Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących podgrzewacz żelowy LOVI

Data utworzenia : 2013-07-18 21:57 | Ostatni komentarz 2017-10-01 22:41

Redakcja LOVI

19103 Odsłony
103 Komentarze

Na początku lipca wysłaliśmy do 10 laureatów czerwcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum podgrzewacze żelowe LOVI. Nadszedł czas, by poprosić Was o podzielenie się opinią, co niniejszym robimy :) i z góry dziękujemy za ich umieszczenie :)

2016-12-01 10:14

Podgrzewacz żelowy otrzymałam do przetestowania i jestem bardzo zadowolona. Przy takiej pogodzie jaką mamy teraz i niskich temperaturach jest to produkt bardzo przydatny. Zawsze na każdy wyjazd zabieram go ze sobą. Na samym początku macierzyństwa byłam zmuszona przygotowywać córce mleko modyfikowane, czekały na nas różne wyjazdy. Mleko wiadomo długo nie zachowa odpowiedniej temperatury, dlatego przed wyjazdem chowaliśmy butelkę do termoforu i na długi czas mleko było ciepłe. Podgrzewacz również używaliśmy i mogę tylko dodać, że bardzo szybko podgrzał butelkę z mlekiem co dla głodnego dziecka czas jest bardzo ważny. Wszystko odbyło się bez nerwów i nie potrzebnego płaczu:) ważne jest to, że jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy przełamać tą blaszkę i po chwili podgrzewacz robi się ciepły. Po każdym użyciu trzeba wstawić do gotującej się wody i można spokojnie używać do woli:)

2016-11-26 12:49

Podgrzewacz trzymaliśmy do testowania. Jest rewelacyjny. Juz nie muszę się martwić czy mleczko jest wystarczająco ciepłe, szczególnie teraz w chłodniejsze dni. Polecam każdej mamie:)

2016-11-26 12:46

Jestem bardzo zadowolona z zakupu podgrzewacza. To jest rozwiązanie, którego szukałam od momentu, gdy okazało się , że nie będę karmić piersią, ale nie poddalam się i sciagam mleczko dla córki. Od 4 miesięcy nasze wypady do miasta czy jakiekolwiek wycieczki musiały się kończyć po max 3h że względu na karmienie. Tyle czasu wytrzymywalo mleko owinięte w pampers :-) Z podgrzewaczem w końcu możemy ruszać gdzie i kiedy chcemy. Spełnia w 1000% swoją rolę. Pierwsze długie babskie zakupy z córka mamy za sobą :-) Mleczko podgrzewane jest do odpowiedniej temperatury. Nie trzeba się bać, że będzie za gorące. A na szybkie wypady używamy dołączonego do pdgrzewacza opakowania termicznego i mleko w nim było ciepłe aż 3,5h! Cena nie wygurowana. Polecam każdemu!

2016-11-25 23:36

Podgrzewacz na miarę XXI wieku. Łatwy w użytkowaniu, bezpieczny, a co najważniejsze skuteczny. Po prostu działa! Zdecydowanie polecam.

2016-11-25 23:00

Podgrzewacz doczekał się i u nas wypróbowania i cóż mogę rzec... spełnia swoją rolę, dość szybko podgrzał dla małej obiadek. Niby lubię gadżety, ale zawsze podchodzę sceptycznie do nowinek - jednak muszę przyznać, że ten podgrzewacz robi to, co do niego należy, ni mniej, ni więcej. :) Jeśli ktoś potrzebuje możliwości podgrzania jedzonka (albo wody na mieszankę, u nas to odpada bo karmimy się piersią - więc ewentualnie odciągniętego mleka) na przykład na spacerze, w samochodzie... czy chociażby w restauracji, gdy nie chcemy wozić ze sobą podgrzewacza i szukać wtyczki, prosić o wodę lub podgrzewać w mikrofali (co jest zawsze odradzane) to warto się w taki podgrzewacz żelowy zaopatrzyć, a problem się rozwiąże. :)

2016-11-12 11:59

Podgrzewacz sprawdził się nam idealnie, zwłaszcza do podgrzania pierwszych warzywek corki. Temperatura jest idealna. Gdy mała nie zawsze obudzi się o konkretniej porze, jedzonko spokojnie czeka na nią, bo podgrzewacz utrzymuje długo temperaturę. Dzięki temu mogę podać jej jak tylko wstanie. Myślę, że będzie idealny na wyjazdy czy większe zakupy, gdy nie ma dostępu do tradycyjnych metod podgrzania. Opakowanie zewnętrzne jest bardzo ładne i daje poczucie, że nawet jeśli słoiczek pęknie, zawartość nam nie wypłynie. Polecam jak najbardziej!

2016-11-07 10:36

Dostaliśmy podgrzewacz do testowania , mieliśmy go okazję użyć wielokrotnie i sprawdził się rewelacyjnie . Zanim pierwszy raz użyliśmy podgrzewacza wzięłam ze sobą ciepłą wodę w termosie , bo bałam się ,że nie zadziała , albo źle pogrzeje wodę , ale my źle go zastosujemy miałam obawy . Ale podgrzewacz zadziałał , pogrzał wodę do odpowiedniej temperatury , spokojnie przygotowałam mleczko . Moje obawy o to czy podgrzewacz zadziała , czy dobrze pogrzeje wodę okazały się bezpodstawne . Podgrzewacza używamy często , jesteśmy z niego bardzo zadowoleni , nie musimy już ze sobą zabierać termosa z ciepłą wodą. Najważniejsze jest to ,że podgrzewacz jest bardzo prosty w obsłudze , doskonale radzi sobie z pogrzaniem wody . Mam nadzieję ,że długo nam posłuży bo jest świetny :)

2016-11-01 17:51

Podgrzewacza nie miałyśmy jeszcze okazji użyć, natomiast korzystamy z termoopakowania które było do niego dołączone i spełnia świetnie swoją rolę. Woda w kubeczku córki na długim spacerze przy zimnej pogodzie zachowała pokojową temperaturę, nie musiałam podawać córce zimnego picia. Termoopakowanie super. Gdy już wypróbujemy podgrzewacz, wypowiem się i o nim :)