Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących podgrzewacz żelowy LOVI

Data utworzenia : 2013-07-18 21:57 | Ostatni komentarz 2017-10-01 22:41

Redakcja LOVI

19102 Odsłony
103 Komentarze

Na początku lipca wysłaliśmy do 10 laureatów czerwcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum podgrzewacze żelowe LOVI. Nadszedł czas, by poprosić Was o podzielenie się opinią, co niniejszym robimy :) i z góry dziękujemy za ich umieszczenie :)

2017-03-14 09:22

Nareszcie miałam okazje wypróbować podgrzewacz. Mialam problem z uruchomieniem go i co chwilę klikalam, azpod koniec wycieczki mi się udało go włączyc. Gdybym uwaznie doczytała instrukcje (blaszka musi znajdowac sie w plynie o czym mie wiedziałam na poczatku) to bym pewnie urochomila go za pierwszym razem;) Najważniejsze ze dziala i spisal sie rewelacyjnie. 210ml wody zostalo podgrzane w troche ponad 10minut, więc dla mnie super. Woda cieplutka, idealna do spożycia i przyrządzenia mleka. Napewno przyda nam się jeszcze nie raz. Jestem bardzo zadowolona z podgrzewacza i polecam go wszystkim, którzy lubia dlugie spacery i podróże:)

2017-02-23 19:46

Tak zachwalacie,że zastanawiam się nad zakupem

2017-02-23 19:38

Podgrzewacz szybko się nagrzewa i długo utrzymuje odpowiednią temperaturę wewnątrz opakowania.A i nie ma żadnych baterii a podgrzewa. Zwłaszcza teraz zimą zabieramy go ze sobą,aby zawsze mieć coś ciepłego do picia.Już nie muszę się martwić czy mój pokarm lub woda na mleko mm jest ciepła.Podgrzewacz jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i spełnił swoją rolę.W dodatku jest łatwy w utrzymaniu czystości. Produkt godny polecenia,zwłaszcza podróżującym.

2017-02-04 12:16

W ostatnio miesiącu otrzymałam w nagrodę taki podgrzewacz. Moja radość nie miała końca a jest tym większa że to urządzenie sprawdza się świetnie. Mam starsze dziecko ale jak się wychodzi na dłużej to picie trzeba zabrać. Jest zima i szybko stygnie mój maluch nie chce takiego zimnego a ja zawsze bałam się o gardło. Podgrzewacz to spełnienie marzeń. REWELACJA!!! Polecam każdej mamie. Myślę że u młodszych dzieci jeszcze częściej będzie używany na mleczko.

2017-02-01 12:13

Bardzo fajna sprawa. Ostatnio siedzielismy 4h w kolejce do lekarza. Wzielam zatem butelke i podgrzewacz i oczywiscie bardzo sie przydal. POdgrzal nam mleko do odpowiedniej temperatury i maluch mógl sobie zjesc cieple mleczko czekajac w kolejce :) ROwniez jak gdzies wyjezdzamy zabieramy podgrzewacz do samochodu...jeden klik i zaraz mleczko cieple :) Gotowanie szybkeie i sprawne...i zaraz gotowy podgrzewacz do uzycia :)

2017-01-26 13:57

Super sparwa ten podgrzewacz na spacery zakupy rewelacja co prawda mleczka nie grzrjemy tylko wode i herbatę dla synka bo córcia narazie na piersi. Polecam jak najbardziej my dostalismy do testowania wiec wydatek nas ominął ale zdecydowanie warto wydac pieniążki. Ogromna wygoda odpalamy podgrzewacz jakies 25 min przed spożyciem i cieszymy sie cieplym napojem okolo 2 godzinek:-) polecam

2017-01-18 20:35

Dzisiaj wypróbowaliśmy podgrzewacz, bo akurat jechaliśmy do lekarza, a że mamy dość daleko więc wiedziałam, że będziemy się karmić. Ok pół godz przed planowanym karmieniem odpaliłam podgrzewanie i faktycznie woda była na tyle fajnie ciepła, żeby podać dziecku mleczko, ponadto podgrzewacz był w aucie, bo wybraliśmy się na zakupy i po ok 3 godz nadal jest lekko ciepły, więc naprawdę długo trzyma ciepło. Polecam serdecznie. Test uważam za pozytywnie zdany

2016-12-06 12:38

Miałam tą przyjemność testować podgrzewacz i jestem z niego ogromnie zadowolona, nawet nie wiedziałam, że istnieją takie cuda:) Podgrzewacz bardzo szybko podgrzal wodę do odpowiedniej temperatury. Sprawdza się u nas głównie przy dłuższych wyjazdach, nie mamy dzięki niemu już problemu z podaniem dziecku ciepłego picia czy posiłku.