Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących podgrzewacz żelowy LOVI

Data utworzenia : 2013-07-18 21:57 | Ostatni komentarz 2017-10-01 22:41

Redakcja LOVI

19100 Odsłony
103 Komentarze

Na początku lipca wysłaliśmy do 10 laureatów czerwcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum podgrzewacze żelowe LOVI. Nadszedł czas, by poprosić Was o podzielenie się opinią, co niniejszym robimy :) i z góry dziękujemy za ich umieszczenie :)

2013-09-10 18:36

Wow; oo Magia: )))

2013-09-06 14:00

o wow, to takie cudo! kurczak, to przydałoby się nam podczas naszego wyjazdu do Supraśla, bo kilka godzin spacerowaliśmy, a było zimno i jedzenie Marysi stygło momentalnie... powalczymy o podgrzewacz następnym razem! :D

2013-09-04 22:52

Proud Mommy - nic nie trzeba wlewać, tylko po użyciu trzeba ugotować :) Ale po kolei: podgrzewacz żelowy LOVI łączy w sobie funkcję tradycyjnego podgrzewacza i termoopakowania. Żelowy wkład podgrzewający podgrzewa pokarm bez użycia prądu - 150 ml pokarmu w około 20 minut do temp. 36°C. Wystarczy owinąć butelkę wkładem żelowym, włożyć do worka termoizolacyjnego i nacisnąć przycisk start. Po naciśnięciu przycisku START rozpoczyna się proces krystalizacji cieplnej. Płyn twardnieje i zaczyna wydzielać ciepło. Worek termoizolacyjny jest wykonany z wytrzymałego, łatwego w czyszczeniu materiału. Utrzymuje ciepło do 2 godzin.

2013-08-31 10:28

aaa, to prościutko, myślałam, że coś trzeba wlewać do niego co jakiś czas, żeby podgrzewał :)

2013-08-30 18:53

Ja nie lubiłam zbytnio fizyki więc dla mnie to czarna magia ale na stronie Lovi pisze tak: Po naciśnięciu przycisku START rozpoczyna się proces krystalizacji cieplnej. Płyn twardnieje i zaczyna wydzielać ciepło. Ja dawno,dawno temu jeszcze w szkole byłam na targach i tam była taka nowość maleńkie podgrzewacze do rak,strasznie chciałam to mieć,ale wtedy było to strasznie drogie One działały na takiej samej zasadzie.Ja bym nigdy czegoś takiego nie wymyśliła :)

2013-08-30 14:59

A na jakiej zasadzie działa podgrzewanie?

2013-08-28 20:08

Ten podgrzewacz to super wynalazek,strasznie się cieszę,że go mam tym bardziej że przed nami chłodniejsze jesienne dni,a zanim się nie obejrzymy przyjdzie zima :)Podgrzewacz jest strasznie prosty w obsłudze.Bardzo szybko się rozgrzewa, super trzyma ciepło worek termoizolacyjny sprawuje się na 5, pokarm jest podgrzany do odpowiedniej temperatury.Co tu dużo pisać wystarczy popatrzeć na opinie wyżej,polecam ten wynalazek wszystkim:)Szkoda,że kiedyś jak stało na mrozach się na przystankach wracając ze szkoły nie było takich cudów.Nie raz sama ogrzewała bym ręce na takim podgrzewaczu bo i takie zastosowanie może mieć ten podgrzewacz:)

2013-08-15 10:44

Dla mnie ten podgrzewacz to taki "must have". Pomysł doskonały. W tradycyjnych termoopakowaniach ta w woda z czasem wystygnie a w tym przypadku mamy ciepły posiłek/wodę/napój wtedy kiedy jest on nam potrzebny. podoba mi sie tez to, ze kolorystyka jest stonowana, nie sa to takie tandetne misie czy inne cos innego. Termoopakowanie jest plastyczne, miekkie, latwo sie pakuje wklad grzewczy do worka. napewno zima bedzie to artykul pierwszej potrzeby. zaluje, ze tego produktu nie znalam wczesniej, bedzie to rzecz, ktora z pewnoscia kupie w ramach prezentu dla mlodych rodzicow. Tak sobie mysle, ze majac to jestesmy na troche uniezaleznieni od pradu :) kolejny super produkt lovi, godny polecenia :))