkowaniu.Lekko , cicho i bardzo efektownie odciąga pokarm.W zestawie znajdują się również części, które po dłuższym czasie mogą się zużyć.Dodatkowo butelka , którą od razu po odkręceniu od laktatora można podać dziecku.Super zestaw, bardzo porządny sprzęt, godny polecenia.Na pewno każda mama będzie zadowolona.

2019-12-04 19:37

Przy pierwszym synku nie używałam laktatora i powiem szczerze że żałuję. Miałam przyjemność przetestować ręczny laktator lovi dzięki październikowej edycji programu testerskiego lovi. Przy pierwszym użyciu miałam lekkie obawy, okazuje się że niepotrzebnie. Laktator jest bardzo łatwy w użyciu szybko ściąga pokarm bardzo efektownie, jest estetycznie  i bardzo solidnie wykonany, zdecydowanie szczerze polecę ten produkt każdej mamie:)