Opinie testerów (38 Wątki)

Smoczki

Data utworzenia : 2018-10-23 16:01 | Ostatni komentarz 2020-05-02 22:30

Julia.Siuchta

1011 Odsłony
14 Komentarze

Do tej pory używałam smoczków innej firmy, ale jakiś czas temu natknęłam się na LOVI. Smoczki tak mnie zauroczyły swoim wyglądem, że postanowiłam zaryzykować i zamówić. Moja pokochała wasze smoczki i od teraz tylko LOVI!

2020-05-02 22:30

(nie z testowania lecz zakupione) Uwielbiam ten wzór! To były jedne z pierwszych smoczków syna. Sentyment pozostaje. Jedne z lepszych smoczków jakie mieliśmy. 

2019-10-29 11:11

Smoczki buddy bear całkiem ładne ale wolę te z serii botanic czy Indiana summer. Te jakoś nie pasują mi zbytnio dla dziewczynki. Fajnie, że jeden z nich się świeci w nocy. 

2019-10-02 09:50

Dostałam się również do testowania smoczków uspakajających Botanic. Są one bardzo ładne. Smocze z napisem "i live Mummy" i "Daddy" skradł nasze serca. Choć i motylek i kwiatek też są śliczne. Kolory są stonowane nie rzucające się w oczy. Smoczki te mają idealne kształty więc od razu przypasowały dla mojej córeczki są wręcz dla niej idealne bo tylko tych z Lovi używa. Idealnie sprawdzają się zarówno do uspakajania kiedy płacze jak i do wyciszania kiedy chce zasnąć.  

2019-10-02 09:41

Dostałam się do testowania smoczków kolekcji Indian Summer. Moja córeczka używa tylko smoczków Lovi wiec jej od razu przypasowały. Ten kształt smoczka dla niej jest wręcz idealny. A kolory pasujące do każdej jej kreacji. Smoczek idealnie ja wycisza szybko zasyna. Przy płaczu szybko się uspakaja kiedy go podaje.

2019-09-13 15:29

U nas też od samego początku tylko Lovi butelka i smoczek mimo wysokiej ceny w porównaniu z innymi markami. Bardzo nam się podoba kolorystyka smoczków i polecam znajomym.

2019-08-26 11:09

Ja też uwielbiam ten wzór.Kupowałam 3 razy ;)

2019-05-31 21:06

Smoczki lovi są genialne, mieliśmy jeszcze z innej firmy, ale lovi wygrało dziecko samo wybrało. Są bardzo ładne a przede wszystkim bardzo dobrze wykonane?

2018-11-19 11:14

Starszy i młodszy synek tolerowali tylko smoczki Lovi; ) Duży plus ze świecą w ciemności ( dla mnie ogromny mam wadę wzroku ;))

2018-11-08 23:06

Och te smoczki z misiem są świetne. Już sam plus że jeden z nich świeci w ciemnościach, bez problemu znajduje się go w nocy he he u nas też tylko smoczki Lovi.

2018-11-05 22:03

I w ogóle mnie wybór córeczki nie dziwi ! Smoczki LOVI wygrywają wszystko ! :) Z nami od początku były przy pierwszym dziecku i teraz jest tak samo .

2018-11-02 23:12

O tak ! my od urodzenie tylko z LOVI <3 są cudowne a mi wybieranie wzorów sprawia wiiielką frajde !

2018-11-02 01:57

U nas na początku były smoczki z innej firmy, ale mała się krzywila i miała jakby odruch wymiotny kupiliśmy smoczki z lovi 0+ i nadal był problem, ale troszkę mniejszy, później stwierdziłam, że musimy znaleźć smoczek idealny (nie ukrywam, że na spacerach bez smoka jest ciężko, Tosia ma niecały miesiąc i bez smoczka na spacer ani rusz) i kupiłam smoczek 2+ i idealny, ja między nimi nie widzę zbyt dużej różnicy, ale Tosiakowi odpowiada, więc mama zadowolona, bo szczęśliwe dziecko to szczęśliwa mama :)

2018-10-24 16:44

U nas również od początku tylko marka Lovi i butelki i smoczki. Nie są drogie a są Super. A mnie najpierw skusiła cena w Rossmanie a teraz przynajmniej nie żałuje

2018-10-23 22:48

:) U nas właściwie od samego początku mamy tylko smoczki LOVI, innych nie znamy ;)